Szukaj Pokaż menu

15 oznak, że w związku dzieje się źle (oczami psychologów)

113 183  
350   54  
Jeden z użytkowników Reddita zwrócił się z pytaniem do psychologów prowadzących terapie dla par, jakie zachowania mogą zwiastować problemy w związku. Oto co mieli do powiedzenia.

7 wsi, o których można powiedzieć wiele... ale na pewno nie to, że są zwykłe

99 042  
308   29  
O największych miastach powiedziano już chyba wszystko. Tymczasem jest jeszcze tyle wsi, które może nie mają aż tyle do zaoferowania, ale same w sobie często wyróżniają się czymś interesującym.

Trochę techniki i człowiek się gubi - "W taki sposób moja ciocia blokuje reklamy"

96 976  
475   50  
To słynne powiedzenie nigdy nie straci na aktualności - zawsze będą tacy, którzy trochę nie nadążają za postępem technologicznym.

#1. "W taki sposób moja ciocia blokuje reklamy"#2. "Klientka trzymała przy grzejniku komputer, który - nie wiedzieć czemu - wyłączał się sam i czuć było, jakby coś się paliło"#3. "Drukarka nie działa". Jakieś pomysły?#4. "Uczeń włączył latarkę w telefonie, żeby zasilić ładowarkę słoneczną, którą chciał... podładować telefon"#5. "Moja mama ma tyle otwartych kart w przeglądarce, że zamiast ich liczby pojawia się już symbol nieskończoności"#6. "Ojciec narzekał, że Google i Facebook zamazują mu obraz po lewej stronie ekranu. Nie zauważył, że przypalił sobie laptopa"#7. "Zapytałem ojca, czemu czyta książkę przez aparat w telefonie. Powiedział, że chciał zobaczyć, jak by to było mieć Kindle'a"#8. "Byłem świadkiem sceny, kiedy babka żądała zwrotu pieniędzy za iPhone'a 5, którego kupiła w tym sklepie. Nie przysłuchiwałem się dokładnie tej rozmowie, usłyszałem tylko sprzedawcę, który pytał, czy ładowała telefon. Powiedziała, że nie"#9. "W tym tygodniu przerzuciłem się na czajnik elektryczny. Przypomniałem sobie o tym fakcie, kiedy stanął w płomieniach po tym, jak postawiłem go na gazie"#10. "Mój ojciec próbował wydrukować filmik"#11. "Ojciec przypadkiem wyłączył podświetlenie klawiatury i nic na niej nie widział, więc..."#12. "Moja mama zamiast prawdziwej folii ochronnej używała tę cieniutką, którą się wyrzuca"#13. "Zainstalowałem sobie apkę, która robi zdjęcia, jeśli wprowadzisz złe hasło podczas odblokowywania telefonu. Chciałem przyłapać swoją córką na grzebaniu w moim telefonie. Jak dotąd przyłapywałem tylko sam siebie - zwykle z samego rano po przebudzeniu"#14. "Babcia mojej dziewczyny myślała, że iPad to deska do krojenia"#15. "W taki sposób mój ojciec przesyła zdjęcia z jednego telefonu na drugi"#16. "Teściowa oburzała się, że Kindle nie chce się jej ładować"#17. "Nie mogłem znaleźć telefonu, ale był ciągle połączony do bluetooth, więc musiał być gdzieś blisko. Albo w środku samochodu, albo..."#18. "Czy powinienem powiedzieć mamie, że iPada należy wyjąć z pudełka?"#19. "Nie ma to jak wyjąć z suszarki cieplutką podusię przed snem"#20. "Nie pytajcie mnie, jak do tego doszło - nie znoszę sama siebie"


475
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 7 wsi, o których można powiedzieć wiele... ale na pewno nie to, że są zwykłe
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Najbardziej żenujące rzeczy, jakimi zawstydzili cię twoi rodzice
Przejdź do artykułu W knajpie, po kilku głębszych, trzech kolesi wpadło na pomysł koszulki, dzięki której możesz się porozumieć na całym świecie
Przejdź do artykułu Dla mężczyzn: plusy i minusy siadania przy sikaniu
Przejdź do artykułu 7 wynalazków, które mogą być znacznie starsze, niż ci się wydawało
Przejdź do artykułu Kilka prawd życiowych, których musieliśmy nauczyć się sami
Przejdź do artykułu 6 fatalnych skutków ubocznych, jakie przyniosły ze sobą nowe technologie
Przejdź do artykułu Agenci nieruchomości poprosili go o wysłanie kilku zdjęć, żeby potwierdzić, że z mieszkaniem wszystko jest OK. Wysłał im więc to
Przejdź do artykułu Demotywatory - Już wiemy skąd ślad na brodzie Thanosa
Przejdź do artykułu Jak zmieniły się popularne aktorki od czasów swoich pierwszych ról filmowych

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą