Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał sonntag
Miniaturka MTV
TOP 20 CRAZY LUCKY SHOTS | World Snooker Championship 2019
Watch amazing snooker flukes compilation by Snooker Planet. This time I put together 20 lucky snooker shots (flukes) from World Snooker Championship 2019! Dave Gilbert, John Higgins, Judd Trump, Gary Wilson, Barry Hawkins, Graeme Dott, Ali Carter, Stuart Bingham 0:00 Intro 0:04 Shots 20-16 1:42 Shots 15-11 3:09 Shots 10-6 4:55 Shot 5 by Judd Trump 5:30 Shot 4 by John Hig(…)
okejki 5 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Instant karma - na czołówkę z Policją
Lekka mgła i wyprzedzające się ciężarówki. Radiowóz policyjny oraz nagrywający musieli uciekać na pobocze, aby nie spotkać się z czołowo z piratem drogowym. Policjant ruszył w pościg za kierowcą. Liczymy, że nie skończyło się to tylko mandatem.
okejki 264 · komentarze 77 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Cała prawda o urwanych drzwiach i Maserati
Miliony odsłon na polskim i zagranicznym yt. Dziesiątki tysięcy komentarzy i nieprzemijająca popularność filmu na bazie fragmentu Zakupu Kontrolowanego. Adama Kornacki tłumaczy co i jak.
okejki 33 · komentarze 21 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Dharni uczy Makłowicza beatboxować!
"Po co ci kapusta" i "pyszne kopytka" w wykonaniu dwóch mistrzów. Tylko ten trzeci przeszkadza.
okejki 24 · komentarze 11 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
STOP znaczy STOP. Szybkie spotkania z Policją
Policja we współpracy z GDDKiA stworzyła materiał "ku przestrodze" ze skrzyżowania w okolicy Tomaszkowa. Film zawiera nagrania z kamer obrazujące skutki nie zatrzymania się przed znakiem STOP oraz działania funkcjonariuszy w celu zapobieżenia kolejnym wypadkom. Ma on na celu uświadomienie kierowcom do czego prowadzi nierespektowanie znaku STOP.
okejki 257 · komentarze 160 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
KATASTROFA kolejowa w NOWEJ ZELANDII ◀
Gdy pociąg napotka wulkan... Opowieść o największej katastrofie kolejowej w historii Nowej Zelandii, do której doszło w Tangiwai, u podnóża wulkanu Ruapehu na Wyspie Północnej w Wigilię Bożego Narodzenia 1953 r. ----- ❤️ PATRONITE ► Jeśli podobają Ci się moje materiały, możesz zajrzeć na profil w serwisie Patronite: https://patronite.pl/swiatwciaga Możesz zostać Patronem kan(…)
okejki 1 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Co się dzieje z polskim drewnem?
Polskie drewno wyjeżdża za granicę. Polskim przedsiębiorcom brakuje drewna. Ceny surowca drzewnego od stycznia 2021 roku zwiększyły się o około 200%. Co robi polski rząd?
okejki 236 · komentarze 153 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Lawa z wulkanu La Palma wlewa się do domów
Z okolic wulkanu Cumbre Vieja ewakuowano około 6000 osób. Dotychczas lawa zajęła około 240 hektarów na La Palmie, a także zniszczyła 420 budynków. Z powodu erupcji wulkanu nieprzejezdnych jest ponad 15 km dróg na tej kanaryjskiej wyspie.
okejki 10 · komentarze 24 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Liechtensteinklamm Austria 8K
One of the most scenic , deepest and longest gorges in the Alps of Austria ! Liechtensteinklamm at the entrance to Grossarltal in St. Johann im Pongau is one of the deepest and longest gorges in the Alps. Allow yourself to be enchanted by the mighty thunder of the waterfall, by the lush green of the moss-covered rocks and the fine mists of water that conjure up rainbows. Set (…)
okejki 5 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
BROWARGEDON 2021 - Siła, Masa, Moc, Kiełbasa
"BURDEL NA KÓŁKACH" to kanał o charakterze podróżniczo-rowerowym, prowadzony przez Radosława (kolarza wybitnego i słynnego szlak settera w jednym). Radosław tworzy autorskie trasy, ale po oklepanych miejscach też mu się zdarza pojechać i to w dodatku na trzeźwo. Na kanale panuje burdel stąd ta pieszczotliwa nazwa. ---------------- ► SPONSOR Sponsorem kanału jest moja firma czyli(…)
okejki 4 · 10 miesięcy temu