Szukaj Pokaż menu

Faktopedia DCCCXXXIV - Jak zarobić i się nie narobić

114 330  
536   88  
Dziś m.in. gdzie mogło leżeć Mirmiłowo z komiksu "Kajko i Kokosz", jak zarobić i się nie narobić (na przykładzie pewnego pisarza) oraz okręty wykonane z betonu.

Demotywatory DXII - szał Kai Godek po uniewinnieniu tęczowej Matki Boskiej

93 955  
268   140  
Dzisiaj pokażemy m.in. niemiecką modelkę, która ma dzieci i robi karierę w biznesie, parafialne sprawozdanie z kolędowej zbiórki 2021 oraz odpowiedź restauracji, która była plenerem reklamy "wspaniałej pomocy rządu" dla branży gastro.

Największe obciachy ostatnich dni - Amber Heard znów rozwścieczyła internautów

99 567  
246   100  
W dzisiejszym odcinku o Amber Heard, która wybiła się na małżeństwie z Johnnym Deppem i licznych oskarżeniach pod adresem aktora. Aktorka w ostatnich dniach rozwścieczyła internautów, którzy już świętowali sukces. O co poszło?

#1. Spot Polskiej Fundacji Narodowej miał promować Polskę, a tak naprawdę promuje Morawieckiego

z26839442IH,Poland--the-Royal-Tour.jpg

Mateusz Morawiecki jest przewodnikiem filmu "Poland: the Royal Tour", który na nowo promowany jest w social media przez Polską Fundację Narodową. Nagranie wywołało olbrzymie kontrowersje, bowiem zamiast promować Polskę na arenie międzynarodowej, promuje... premiera:
Naszym przewodnikiem po tej niezwykłej podróży będzie człowiek, który zna historię tego kraju wyjątkowo dobrze, ponieważ jest jej częścią. Mając zaledwie 11 lat, rozpoczął w podziemiu walkę o wolność. Nim skończył 19 lat, był wielokrotnie porywany, aresztowany i bity przez SB. Przeciwstawił się prześladowcom i przyczynił się do upadku „imperium zła”. Oto Mateusz Morawiecki, który dzisiaj jest premierem Polski. (...) następną godzinę spędzimy razem z tym światowym przywódcą.

Spot można obejrzeć poniżej:

https://youtu.be/DARVcyt_Z70

#2. Upomniał kobietę w autobusie. Ta go zaatakowała

uid_0fd8e6625d33ab157551e6c84b241eac1614263793986_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_pobicie-pasazera-w-autobusie-miejskim-fot-policja.jpg

40-letni pasażer autobusu w Łasku zwrócił uwagę kobiecie, która trzymała nogi na przeciwległym siedzeniu. Agresywna pasażerka wpadła w szał. Wkrótce dołączyło do niej dwóch mężczyzn, którzy zaatakowali 40-latka. Gdy pojazd się zatrzymał, napastnicy wyciągnęli mężczyznę siłą z autobusu i zaczęli go kopać i bić pięściami po głowie. Policji udało się namierzyć sprawców napaści. Cała trójka trafiła do aresztu. Grożą im 3 lata więzienia.

TVP Info

#3. Czudec: parafianie urządzili nagonkę na osobę, która doniosła, że w kościele przebywa za dużo wiernych

photo-1491396023581-4344e51fec5c?ixid=MXwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHw%3D&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=967&q=80

Mieszkańcy gminy Czudec nie wiedzą, że bliźniego swego należy miłować jak siebie samego. Pewien mężczyzna zgłosił policji łamanie przez kościół zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa. W świątyni przebywała bowiem zbyt duża liczba osób. Wkrótce na ulicach Czudca zawisły plakaty z podobizną mężczyzny i obraźliwymi treściami. Rozwścieczeni wierni urządzili vendettę pod adresem "zdrajcy". Podobno mieli mu też grozić, że "jak jeszcze raz wezwie policję, to mu na rynku łeb up…doli". Policja bada sprawę. Nie wiadomo, czy parafianie wyspowiadają się z gróźb karalnych.

Korso 24

#4. Masowa propaganda władz na Facebooku w związku z "taśmami Obajtka"

Taki wpis pojawił się na kilkunastu fanpejdżach, których łączna liczba obserwatorów wynosi ponad 2 miliony. Jest on odpowiedzią na tzw. "taśmy Obajtka" opublikowane przez "Gazetę Wyborczą":

34444bfbf85404bf21199a9de604bd7d.png

Dzięki propagandowym wpisom do grupy zwolenników Daniela Obajtka dołączyło już blisko 12 tys. osób. Istnieje podejrzenie, że wszystkie fanpejdże zarządzane są przez osoby powiązane z partią rządzącą.

176d562a614843fdc2c9a3f981d15e31.jpg

#5. Zapomniała zagrać na loterii, choć typowała właściwe liczby. Wygrałaby 182 miliony funtów

https%3A%2F%2Fs3-images.ladbible.com%2Fs3%2Fcontent%2Fe7bf5239603d6abd767c02a456b016fc.png

Rachel Kennedy była o krok od wygrania ogromnych pieniędzy w loterii EuroMillions. 19-latka od dawna kupowała bilety i za każdym razem zaznaczała te same liczby. Gdy pod koniec lutego spostrzegła zwycięskie liczby, była przekonana, że wygrała majątek. Wkrótce jednak zorientowała się, że... tym razem zapomniała zagrać. Rachel była bowiem tak zajęta obowiązkami na uczelni, że losowanie kompletnie wypadło jej z głowy. Dziewczynie przeszło koło nosa ponad 180 mln funtów.

LADBible

#6. Amber Heard znów rozwścieczyła internautów. Nie zostanie jednak usunięta z "Aquamana 2"

111e644cbf57384227ccdf9651c3.png

W ostatnich dniach cały internet świętował informację o usunięciu Amber Heard z obsady filmu "Aquaman 2". Wpływ na to miała mieć m.in. głośna petycja, pod którą podpisało się już ponad 1,8 mln osób. Niestety wszystko wskazuje na to, że studio filmowe Warner Bros. nie planuje rozstawać się z aktorką. Dziennikarz Ryan Parker określił plotki o zwolnieniu Amber jako "nieprecyzyjne". Na razie nie wiadomo, jaki los spotka aktorkę. Internauci nie są jednak zadowoleni z takiego obrotu spraw.

Twitter

>>> Ostatnio było o dzikim seksie przed przychodnią

246
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Demotywatory DXII - szał Kai Godek po uniewinnieniu tęczowej Matki Boskiej
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Jak radzić sobie z upałem? 10 wskazówek!
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu Akcja pod prysznicem
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu Jakie rzeczy szokują zagranicznych turystów odwiedzających Polskę?
Przejdź do artykułu Wystarczyła jedna nieprzemyślana decyzja, aby uznany dentysta z USA stał się jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi
Przejdź do artykułu Agenci nieruchomości poprosili go o wysłanie kilku zdjęć, żeby potwierdzić, że z mieszkaniem wszystko jest OK. Wysłał im więc to
Przejdź do artykułu Koronkowe naprawy żony oraz inne historie z życia małżeńskiego Shameusa wzięte II
Przejdź do artykułu Niesamowite wydarzenia, w które trudno uwierzyć (może i słusznie)

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą