Szukaj Pokaż menu

Dziewczyny z tatuażem

35 653  
336   33  
Okazuje się, że nie tylko kryminaliści mają tatuaże. Dacie wiarę?!

7 ciekawostek o restauracjach KFC - królestwie smażonego kurczaka

232 817  
589   116  
Jedni są w stanie godzinami debatować o wyższości coca-coli nad pepsi, inni natomiast byliby gotowi pokroić się, byle tylko udowodnić, że McDonald's jest lepszy niż KFC. A skoro o tych pierwszych już było, przyjrzyjmy się drugim.

#1.

Ludzie, którzy w niecodzienny sposób wydali pieniądze z wygranej na loterii

382 895  
924   141  
Wiele osób marzy o tym, by wygrać okrągłą sumkę w totka. Zapewne przemknęło to kilka razy przez myśl także i wam. Okazuje się jednak, że w powiedzeniu "łatwo przyszło, łatwo poszło" jest sporo prawdy...

#1. Evelyn Adams

1

Jakby wygrana na loterii to było mało, ta pani miała na tyle szczęścia, że szczęśliwe liczby skreśliła aż dwa razy! W ciągu dwóch lat zgarnęła w ten sposób prawie 6 milionów dolarów. Pokłady szczęścia okazały się jednak ograniczone i Evelyn zdołała stracić całą fortunę w kasynach Atlantic City. Mieszka teraz w przyczepie. Pamiętajcie bojownicy - jedynym wygranym jest zawsze kasyno.

#2. Suzanne Mullins

2

Wygrana w formie comiesięcznej pensji jest całkiem popularna na całym świecie. Kobieta pomyślała sobie, że wzięcie kredytu i powolne spłacenie go z ekstra pensji nie będzie takim złym pomysłem. Spłata okazała się jednak trudniejsza niż myślała, a z biegiem czasu długi urosły do tego stopnia, że znacznie przekroczyły wpływy z wygranej.

#3. Janite Lee

3

Mieszkająca Ameryce imigrantka z Korei Południowej wygrała 18 milionów dolarów. Jako kobieta o dobrym serduszku postanowiła oddać zdecydowaną większość na rzecz organizacji charytatywnych, programów edukacyjnych i organizacji politycznych. Rozdawszy swoje miliony monet Janite została sama bez grosza przy duszy.

#4. Jonathan Vargas

4

Wydał wygraną w wysokości 35 milionów dolarów jak prawdziwy mężczyzna - kupił sobie i swojej matce po nowym domu. Oprócz tego postanowił jednak zainwestować we własny show z wolną amerykanką w roli głównej. Nazwał go Wrestilicious, a do walki na różowym ringu stawały skąpo ubrane kobiety. Z jakiegoś powodu program nie stał się tak popularny, jak sądził Jonathan. Jak nietrudno się domyślić, majątek stopniał szybciej niż tegoroczny śnieg...

#5. Gerald Muswagon

5

Zwycięzca loterii Super 7 z 1998 roku wydał całą wygraną w wysokości 10 milionów dolarów na imprezy. Stracił wszystko w ciągu roku, co czyni go pretendentem do tytułu najmniej bystrej jednostki w całym zestawieniu. Mamy nadzieję, że przynajmniej dobrze się bawił...

#6. Vivian Nicholson

6

Większość swojej fortuny "zdobytej" dzięki kuponowi dziewczyna postanowiła wydać na drogie ubrania znanych projektantów. Cztery lata po spieniężeniu wygranej ogłosiła bankructwo. Szafa pełna butów od Gucciego chyba nie była tego warta.

#7. Gloria Mackenzie

7

Kobieta, która wygrała 590 milionów dolarów w Powerballu postanowiła oddać 2 miliony na rzecz swojego starego liceum. Niecodzienna decyzja, jednak w przeciwieństwie do pozostałych - godna pochwały.

#8. Michael Carroll

9

Mężczyzna z Wielkiej Brytanii wygrał niespełna 16 milionów dolarów, a swoją nagrodę zaczął wydawać niezwłocznie po jej otrzymaniu. Mówiło się, że każdego dnia wydawał 3 tysiące dolarów na kokainę. Kupił też kilka luksusowych samochodów, które rozwalił na torze własnej roboty. Po tym jak stracił większość fortuny musiał chronić się przed bankructwem przez sprzedanie swojej posiadłości.

#9. Robert Erb

10

Szczęśliwiec, który zgarnął imponującą kwotę 25 milionów dolarów w 2012 roku był entuzjastą marihuany. Sporą częścią podzielił się z kilkoma organizacjami charytatywnymi, jednak największą uwagę przykuł datek w wysokości miliona dolarów na rzecz organizacji walczących o legalizację marihuany.
924
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 7 ciekawostek o restauracjach KFC - królestwie smażonego kurczaka
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 5 najdziwniejszych rzeczy, jakie spadły z nieba
Przejdź do artykułu 6 wigilijnych opowieści
Przejdź do artykułu Akcja pod prysznicem
Przejdź do artykułu Opowieść o tym, jak zdobywałem kartę parkingową
Przejdź do artykułu Chcieli kupić dobre auto - niestety trafili na Mirków-handlarzy
Przejdź do artykułu Wspomnienia konduktora, czyli wesołe życie za czasów PRL
Przejdź do artykułu Pół miliona Polaków wyszło na ulice Warszawy... i mieli fajne transparenty
Przejdź do artykułu 20 durnych lecz prawdziwych praw prosto z USA
Przejdź do artykułu 12 nietypowych zbiegów okoliczności. One wydarzyły się naprawdę

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą