Szukaj Pokaż menu

Narzeczona odeszła do jego najlepszego przyjaciela. On zachował się jak mężczyzna i odesłał mu konsolę

292 809  
1111   200  
Użytkownika portalu imgur WaltK89 zdradziła dziewczyna. Mało tego, że od niego odeszła, to jeszcze zaczęła się spotykać z jego najlepszym (byłym najlepszym) kumplem, który miał być drużbą na ich ślubie. Któregoś dnia były najlepszy kumpel poprosił Walta o zwrot pożyczonej konsoli. Chłopak nie żywił urazy i odesłał im fant, w całym i nienaruszonym stanie...

#1. Konsola gotowa do zapakowania

Kliknij i zobacz więcej!

Mistrzowie Internetu - Jak w 10 dni zrobić z 5 tysięcy 55 mln złotych

73 165  
549   98  
W dzisiejszym odcinku m.in. jak rozwiązać problem finansowania Kościoła w Polsce; gdyby ludzie rozmawiali ze sobą jak w mailach; stworzono materiał 100 razy twardszy niż grafen; jakie buty sprzedaje Balenciaga za 865 $; co w następnym odcinku Pytania na śniadanie oraz dlaczego Skarbówka zwróciła podatnikowi deklarację podatkową.

To nie fotoszopka. Ten dziwny owczarek to Quasimodo, jeden z 13 takich psów na całym świecie

161 383  
322   70  
W schronisku dla zwierząt w Minnesocie przebywa obecnie owczarek niemiecki o wdzięcznym imieniu Quasimodo. Nie wzięło się ono znikąd - pies cierpi na rzadką wadę zwaną syndromem krótkiego kręgosłupa. Wiadomo jedynie o 13 takich przypadkach na całym świecie.

#1.

Za jego stan odpowiada defekt genetyczny, który spowodował, że jego kręgi są zrośnięte i w żaden sposób nie można go wyleczyć, ale poza niecodziennym wyglądem jest to zdrowy i wesoły pies.

#2.


Psa znaleziono w grudniu 2015 roku na ulicy w jednym z miast w stanie Kentucky i wtedy trafił do schroniska Secondhand Hounds Eden Prairie w Minnesocie, a jego pracownicy postawili sobie za cel znalezienie mu nowego domu. Dzisiaj najlepszym sposobem na przykucie uwagi dużej ilości osób są media społecznościowe i akcja wiralowa. Profil Quasimodo na Facebooku zebrał już ponad 50 tysięcy fanów i miejmy nadzieję, że już wkrótce pies znajdzie nowy dom i kochających właścicieli.

#3.


Pies został znaleziony ze zbyt małą obrożą wrzynającą się w szyję. Początkowo wolontariusze ze schroniska podejrzewali, że jest to przypadek znęcania się nad zwierzęciem, a jego stan spowodowany zmuszaniem do stałego przebywania w ciasnej przestrzeni, na przykład w szufladzie. Badania weterynaryjne wykazały jednak, że jest to wrodzona wada genetyczna, której towarzyszą inne problemy, w tym skręcony jak korkociąg ogon i problemy z genitaliami. Syndrom krótkiego kręgosłupa często spowodowany jest chowem wsobnym.

#4.#5.#6.#7.#8.#9.#10.#11.#12.
322
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu - Jak w 10 dni zrobić z 5 tysięcy 55 mln złotych
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Pół miliona Polaków wyszło na ulice Warszawy... i mieli fajne transparenty
Przejdź do artykułu Nepalski lekarz nie jest żadnym cudotwórcą, a pomógł odzyskać wzrok stu tysiącom ludzi
Przejdź do artykułu Akcja pod prysznicem
Przejdź do artykułu Pielęgniarki miały go za kolejnego zwykłego staruszka. Zmieniły swoje nastawienie, kiedy odkryły, co po sobie pozostawił
Przejdź do artykułu Wyciekło zdjęcie z Kremla – Demotywatory
Przejdź do artykułu Jedna z najważniejszych lekcji, jaką możesz otrzymać w szkole
Przejdź do artykułu Faktopedia – Dziewczynka uwolniła się z uchwytu aligatora sprytnym trikiem
Przejdź do artykułu Zdarza się najlepszym, czyli błędy w znanych filmach i serialach X
Przejdź do artykułu 93-latka codziennie machała z okna dzieciom w szkolnym autobusie. Aż pewnego dnia zniknęła

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą