Szukaj Pokaż menu

Mistrzowie Internetu - Współcześni "mężczyźni" na spotted

94 053  
601   93  
W dzisiejszym odcinku m.in. czym trzeba się zająć by znaleźć dziewczynę; jak wygląda widelec elektryka; co pewien pan dał jednemu dziecku na Halloween oraz zadziwiający zbieg okoliczności, który mógł doprowadzić do ogromnej tragedii w Brzezinach.

Sprytne rozwiązania codziennych problemów XVII

51 735  
280   91  
Przed Tobą kolejny zbiór porad przekazany przez użytkowników Reddita.

Najdziksze newsy tygodnia – agencja nieruchomości wysyła piękne kobiety na oglądanie mieszkania

51 527  
296   98  
Dzisiaj o zwolnieniach w Twitterze, psach porywających ludzkie głowy i zbyt strasznych przebraniach halloweenowych.

#1. Facet wygrał fortunę na loterii, ale nie zamierza się chwalić żonie i dzieciom

l_1986237389806992.jpg

Wygraną na loterii trzeba ukrywać nie tylko przed sąsiadem – w określonych przypadkach również żona i dzieci nie powinny o niej wiedzieć. Jeden z mieszkańców południowych Chin doskonale zdaje sobie z tego sprawę, więc wiadomość o wygranej postanowił zachować dla siebie. Szczęśliwiec z prowincji Guangxi skreślił szczęśliwe liczby i wygrał 219 milionów juanów (ok. 145 mln zł). Jak jednak twierdzi, taka kasa może rozleniwić jego żonę i dzieci, więc naturalnie mężczyzna nie zamierza na to pozwolić. Ciekawe czy nie obawia się rozleniwienia samego siebie.

#2. Po jednym z meksykańskich miast biegał pies z ludzką głową w zębach

l_19862345f9b7b2a3.jpg

Jeśli wciąż uważasz, że Sosnowiec albo Łódź to miasta, do których nikt o zdrowych zmysłach nie zapuszcza się nocą, ani nawet za dnia, to dobrze uważasz. Nie myśl jednak, że nie może być gorzej. Mieszkańcy niektórych regionów Meksyku mogliby w ogóle nie opuszczać swoich mieszkań, choć najchętniej opuściliby Meksyk, bo gdy się widzi psa z ludzką głową w zębach, to człowiek jakoś traci motywację do codziennego życia. Pies trzymał głowę za fragment szyi i biegał po ulicach Monte Escobedo – miasta położonego w stanie Zacatecas, który „słynie” z wojen narkotykowych toczonych z dilerami z pobliskiego stanu Jalisco. Zanim policja zdążyła złapać czworonoga, niektórzy mieszkańcy miasta nagrali go i nagranie opublikowali w Internecie. W jednej z budek telefonicznych znaleziono też resztę jegomościa, którego głowa miała najprawdopodobniej posłużyć za psi posiłek.

#3. W USA spadła wydajność pracy po tym, jak pracownicy wrócili do biur po pandemii

l_19862332d617d2c4.jpg

Według wielu osób praca zdalna się nie sprawdza – w końcu lepiej ruszać o zmroku do biura, a przed dotarciem do niego rozkoszować się światłem latarni podczas wleczenia się w korku. Zdają się to potwierdzać dane, które napływają ze Stanów Zjednoczonych. W pierwszej połowie 2022 roku wydajność amerykańskich pracowników biurowych spadła w tempie niewidzianym od końcówki lat 40. Eksperci nie wskazują jednoznacznie konieczności powrotu do biura jako przyczyny spadku, jednak uważają, że coś jest na rzeczy.

#4. Mężczyzna przebrał się za Adolfa Hitlera na Halloween i został wyrzucony z pracy

l_19862355c0de5235.jpg

Nie ma chyba straszniejszego człowieka w historii niż Adolf Hitler, a w Halloween chyba chodzi o to, żeby straszyć. Najwidoczniej jednak wampir, zombie czy wysoka inflacja wyznaczają górną granicę strachu, a przebranie Adiego stanowi przekroczenie tej granicy. Zdaniem dyrekcji muzeum dla dzieci Madison Children’s Museum w amerykańskim stanie Wisconsin – dodatkowo jest przejawem antysemityzmu i stoi w sprzeczności z wartościami reprezentowanymi w codziennej działalności placówki. Z tego też powodu jeden z pracowników muzeum, który z okazji Halloween wybrał przebranie się za jednego z największych zbrodniarzy w historii, otrzymał wypowiedzenie z pracy.

#5. Jedna z japońskich agencji nieruchomości wysyła piękną kobietę razem z oglądającym mieszkanie, żeby oglądający mógł poczuć się jakby wybierał mieszkanie ze swoją dziewczyną

l_1986236ca4c78546.jpg

Pomysły na wsparcie sprzedaży są różne. Jeden będzie kusić potencjalnego nabywcę paczką kupionych naprędce ciastek z Biedry, a inny zapewni mu panią do towarzystwa. Wszak w sprzedaży chodzi często o doświadczenia, a nie produkty. Właściciele położonej w Tokio agencji nieruchomości Girls Chintai dobrze znają swój biznes i swoją grupę docelową, więc oferują swoim klientom towarzystwo młodych, pięknych kobiet, które mają udawać partnerkę osoby odwiedzającej mieszkanie. Wiadomo, inaczej patrzy się na miejsce do mieszkania, a inaczej na wspólne gniazdko. Oferta jest skierowana głównie do samotnych mężczyzn, ale agencja nie widzi problemu w obsługiwaniu obu płci.

#6. Dwóch dowcipnisiów stanęło przed siedzibą główną Twittera i udawało wyrzuconych na bruk pracowników

l_19862316ba7f3541.jpg

Takie pranki szanujemy. Nie dość, że pomysłowe, to jeszcze z wyczuciem czasu i przy okazji pokazujące patologie mediów. Dwóch jegomości nabrało kilka stacji telewizyjnych, stając wcześniej przed siedzibą główną Twittera i udając pracowników zwolnionych przez Elona Muska. Obaj mężczyźni mieli ze sobą kartony z udawaną zawartością swoich biurek, co z pewnością dodało im wiarygodności. Na miejscu pojawili się przedstawiciele nie tylko lokalnych mediów, ale też prezenterka ogólnokrajowej telewizji CNBC, która przeprowadziła szybki wywiad z jednym z mężczyzn. Kobiety nie naprowadziły na właściwy trop nawet personalia jej rozmówcy podającego się za Rahula Ligmę (z memów o „Ligma Balls”).

Ligma Balls albo czytaj newsy z poprzedniego odcinka.
296
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Sprytne rozwiązania codziennych problemów XVII
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Sytuacja, która przytrafiła się Tysonowi na stacji benzynowej przywraca wiarę w ludzkość
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty – Kolejne przemyślenia Górniak. Tym razem o Halloween
Przejdź do artykułu 10 dziwnych i niewygodnych faktów o seksie
Przejdź do artykułu Największe obciachy – Modelka wącha majtki męża, żeby sprawdzić, czy jej nie zdradza
Przejdź do artykułu Jak sobie poradzić z problemem imigrantów z Afryki? Ta pani znalazła na to prosty sposób!
Przejdź do artykułu Najmocniejsze Cytaty – ​Legendarny aktor p0rno chce jako pierwszy uprawiać seks w kosmosie
Przejdź do artykułu 7 wartych uwagi ciekawostek o pracy strażaków
Przejdź do artykułu Wielopak Weekendowy - Sam na sam z kotem
Przejdź do artykułu Największe obciachy - Madonna przyłapana na narkotyzowaniu się w trakcie live’a na TikToku

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą