Szukaj Pokaż menu

Pomiziaj ją piórkiem!

115 266  
164   35  
Jeśli jeszcze nigdy nie pieściłeś swojej kobiety piórkiem to za chwilę przekonasz się ile oboje straciliście. Mamy nadzieję, że poniższy symulator zachęci cię do odejścia od rutyny...

Kliknij i pomiziaj ją piórkiem!

Ćwiczenie na poniższym symulatorze sprawi, że nabierzesz doświadczenia i gdy już zechcesz wykorzystać nabyte umiejętności ze swoją partnerką to ona z pewnością doceni twoją doświadczoną rękę...  Kliknij na "czytaj dalej" i do dzieła!

Bigos czyli newsy (nie)poważne

22 547  
38   1  
Kliknij i zobacz więcej!Coś dla zaganianych osób, które nie mają czasu na przeglądanie serwisów informacyjnych i oglądanie telewizji. A w pierwszym odcinku będzie coś z polityki, coś o milionerach, trochę o różnych warzywach, a nawet o kogucie i prezerwatywie. Cóż pozostaje innego jak życzyć miłej lektury?

Skończyło się śledztwo w sprawie nazwania prezydenta Kaczyńskiego kartoflem przez niemiecką bulwarówkę „Die Tageszeitung”. Dokładniej to zostało ono umorzone z braku dowodów winy. Jednak nazwanie Lecha kartoflem nie jest zniewagą, co niektórzy wiedzieli już od bardzo dawna...

* * *

Sześciomiesięczne niemowlaki potrafią rozpoznawać intencje osób. Według naukowców, gdy dzieci mają do czynienia z kimś dobrym – reagują pozytywnie, gdy z kimś złym – negatywnie. Pomaga to później w rozwoju systemu wartości moralnych. Ciekaw jestem czy wzięto pod uwagę, że jak dziecko płacze to należy mu odkręcić wodę – w 90% przypadków maluch, na dźwięk płynącej wody, przestaje płakać. Jak takie dzieci w dalszym życiu okazują swoje wartości moralne w stosunku do kranu? „O mój Boże! Zaciek! Przecież tak nie można, kto ci to zrobił biedny kraniku?!”

Jakie nosisz buty?

131 258  
815   29  
Oto opracowany przez światowej sławy naukowców wykres współzależności pomiędzy butami noszonymi przez kobietę, a pewną cechą mężczyzn. których mogą zdobyć.

Kliknij i zobacz więcej!

I to chyba w pełni wyjaśnia dlaczego kobiety tak kochają szpilki pomimo tego, że nie są ani wygodne, ani praktyczne. Oto szczegóły:


Kliknij i zobacz więcej!

Wg wspomnianych naukowców powyższa zależność działa w obie strony!
815
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Bigos czyli newsy (nie)poważne
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Rzeczy, które w USA zaskakują tych, którzy nie urodzili się w USA
Przejdź do artykułu Krótki Kurs Spławiania Frajerów
Przejdź do artykułu Gdy dziewczyna proponuje przyjaźń...
Przejdź do artykułu Między nami a kobietami LXXV
Przejdź do artykułu Niezwykłe mapy 3D unaoczniają jak naprawdę wyglądają kontynenty
Przejdź do artykułu Między nami a kobietami LXXIV
Przejdź do artykułu Mało znane fakty o królowej Wiktorii
Przejdź do artykułu Jak wrzuca się cytaty na bash.org.pl
Przejdź do artykułu Cechy idealnego mężczyzny wg kobiet

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą