Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał sonntag
Miniaturka MTV
MASZYNISTA WYSKOCZYŁ Z POCIĄGU PRZED CZOŁÓWKĄ!
Przejścia przez torowiska są bardzo niebezpieczne. Dlatego należy na nich zachować szczególną ostrożność. W dzisiejszym filmie pokażę Wam śmiałków, którzy pogrywali sobie z pociągami! Instagram: https://www.instagram.com/pociagipiotrka (57 341x oglądano na YT)
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
Wehikułem na Śniegu/ Wyprawa w Pole/ Bieżnikowanie Gumiaków Szlifierką
Witajcie W dzisiejszym odcinku trochę driftu ;) Co roku jak spadnie pierwszy śnieg to trzeba czymś poszaleć. Trzymajcie się (39 800x oglądano na YT)
okejki 2 · rok temu
Miniaturka MTV
Tragiczny finał wyprzedzania kolumny aut przez bmw
Pośpiech, brawura, egoizm i bezmyślność zabija. Do wypadku doszło 12 stycznia w Markach, na drodze wojewódzkiej numer 631 z Zielonki do Nieporętu. 37-letni kierowca bmw wyprzedzał kolumnę samochodów i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym nissanem. Śmierć na miejscu poniósł 69-letni mężczyzna kierujący tym drugim autem, a jadąca z nim żona została przewieziona do szpitala. Kiero(…)
okejki 245 · komentarze 307 · rok temu
Miniaturka MTV
Odwiedziny Irańskiego kolegi
(10 795x oglądano na YT)
okejki 4 · rok temu
Miniaturka MTV
Podsumowanie Sezonu 2020 *Uprawa tytoniu / Wykopki / Orka / Talerzowanie / Siew żyta*
Tak wyglądał w dużym skrócie nasz rok 2020! Trochę inny typ filmu na kanale, myślę, że się spodoba! Piszcie w komentarzach o swoich wrażeniach. Podsumowanie prawie rocznej pracy na gospodarstwie. Ujęcia z uprawy tytoniu, orki, testu talerzówki i siewu żyta! #podsumowaniesezonu2020 #T25 #Ursus #JohnDeere ======== Podsumowanie sezonu 2020 ========== 0:00 Intro - pogoda 0:14 U(…)
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
Płakali, widząc, jak jest w Polsce.
Chcesz wesprzeć naszą twórczość?
rok temu
Miniaturka MTV
MARRIED TO A POLISH WOMAN: The Good, The Bad & The Ugly
What is it like having a wife from Poland? well, I've been gathering info for the last 7 years and I think I can tell you a thing or two about what is it REALLY LIKE! Follow us on: Instagram.com/vigosdad Facebook.com/vigosdad Tik Tok: @Vigosdad (34 487x oglądano na YT)
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
Michał Lorenc & Henryk Miśkiewicz - wszystkie wspólne utwory / all common pieces
Wszystkie utwory Michała Lorenca, które wykonywał (lub współwykonywał) mistrz saksofonu Henryk Miśkiewicz. Świetny podkład pod kieliszek wina, szklaneczkę whisky lub romantyczną kolację :-) All works by Michał Lorenc that were performed (or co-performed) by saxophone master Henryk Miśkiewicz (excerpt Lullabies I and II with anonymous trumpet solos). A great background for a glas(…)
rok temu
Miniaturka MTV
Ania Rusowicz i Adam Nowak - Trudne życzenia (z albumu "Święta bez granic 2018")
KUP PŁYTĘ! - https://sklep.polskieradio.pl/pl/p/Swieta-bez-granic-2018/1085 Wyjątkowa płyta, związana z charytatywną akcją radiowej Trójki „Święta bez granic 2018”, jest pełna muzycznych prezentów. Oprócz piosenek zaprzyjaźnionych z Trójką artystów (a nawet Trójkowych dziennikarzy - Wojciech Waglewski!), z którymi w większości spotkaliśmy się podczas tegorocznego pamiętnego finału(…)
rok temu
Miniaturka MTV
Ostrożny fałszywy Policjant ? #547 Wasze Filmy
Sosnowiec. Strefa skrzyżowań równorzędnych. Kierowca Forda jedzie bardzo ostrożnie, zatrzymując się praktycznie na każdym skrzyżowaniu. Dwukrotnie bez powodu. Poirytowany nagrywający używa sygnału dźwiękowego. Z auta wysiada kierowca i w przelocie pokazuje policyjną odznakę. Czy prawdziwą? Autor nagrania tego nie wie. Nie przedstawia się, ale zaczyna nieudolnie pouczać autora. (2(…)
okejki 4 · rok temu