Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał bober88
Miniaturka MTV
Metody CSI wydają ci się zabawne?
Dzisiejsza technika śledcza zna o wiele bardziej zaawansowane metody obróbki zdjęć!
okejki 404 · komentarze 27 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Wizard Smoke
A short skateboard video from Salazar Productions featuring, Bradley Sheppard, Alien, Nate Lacoste, Chris Connolly, Nate Roline, Stacy Gabriel, Desmond Hoostie, Mike Klinkhamer, and Rob Rickaby Directed By Liam Mitchell Cinematography by Nathan Drillot and Liam Mitchell www.salazarfilm.com
okejki 4 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Zaskoczony kotek
Jak ja nie znoszę tak słodziutkich kociaków... kiedy mi się tak podobają, jak ten, to jakbym tracił na męskości, ale może to złudzenie?
okejki 2138 · komentarze 145 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Dziecko ukradło show - Mały Jackson
Kiedy szczudlarz zaprosił do zabawy małego Murzynka, nie wiedział, że dzieciak jest inkarnacją Michaela i zrobi większą furorę od niego samego.
okejki 480 · komentarze 74 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Indyczy Rap
These guys make very convincing turkeys. Turkey is a derogatory term, right?
okejki 6 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Pierdzący indyk
Happy Thanksgiving! I dressed up as a ridiculous looking turkey to make this Thanksgiving Day video for you guys! Hope you like it! The Pooter made every one of these fart sounds. Thanks to The Humor Shop in Redding for the use of the costume! http://www.thepooter.com (20 164x oglądano na YT)
okejki 7 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Ukradła pieska
The owner of a Texas pet shop is hoping the public will help her catch a puppy thief. Monday, a customer walked into the store and left with a small silky terrier stuffed in her purse. (Nov. 25) (2 497x oglądano na YT)
okejki 3 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
SuperOchroniarz
Mecz pomiędzy Athletic Bilbao a Barceloną i jakiś kibic, który postanowił być zbyt blisko piłkarzy. Niestety, szybko uciekająca sarenka napotkała myśliwego, który sprowadził ją do parteru.
okejki 397 · komentarze 65 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Głodny złodziej
Mężczyznę zatrzymano w związku z napadem dokonanym w mieście Twinsburg w stanie Ohio. W czwartek napastnik wszedł do tamtejszego banku i podał kasjerce kartkę z żądaniem okupu i groźbą, że jeśli nie odda pieniędzy, to ją zastrzeli. Oddalający się z łupem rabuś od początku miał śledzika niczym nasza-klasa. Po zatrzymaniu skorzystał jednak z okazji i wszamał obciążający go dowód - pr(…)
okejki 1 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
John Stapp i jego rakietowe sanki (przeciążenie 46 g)
Dobrowolne: ppłk John Stapp w 1954 r. doznał przeciążenia 46,2 g w saniach rakietowych[1]. W wyniku tego eksperymentu popękały mu naczynia krwionośne w gałce ocznej (okresowa utrata wzroku, który J. Stapp odzyskał – szczęśliwie siatkówki w oczach nie były uszkodzone).
okejki 9 · przed dinozaurami