Szukaj Pokaż menu

Stanik jest zbędny!

60 476  
670   18  
Letnie, zwiewne ciuszki.

24 sposoby na ułatwienie sobie życia, czyli zaskakujące funkcje rzeczy codziennego użytku

136 687  
526   157  
Lubisz sobie ułatwiać życie? To zapraszam, bo może tych trików jeszcze nie znasz.

Gwiazdy, które wstydzą się swojej rodziny (i mają ku temu niezłe powody)

261 184  
434   57  
Mało kto ma idealną, kochającą rodzinę. Celebryci nie są tu wyjątkiem, niektórzy aż tak wstydzą się swoich popieprzonych krewnych, że się do nich nie przyznają publicznie.

#1. Reese Witherspoon

Wiedzieliście, że Reese ma brata? My też nie. Aktorka pytana o niego odpowiada zawsze: „No comments”. Brat gwiazdy ma bowiem bardzo dziwne hobby. Mianowicie lubi przechadzać się ulicami Nashville i napadać na kobiety. Czasem je napastuje seksualnie, czasem pobije, potrafi nawet wtargnąć nocą do domu śpiącej dziewczyny, aby tam, w zaciszu, ją zaatakować.

#2. Christina AguileraFausto, ojciec piosenkarki, bił swoją żonę i dwie córki. Gdy Christina miała sześć lat, matka zdecydowała się opuścić Fausto. Dla dziewczynki był to jeden z najlepszych dni w jej życiu. Ojciec przyznaje, że bił żonę, ale cały czas zaprzecza, że kiedykolwiek uderzył którąkolwiek ze swoich córek. Christina jednak nie utrzymuje z nim żadnych kontaktów i stara się o nim nie mówić.

#3. Meghan MarkleMeghan Markle już niedługo stanie się członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej. Dziennikarze starają się teraz jak mogą, żeby wyciągnąć wszystkie możliwe brudy na temat aktorki i jej rodziny. Przykładowo, brat Meghan został kiedyś aresztowany za grożenie bronią swojej dziewczynie (oczywiście był totalnie pijany), jej imprezowy wujek Gary jest koneserem kokainy, a jej przyrodnia siostra Samantha pisze właśnie książkę, w której zdradzi wszystkie tajemnice przyszłej żony księcia Harry'ego.

#4. Laurence FishburneFajnie byłoby mieć sławnego tatę, który daje pieniądze na każdą zachciankę. Laurence musiał być nieźle zaszokowany, gdy pewnego dnia został poinformowany o tym, że jego ukochana, rozpieszczana córeczka została aresztowana za prostytucję. Jakby tego było mało, postanowiła również zrobić karierę filmową. W pornosach. Niestety, Chippie D nie jest zbytnio utalentowana i naprawdę nie warto googlować filmików z jej udziałem. Laurence obecnie nie przyznaje się do córki.

#5. Macaulay CulkinGwiazda jednej roli nie utrzymuje żadnych kontaktów ze swoją rodziną. Wszystko zaczęło się od pieniędzy. Rodzice Culkina zarządzali kasą, którą chłopak zarobił jako Kevin. Młodzieniec nie był zachwycony tym, że rodzice szastali jego ciężko zarobionymi pieniędzmi. Sprawa skończyła się w sądzie, czternastoletni Macaulay Culkin uniezależnił się od swoich rodziców i odzyskał kontrolę nad finansami. Do dziś nie utrzymuje z nimi żadnych kontaktów, nie zainteresował się nawet stanem zdrowia ojca, który w 2014 miał wylew.

#6. Jennifer AnistonJen od wielu, wielu lat nie rozmawiała ze swoją matką, ich stosunki poprawiły się dopiero na dwa miesiące przed śmiercią Nancy Dow. Dlaczego kobiety nie utrzymywały kontaktu? Mama Jennifer była modelką, była piękna i smukła. Cały czas krytykowała wygląd córki, mówiła jej, że jest brzydka. Jen coraz mniej wierzyła w siebie, a w dodatku uważała się za głuptasa, ponieważ w szkole nie szło jej zbyt dobrze. Dziewczynka miała niezdiagnozowaną dysleksję, ale matka nie miała czasu na to, żeby ją zabrać do psychologa. Gdy Jennifer została gwiazdą serialu „Przyjaciele”, Nancy nie odpuściła okazji - opowiadała o sekretach córki, krytykowała ją w mediach i napisała książkę "From Mother and Daughter to Friends: A Memoir". Po śmierci matki Jennifer dowiedziała się, że została usunięta z testamentu i nie odziedziczyła ani grosza.

#7. Paris HiltonTo dziwne, że Paris wstydzi się swojej rodziny. To raczej oni powinni wstydzić się rozpieszczonej, głupiutkiej skandalistki. Jednak Paris nie jest taka najgorsza. Celebrytka wstydzi się swojego brata Barrona i nigdy o nim nie mówi. Cóż takiego zrobił Barron? Podobnie jak siostra, chłopak lubi imprezować i daje się przyłapać podczas prowadzenia samochodu pod wpływem używek. Pewnego dnia „przypadkowo” przejechał chłopaka pracującego na stacji benzynowej. Oprócz tego wszczął awanturę na pokładzie samolotu i rzucił się z pięściami na załogę, grożąc, że ich pozabija. Włamał się do domu swojej byłej dziewczyny, mimo sądowego zakazu zbliżania się do niej. Dzięki koneksjom rodzinnym zawsze udawało się mu uniknąć wyroku skazującego. Aż do pewnego razu - skazano go na dwa miesiące więzienia. Barron rozpłakał się i zapytał, czy mógłby odsiedzieć wyrok w swoim luksusowym apartamencie.

#8. Mariah CareyChyba największa hollywoodzka diva nie przyznaje się do swojej siostry. Żyjąca w luksusie i otaczająca się sławnymi i bogatymi ludźmi piosenkarka nie może znieść stylu życia Alison Carey Scott. Alison zarabia na życie erotycznymi masażami. Była dwukrotnie aresztowana za prostytucję. Trafiła kilka razy na odwyk. Mariah mimo tego, że nie mówi publicznie nic siostrze, płaci za jej pobyty na odwyku.
434
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 24 sposoby na ułatwienie sobie życia, czyli zaskakujące funkcje rzeczy codziennego użytku
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Ojcowie z luźnym podejściem do życia
Przejdź do artykułu Polscy celebryci w przeszłości X
Przejdź do artykułu Sprawdź wzrok i znajdź dziecko
Przejdź do artykułu Bardzo brzydkie tajemnice "nieskazitelnych" idoli, uwielbianych przez miliony
Przejdź do artykułu Do dziś nie wiemy, co tak naprawdę wydarzyło się 9 października 1962 roku
Przejdź do artykułu Rzadkie i ciekawe zdjęcia znanych osób
Przejdź do artykułu 10 niezbyt przyjemnych faktów o szympansach
Przejdź do artykułu Co powstanie, jeśli artysta ma kolejno 10 minut, 1 minutę i 10 sekund na narysowanie tego samego?
Przejdź do artykułu Bezcenne zdjęcia z młodości znanych celebrytów

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą