Szukaj Pokaż menu

Piękne dziewczyny w kusych szortach XLVII

38 909  
398   25  
To niesprawiedliwe, że kobiety wyglądają w nich o wiele lepiej niż faceci!

11 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat samolotów

134 089  
584   107  
Lotnictwo cywilne to złożony obszar, który nie jest tak łatwy do zrozumienia. Oczywiście pojęcie wszystkich funkcji samolotów na świecie jest bardzo trudne, ale oto odpowiedzi na najbardziej popularne pytania.

#1. Samolot ląduje na autopilocie?

13 rzeczy, których nie należy robić na pierwszej randce

280 303  
321   141  
Randki to fajna sprawa. Zwłaszcza jak się na nie chodzi. Temu, kto próbował, ale nie wyszło może przydadzą się poniższe porady.

#1. Dzielić rachunku na pół

Wiemy, feminizm, XXI wiek i te sprawy, ale dlaczego chłopak nie może zaprosić dziewczyny na dobry obiad i zapłacić za nią chociaż na pierwszej randce? Tak zgodnie ze starą dobrą tradycją…

#2. Zamęczać pytaniami

Przed wami nie siedzi ani podejrzany o popełnienie groźnego przestępstwa, ani kandydat na dobrze płatne stanowisko w waszej firmie. Niech rozmowa idzie swoim tokiem, swobodnie, i nie zamienia się w przesłuchanie.

#3. Wdawać się w zażarte spory

Najlepszym sposobem na fajną randkę jest interesująca rozmowa. W dyskusji zdarzyć się może mała różnica zdań i próba przekonania rozmówcy do swoich racji. Warto, by ta mała różnica zdań nie przerodziła się w spór. Dlatego należy unikać rozmów o polityce, religii lub np. rolach mężczyzny i kobiety w związku. Zamiast miłego wspomnienia z wieczoru zostanie wam wtedy niesmak.

#4. Chwalić się

Niektórzy z nas tak mają, że sami sobie się podobają. A jak już trafia im się sytuacja, w której drugi człowiek jest nimi zainteresowany, to już w ogóle odlatują. Zapamiętajcie, że nie należy się chwalić, wymieniać swoje osiągnięcia. Potencjalny partner powinien sam dojść do tego, że jesteście super i że warto się z wami zadawać.

#5. Mówić o swoich byłych

Za wszelką cenę unikajcie tematów o swoich byłych związkach i partnerach. Zwłaszcza jeśli nie macie do powiedzenia nic dobrego. Ludzie będą was oceniać jakimi będziecie w nowym związku przez pryzmat waszych opowieści. Więc jeśli was nie pytają, nawet słowem nie wspomnijcie o swoich byłych. Nie ma tematu.

#6. Mówić o swoich słabych stronach

Skromność jest w cenie, ale niekoniecznie na pierwszej randce. Mówienie o swoich słabych stronach prędzej odstraszy potencjalnego partnera, niż zainteresuje i skłoni do głębszego poznania. Zostawcie takie trudne tematy do momentu, w którym relacje będą w miarę bliskie.

#7. Kłamać

Szczerość na randce nie zaszkodzi, zwłaszcza jeśli macie zamiar rozwijać znajomość. Nawet jeśli uważacie siebie za „mało interesujących”, to pod żadnym pozorem nie upiększajcie, by wydawać się lepszym.

#8. Sugerować przekierowanie do friendzonu

Nawet jeśli zdaliście sobie sprawę, że nic z tego nie wyjdzie, to nie mówcie „zostańmy przyjaciółmi”. Niech się dzieje, co ma się dziać. Korzystajcie z chwili, przecież przerwać tę grę możecie w każdej chwili. Nie wolno też kończyć randki zanim się na dobre rozpoczęła. Czasem pierwsze wrażenie jest bardzo omylne.

#9. Od razu zapraszać do siebie

Nieważne, gdzie spotkaliście tę drugą osobę – w klubie, na portalu czy w barze. Nie proponujcie kontynuowania znajomości u was w domu, nawet jeśli bardzo macie na to ochotę. Seksualny podtekst takiej propozycji jest aż nadto widoczny, nie mówiąc już o potencjalnym zagrożeniu spraszania do domu obcych ludzi.

#10. Co chwila sprawdzać telefon

Nudzi wam się? Rozmówca wam przeszkadza? Co może być ważniejszego w tej chwili od niego? Grzebanie w telefonie na randce to zwykłe chamstwo. W naszych czasach można pogadać o nowinkach, pokazać coś na telefonie lub zrobić sobie wspólne selfie, ale SMS-ować lub rozmawiać przez komórkę w trakcie randki po prostu nie wolno. Odpuśćcie sobie znajomość z osobą, która was w ten sposób potraktuje.

#11. Mówić o preferencjach kulinarnych

Kogo obchodzi co jedliście na obiad i ile? Rozmawianie o tym jak wspomniany obiad wpłynie na waszą figurę też nie jest dobrym tematem do rozmowy. Faceta co najwyżej zainteresuje, czy umiesz zrobić takie danie sama.

#12. Chwalić się, że przeglądaliśmy fejsa rozmówcy

Oczywiście, że wszyscy analizujemy profil osoby, z którą mamy się spotkać, ale nie warto się do tego przyznawać. Jeszcze gorszym błędem jest wypytywanie rozmówcy o rzeczy, które tam znaleźliśmy.

#13. Traktować randkę zbyt poważnie

Nie traktujcie pierwszej randki zbyt poważnie, nie zakładajcie, że wszystko pójdzie tak, jak sobie zaplanowaliście i nie bójcie się odejść od wyznaczonego kursu. Po pierwsze takie podejście może odstraszyć potencjalnego partnera, a po drugie, to ma być zabawa, frajda. Niech wszystko odbędzie się z humorem. Przecież do życia też nie warto podchodzić zbyt serio, szkoda nerwów i zdrowia.
321
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 11 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat samolotów
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 10 ciekawostek o najlepszym wynalazku w historii
Przejdź do artykułu Dziewczyna zrobiła mu kupony z okazji rocznicy. Który z nich wykorzystałbyś jako pierwszy?
Przejdź do artykułu Ciekawostki ukryte w logo
Przejdź do artykułu Jak kobiety oszukują facetów
Przejdź do artykułu Tego prawdopodobnie nie wiedziałeś o FBI
Przejdź do artykułu Pierwsze 40 lat dzieciństwa dla facetów są najtrudniejsze
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu – Tak wygląda operacja zmiany płci na NFZ
Przejdź do artykułu Te rzeczy najbardziej nas irytują podczas oglądania filmów
Przejdź do artykułu 7 sposobów, w jakie mężczyźni tracą głowę w obecności atrakcyjnych kobiet

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą