Szukaj Pokaż menu

Szczęśliwego 2022!

35 603  
461   97  
Wow! Gratulacje - w roku 2021, w którym zginęło najwięcej Polaków od czasów wojny, ty wciąż żyjesz - cholerny farciarzu, jak ja bym się teraz z samej tej okazji z Tobą napił czegoś! :-)

Netflix ukarany za „promowanie homoseksualizmu, kazirodztwa i swingowania” - Filmoteka Joe Monstera

91 425  
243   105  
W dzisiejszym odcinku ukarzemy Netflixa za kazirodztwo i swingowanie, obejrzymy pierwszy zwiastun świetnego filmu historycznego, oraz razem z PETĄ zbojkotujemy Wiedźmina.

Najdziksze newsy tygodnia – Asystentka wiceministra odsłoniła taki dekolt, że wiceminister wyleciał z roboty

121 697  
326   141  
W dzisiejszym odcinku zagości piękna pani, która narobiła kłopotów swojemu szefowi. Doradzimy też, co robić, jeśli wstydzisz się swojej wagi przed lekarzem. Pokażemy także, że powroty do biura wcale nie muszą oznaczać katorgi.

#1. Anytcovidowe szury, które najprawdopodobniej zaraziły się covidem na szurskiej konferencji, uważają, że ktoś otruł ich wąglikiemJesteś wybudzony. Wiesz, że covid to plandemia. Nie szczepisz się. Idziesz na konferencję z udziałem 3500 osób podobnych tobie. Łapiesz jakieś gówno. To na pewno wąglik. Pewnego rodzaju spójności ciągu myślowego nie można odmówić uczestnikom spotkania z cyklu ReAwaken America w Dallas poświęconego najróżniejszym teoriom spiskowym. Kilka dni po wydarzeniu część uczestników zaczęła zgłaszać problemy zdrowotne uwzględniające kaszel, brak tchu czy gorączkę. Prawicowy aktywista Joe Oltman, który również pojawił się na konferencji, szybko dodał dwa do dwóch i wyjaśnił w swoim podcaście, że uczestnicy spotkania musieli paść ofiarą zatrucia wąglikiem, które tylko przypadkiem objawia się podobnie do covida.

#2. Mężczyzna, który pozwał miasto w związku ze zniszczonym płotem, otrzymał odszkodowanie w wysokości jednego dolaraGary Antle może odczuwać jednocześnie satysfakcję i rozczarowanie po wyroku wydanym w sprawie, którą mężczyzna skierował do sądu przeciwko władzom miasta Victoria w kanadyjskiej prowincji Nowa Funlandia i Labrador. 62-latkowi nie spodobało się, że przejeżdżający drogą wzdłuż jego ziemi pług śnieżny zwalił stertę śniegu na należące do Antle’a ogrodzenie. Śnieg miał uszkodzić poszczególne elementy konstrukcji, których naprawę właściciel pola wycenił na 1600 dolarów. Antle nie był jednak w stanie dowieść, że płot uległ uszkodzeniu w wyniku przejazdu pługu, a ponadto, jak wskazał adwokat wynajęty przez miasto, sam płot znajdował się w stanie bliskim rozpadu. W związku z tym sędzina przyznała częściowo rację pozywającemu i zasądziła na jego korzyść jeden dolar odszkodowania.

#3. Paczka z dużą dotacją dla uczelni przeleżała rok na magazynie, bo nikt się nią nie zainteresowałZnasz to uczucie, gdy przychodzą pierwsze mrozy, więc nakładasz grubą kurtkę i znajdujesz w kieszeni pięć dych wepchniętych tam poprzedniej zimy? Podobna sytuacja, choć na trochę większą skalę przytrafiła się wydziałowi fizyki uczelni City University of New York. Gdy wykładający na uczelni profesor Vinod Menon wrócił do placówki, by po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 prowadzić zajęcia w trybie stacjonarnym, czekała na niego spora ilość korespondencji nagromadzonej od września 2020 roku. Wśród ulotek i gazetek znajdował się ważący ok. 2 kg karton, który zawierał 180 tysięcy dolarów w gotówce. Oprócz pieniędzy w kartonie umieszczono liścik, a w nim wiadomość od darczyńcy, którym okazał się jeden z absolwentów uczelni. Anonimowy dobrodziej, który od czasu ukończenia studiów dorobił się dwóch doktoratów i bogatej kariery naukowej, chciał wyrazić w ten sposób swoją wdzięczność uczelni za pomoc w odniesieniu sukcesu.

#4. Dzieciaki chwyciły za maczety, bo ktoś zmienił im hasło do wi-fiO wrocławskim gimnazjaliście, który tłukł matkę taboretem, bo matka wyłączyła mu Tibię, krążą już legendy w polskim Internecie. Ale indonezyjscy nastolatkowie wcale nie są lepsi. Grupa dzieciaków z miasta Medan równie źle przyjęła informację o zmianie hasła w jednym z miejscowych meczetów. Rozjuszeni małolaci ruszyli na osoby opiekujące się świątynią, by rozładować złość spowodowaną nagłym oderwaniem od gierek. Na monitoringu zamontowanym w meczecie widać, jak jeden z nastolatków trzyma w dłoni maczetę. Na miejscu wkrótce pojawiła się policja, która aresztowała nastolatków. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń – przynajmniej fizycznych...

#5. Powstały specjalne karty dla osób, które wstydzą się swojej wagi u lekarzaKiedyś człowiek szedł do lekarza ze świadomością, że lekarz ma gdzieś, że pokazujesz mu ptaka – no chyba że to dentysta. Ale na ogół podchodził do człowieka jak do owiniętego w skórę worka na organy i kości. Dziś już tak nie jest, o czym świadczyłyby podobne do wizytówek karty dystrybuowane przez firmę More-Love.org. Na kartach, w której może zaopatrzyć się każda osoba wrażliwa na punkcie swojej wagi, zawarto prośbę o to, by nie ważyć posiadacza karty u lekarza ze względu na wywołany ważeniem stres. Zdaniem autorów stres poważeniowy może odbijać się negatywnie na zdrowiu pacjenta. Podobno w przeważającej większości przypadków samo ważenie w ogóle nie jest potrzebne. Natomiast jeśli lekarz naprawdę potrzebowałby zważyć właściciela karty, to właściciel prosi o wytłumaczenie dlaczego, by mógł udzielić świadomej zgody na ważenie.

#6. Asystentka ukraińskiego wiceministra edukacji pojawiła się na oficjalnym spotkaniu w mocno wydekoltowanej sukni i już nie asystuje, a wiceminister – nie wiceministrujeSkandal adekwatny do atrybutów – można powiedzieć. Ukraiński wiceminister edukacji podał się do dymisji po fali krytyki, jaka spadła na niego po jednym ze spotkań we Lwowie. Jednak to nie zachowanie lub decyzje Igora Harbaruka doprowadziły do jego dymisji. Poszło o kontrowersyjny strój, w jakim pojawiła się asystentka wiceministra. Kristina Tyszkun (Christina Tyshkun) miała na sobie górę mocno odsłaniającą piersi, co z pewnością zostałoby docenione na balu sylwestrowym, ale podczas spotkania na szczeblu rządowym – już niekoniecznie. 27-latka została wkrótce po spotkaniu zwolniona, czym była wyraźnie zaskoczona. Sądziła bowiem, że każdy może ubierać się jak chce, zaś zdjęcia na jej – ukrytym obecnie – koncie na Instagramie zdają się to potwierdzać.Przed tobą nie będziemy ukrywać niczego, a już na pewno nie newsy z poprzedniego odcinka.

A wiecie, że na Joe Monster dawno temu była taka zasada: "Tu się pomaga"? I nic się w tej kwestii nie zmieniło. Dlatego jeśli chcesz, to dorzuć grosika do naszej Joe Monsterowej skarbonki. Pomóżmy dzieciakom, bo pomagać warto! Każda złotówka jest cenna.

326
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Netflix ukarany za „promowanie homoseksualizmu, kazirodztwa i swingowania” - Filmoteka Joe Monstera
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 7 nowych, kreatywnych sposobów, na jakie rżną nas sprzedawcy
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu Za co można dostać bana na Facebooku?
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu Niezwykłe mapy 3D unaoczniają jak naprawdę wyglądają kontynenty
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – Lech Wałęsa przed Wigilią wyznał, że jest bankrutem
Przejdź do artykułu Na pierwszy rzut oka to stara, ledwo trzymająca się chata, ale nic bardziej mylnego
Przejdź do artykułu I takie zdjęcia dziewczyn na łonie natury to ja rozumiem!
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni – Wkurzył się na koszt naprawy samochodu i go wysadził

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą