Szukaj Pokaż menu

Ludzie, których spotkasz na każdej imprezie sylwestrowej

49 869  
117   16  
To już dziś! Wylądujesz na sylwestrowej imprezie. Będzie muzyka, fajni ludzie, jakieś biedackie przekąski i alkohol. Dużo alkoholu. Nie ukrywajmy – przyjdziesz tam właśnie po to, aby opuścić strefę trzeźwości i uczcić koniec starego roku poprzez rytualne ochlanie się w sztok. Co tu poradzić – taka tradycja.

A może by tak... noworoczny pocałunek?

34 235  
58   19  
Istnieje tradycja, według której zaraz po północy powinniśmy kogoś pocałować... no właśnie, kogo, po co, dlaczego? Mamy wszystkie odpowiedzi!

Moje Życie Jest... Wspaniałe! Historie ludzi, którzy uwielbiają swoje życie

68 018  
268   100  
W dzisiejszym odcinku dowiemy się jak niewiele i jak wiele potrzeba do szczęścia.

#1. Najwyższa wygrana

Wygrałam z rakiem!

#2. Kiedy nadzieja gaśnie

Zupełnie straciłam już nadzieję na znalezienie kogoś dla siebie. Jestem już w tym wieku, że jedynym rozwiązaniem wydawało się przygarnięcie kota i zagryzanie z nim czekolady i lodów wieczorami. Przestałam chodzić na randki, spotykać się z kimkolwiek. Nie chciałam już nikogo mieć. Wtedy, zupełnie przypadkiem i w jakiejś głupiej sytuacji poznałam kogoś, kto miał podobne podejście w stosunku do swojego życia. Też nie szukał. Od tego miejsca wszystko potoczyło się lawinowo. Minęło parę miesięcy, a ja budząc się w jego ramionach, czuję się jak bogini u boku swojego prywatnego boga. To zadziwiające uczucie. Od samego początku czuliśmy się ze sobą tak, jakbyśmy byli ze sobą od zawsze. MŻJW!

#3. Niespodziewanie

Założyłem pierwszą w życiu firmę. Byłem szalenie ostrożny i bałem się wszystkiego. Według mojego planu budżetowego koszt zakupu maszyn, produktów i oprogramowania powinien zwrócić się w ciągu 3 miesięcy. Zwrócił się po tygodniu.

#4. Wynagrodzony

Pewnego grudniowego dnia wracałem do domu samolotem. Wpadłem w ostatniej chwili na lotnisko - lot odwołany. Ostatni w kolejce po zmianę biletu - ostatni w kolejce po voucher na hotel. W rezultacie spałem w hotelu 35 km od lotniska (pobliskie Ibisy w pełni obłożone). Cztery gwiazdki, spa superior, dojazd w obie strony taksówką, kolacja i śniadanie opłacone przez linie lotnicze. Restauracja hotelowa top40 steakhouse w Niemczech, więc linie fundowały mi na kolację wołowinę Kobe i stek ribeye z amerykańskiej wołowiny.. MŻJW!

#5. Musi być naprawdę dobry!

Znalazłem pracę (mimo iż nawet jej nie szukałem) w 3 klasie technikum. Nauczyciel sam kazał złożyć papiery do jego firmy, jak tylko skończę szkołę.

#6. Życie smakuje lepiej

W wieku 35 usłyszałem diagnozę... NOWOTWÓR.. To było 31.12.2012r. 8 dni później byłem już pokrojony i prawie zapeklowany. W Dniu Zakochanych przyjąłem pierwszą "chemię". Może zabrzmi to górnolotnie, ale kiedy po 6 miesiącach zakończyłem leczenie, wszystko, co było do tej pory zwyczajne i na co nie zwracałem uwagi, nabrało innych barw. Spacer z moją Wilczycą, wiosenne powietrze, prowadzenie samochodu, oglądanie filmów i słuchanie muzyki. Wszystko się zmienia, kiedy się patrzy z innej perspektywy. Moja Największa Miłość i jednocześnie najlepsza Przyjaciółka powiedziała mi pewnego ranka, kiedy nie miałem sił wstać "Jesteś chory, ale nie waż mi się umierać.." Więc żyję.. MŻJW!

#7. Tak niewiele

Leżałam z nim w łóżku. Milczeliśmy i cieszyliśmy się sobą. W pewnym momencie wtulił nos w moje włosy, wciągnął powoli powietrze i powiedział

#8. Podsumowanie roku

Ogólnie rok 2017 był dla mnie całkiem dobrym przeżyciem. W marcu dostałem awans na kierownicze stanowisko mimo, że na zakładzie pracy byłem czwarty w kolejce. W kwietniu, po tygodniu używania Tindera, spotkałem się z dziewczyną (podkreślam, że była to moja pierwsza randka z Tindera), z którą jestem oficjalnie od maja. Ah i jeszcze mogę wspomnieć, że mój przełożony powiedział mi, że w pierwszym kwartale 2018 chyba znowu awansuję na wyższy szczebel. MŻJW!

#9. On istnieje!

Dostałam list od Świętego Mikołaja!

#10. Co nas nie zabije

- Kiedy byłem dzieckiem, to załamał się pode mną lód i wpadłem do wody, a koledzy, którzy to zobaczyli, wystraszyli się i uciekli. Udało mi się wyleźć i wrócić kilka kilometrów do domu. W mrozie, przez las i góry. Nawet się nie przeziębiłem.
- Razu pewnego, będąc już starszym nastolatkiem, zostałem zaatakowany przez nożownika. Z szamotaniny wyszedłem gołymi rękami i to bez żadnej draski.
- Kiedyś mieszkałem i spałem w "kurniku", w którym w zimie temperatura spadała poniżej zera. Dziś mieszkam w dużym i ładnym domu. Jeżdżę po świecie i bywam w naprawdę ładnych miejscach.
- W międzyczasie byłem świadkiem kilku dość drastycznych wypadków, ale w tych sytuacjach udało mi się uratować życie paru osobom.
- Kiedy byłem nastolatkiem, zatrułem się czadem. Ordynator z wynikami w rękach nie umiał mi nic powiedzieć. Sam zerknąłem w kartę i spytałem wprost "Dlaczego żyję?" odpowiedź była zaskakująca "Nie wiem, w życiu nie widziałem takiego wyniku, już dawno powinieneś być martwy. A dlaczego żyjesz? Bo nie wiem, bo chcesz? Chyba tak. Czasem trafiają się śmiertelne przypadki, przy których ludzie mają tak wielką wolę życia, że wychodzą z tego bez problemu.". Dwa tygodnie później wychodziłem ze szpitala jak nowonarodzony.
- Żaden z tych przypadków mnie nie złamał i z każdego wychodziłem uśmiechnięty, silniejszy i bogatszy o prostą radość życia. Ja naprawdę kocham życie! MŻJW!

---
Swoją historię możesz wysłać w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com

albo na Facebooka MŻJDD
268
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu A może by tak... noworoczny pocałunek?
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 25 ciekawostek o najcenniejszym kruszcu - złocie
Przejdź do artykułu Dzień z życia ratownika medycznego VI
Przejdź do artykułu Nietypowy list do Straży Miejskiej
Przejdź do artykułu Zasłyszane w aptece, czyli autentyczne teksty, jakie słyszą farmaceuci
Przejdź do artykułu 15 oznak, że w związku dzieje się źle (oczami psychologów)
Przejdź do artykułu Najdziwniejsze prośby, które usłyszałem od współlokatora
Przejdź do artykułu "Zwolnili mnie z pracy, bo..." - historie prawdziwe
Przejdź do artykułu Mistrzowie internetu LXII - Wiecie co to jest dieta rotacyjna?
Przejdź do artykułu Ludzie, którzy w niecodzienny sposób wydali pieniądze z wygranej na loterii

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą