Szukaj Pokaż menu
Wybuchy i pożar w składzie butli z gazem w Głogowie Wybuchy i pożar w składzie butli z gazem w Głogowie Samoobrona dla początkujących Samoobrona dla początkujących

Tego głosu świat nigdy nie zapomni – odeszła Tina Turner

W wieku 83 lat odeszła legendarna Tina Turner. Piosenkarka zmarła po długiej chorobie w swoim domu w Küsnacht niedaleko Zurychu w Szwajcarii. „Królowa Rock'n'Rolla” była jedną z największych artystek wszech czasów. Sprzedała ponad 150 mln płyt na całym świecie i zdobyła osiem nagród Grammy. Do jej niezapomnianych hitów muzycznych należą: „We Don’t Need Another Hero”, „I Don’t Wanna Lose You”, „What You Get Is What You See”, „Look Me In the Heart” oraz utwór, którym najlepiej pożegnać Tinę, bo ona po prostu była „The Best”.

Urodziła się jako Anna Mae Bullock w malutkim Nutbush w Tennessee. Choć świat znał ją jako Tinę Turner, do końca życia były w niej dwie osoby. „Jestem Anną Mae i jestem też Tiną. To dwie strony mojej osobowości, dwa aspekty mojego życia. Anna Mae jest domatorką, kocha ciszę, spokój i prywatność. A Tina kocha wszelkiego rodzaju artystyczną ekspresję” – mówiła niedawno w wywiadzie dla „Harvard Business Review”.

Mimo że piosenkarka wiele w życiu przeszła, to zawsze emanowała od niej pozytywna energia. Tak jak w tym krótkim filmiku, który Tina nagrała dla fanów na swoje 80. urodziny.

https://img.joemonster.org/upload/rhv/180017987729...

I taką Tinę świat zawsze będzie pamiętał...

183   54  
183
Udostępnij na Facebooku
Następny
Podobne filmy

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą