Szukaj Pokaż menu

Męskie cechy i zachowania, które najbardziej odpychają kobiety

261 334  
273   166  
Użytkowniczki Reddita zwierzyły się z tego, co uważają za najbardziej odpychające u mężczyzn. Wielu facetów pewnie się zdziwi!

Przedstawiciele dwóch płci zdradzają swoje sekrety

199 537  
712   72  
Wszyscy mamy swoje sekrety, a niektóre z nich są uniwersalne. Dziś jednak poznacie najbardziej skrywane kobiece sekrety. Męskie zresztą też. Zaczniemy od tych pierwszych.

#1.

1

Poznaj różnice pomiędzy Koreanką, Chinką, Japonką, Wietnamką i Tajką

172 566  
521   84  
Kiedy przyjeżdżamy do dowolnego kraju azjatyckiego, mamy wrażenie, że wszyscy ludzie są do siebie bardzo podobni. I rozwiązanie zagadki, czy stoi przed nami dziewczyna z Korei, Chin, Japonii, Wietnamu czy Tajlandii jest niemożliwe. I właśnie w tym momencie pojawia się Joe Monster cały na biało i pokazuje różnice! I przy okazji podpowiemy, gdzie szukać naprawdę pięknych dziewczyn. A co, tacy jesteśmy!

#1. Dziewczyny z Korei Południowej

Mieszkanki Korei Południowej mają płaską trójkątną twarz z uwypuklonymi kościami policzkowymi i szerokim nosem. Hołdują one kultowi piękna. Szacuje się, że około 80% dziewczyn przeszło operacje plastyczne korygujące wygląd nosa. Kult pięknej skóry jest tak duży, że Koreanki nie uznają szpecenia ciała tatuażami, a trądzik to dramat. Natomiast nie przeszkadza im używanie tony makijażu, by pokryć defekty skóry. Najpopularniejszym prezentem w Korei dla dziewcząt wkraczających w dorosłość jest kupon do chirurga plastycznego. Jeśli spotkasz w Azji kobietę przesadnie dbającą o swój wygląd - będzie to dziewczyna z Korei Południowej.

#2. Chinki

Skupimy się na wyglądzie Chinek z północno-wschodniej części kraju. Okolic Pekinu i innych wielkich miast, które się tam znajdują. Twarze Chinek są szerokie, kwadratowe, a ich nosy są lekko spłaszczone. Mieszkanki Państwa Środka mają ciemną karnację skóry z żółtym odcieniem. Kobiety w Chinach raczej preferują naturalny wygląd skóry. Za to ich ubiór to inna bajka. Są to ubrania jasne albo w bardzo jaskrawych kolorach. Ubranie błyszczące czy skrzące są wręcz pożądane przez kobiety Państwa Środka. Jeśli idzie o włosy, to już inna para kaloszy. Chinki farbują je często na strasznie nienaturalne kolory. Dodatkowo uwielbiają sztuczne rzęsy i ostry makijaż wokół oczu. Co do oczu - także mocno z nimi eksperymentują, nadając im bardziej europejski wygląd. Chinki są zazwyczaj niskie i szczupłej budowy ciała.

#3. Japonki

Japonki są szczupłe, ale są też zdecydowanie wyższe niż inne mieszkanki państw azjatyckich. Ich głowy są duże, a twarze owalne. Japonki mają duże i szeroko otwarte oczy. Nos wystający, prosty. Ich skóra jest najjaśniejsza spośród ludów azjatyckich. Japonki bardzo dużo czasu poświęcają swojemu wyglądowi. Dziewczyny mają manię na punkcie czystości, więc szybki prysznic trzy razy na dzień nie należy do rzadkości. Makijaż u Japonek jest bardzo dyskretny. Czasami zaszaleją, farbując włosy na rożne dzikie kolory. Za to Japończycy w ogóle bardzo mocno przywiązują uwagę do ubioru. Musi on pochodzić od wiodących projektantów, bo inaczej jesteś postrzegany jako ktoś gorszego gatunku.

#4. Wietnamki

Są uważane za najpiękniejsze kobiety w Azji. Piękniejsze od Koreanek, bo ich piękno jest naturalne. Odcień skóry jasny, twarz owalna albo diamentowa. Figura bardzo kobieca, powabna. Makijaż bardzo delikatny, a najczęściej nie ma go wcale. Wietnamki mają obsesję na punkcie swojej skóry i chronią ją przed słońcem. Jeśli widzisz dziewczynę opatuloną w lato od stóp po czubek głowy, to prawdopodobnie jest to Wietnamka. Nakrycie głowy, specjalny letni szal na twarz i przeciwsłoneczna kurtka to strój powszedni. Za to jak słońce zajdzie - no to wtedy można się napatrzeć! Wietnamki, świadome swej urody i figury, bardzo często zakładają obcisłe, króciutkie sukienki, swą urodę podkreślając naprawdę delikatnym makijażem. Czyli brzydkie kaczątko w dzień, piękność w nocy. Jeśli jesteś w Wietnamie, to dni lepiej przesypiać.

#5. Tajki

Dziewczyny z Tajlandii raczej nie poddają się operacjom plastycznym. Są delikatne, szczupłe, piękne, ale mają prawie chłopięcą budowę ciała. I ten fakt wykorzystywany jest przez chłopców, którzy udają dziewczyny, tak zwanych ladyboyów. Ale to już temat na inny artykuł. W tym zajmijmy się Tajkami, które urodziły się jako dziewczynki i takimi są. Tajki niedoskonałości figury korygują za pomocą bielizny w wkładkami (i to nie tylko na biuście, ale także na biodrach i pupie). Twarze Tajek są najczęściej owalne, proporcjonalne, nosy proste. Tajki z powodu upałów noszą krótko obcięte włosy albo spięte w kucyk, by im nie przeszkadzały. Przy pomocy makijażu powiększają swoje małe oczy. Nad oczami ciemne brwi. Karnacja ich skóry jest ciemniejsza, ale Tajki podobnie jak Wietnamki chronią ją przed słońcem.

W Tajlandii można spotkać naprawdę dużo pięknych dziewcząt. Jeśli nie przeszkadza ci wygląd chłopaczary i małe piersi, to już wiesz, gdzie powinieneś się udać. Zresztą Tajlandię wybiera niejeden mężczyzna i to nie tylko w celu zwiedzania. Wracając do Tajek - włosy farbują na czarno, brązowo lub na miedziane kolory. Ubierają się w ubrania z kolorowymi nadrukami, często także nie zakrywające zbyt wiele. Dla wielu Europejczyków to właśnie Tajki są najpiękniejszymi Azjatkami.
521
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Przedstawiciele dwóch płci zdradzają swoje sekrety
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Skąd wzięły się popularne gesty?
Przejdź do artykułu 7 najgłupszych kryminalistów (bo głupota i zbrodnia nie idą w parze)
Przejdź do artykułu Nie czytaj, jeśli masz zupełnie przeciętnego penisa
Przejdź do artykułu 7 efektów legalizacji marihuany, których nikt się nie spodziewał
Przejdź do artykułu Klejące pułapki, które złapały więcej niż miały
Przejdź do artykułu 7 ciekawostek o prawdziwych szpiegach, czyli jak rzeczywistość wyprzedza filmy
Przejdź do artykułu Kupił domek letniskowy na odludziu, kiedy miał stawiać sobie toaletę, odkrył tajemniczy tunel
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu CDXLV - Co lubią Azjatki w łóżku?

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą