Szukaj Pokaż menu

Jak zrobić facetowi dobrze w łóżku? Poradnik dla kobiet

525 225  
704   225  
Dzisiaj będzie niegrzecznie, ale prawdziwie.

Mistrzowie internetu CXIX - Co zawierają dzisiejsze szczepionki?

105 996  
426   82  
W dzisiejszym odcinku m.in. o tym, że istnieje życie po śmierci; o zakupach w Maroko; Polacy, którzy stworzyli laser do nacinania kiełbasy; dlaczego Szczęsny w Juventusie ma bluzę z nr 1; jakie są najgorsze teksty na zerwanie oraz nowa maszyna na siłce.

#1.

Domowy zakład produkcji zabawek erotycznych

245 871  
640   61  
Tak na dobrą sprawę trudno sobie wyobrazić, jak można zostać producentem dildo i założyć przydomową fabryczkę. I jeszcze nazywać się "artystą ku*asów". Życie Maulesta z Imgura tak się jednak ułożyło i postanowił podzielić się swoją historią. Oddajmy mu głos.

Ponieważ jestem gejem ludzie zakładają, że sam wybrałem taki zawód z powodów osobistych i zmieniłem hobby w pracę... Prawda jest zupełnie inna i dużo zabawniejsza.

W latach 90. mój wujek był artystą i jak wielu z nich zwykle miał problemy finansowe. Dostał telefon od pośrednika pracy: fabryka zabawek poszukiwała rzeźbiarza do tworzenia wzorów form odlewniczych. Kiedy pojawił się na miejscu ze zdziwieniem zobaczył, jak bardzo się pomylił zakładając, że te zabawki będą przeznaczone dla dzieci. Pracując tam zorientował się, jak bardzo dochodowy jest ten biznes. Co prawda jest duża konkurencja (szczególnie chińska) na rynku kolorowych brzęczących zabawek, ale nie ma jej prawie w ogóle w branży zabawek hardcorowych.

Parę lat później otworzył własną firmę, która odniosła sukces. Zatrudnił moją siostrę i jej męża, którzy od dłuższego czasu szukali pracy.

Problem w tym, że wujek był dużo bardziej artystą niż biznesmenem i podejmował nie do końca przemyślane decyzje, jak wydawanie firmowych pieniędzy na imprezy i kokę. W końcu długi tak go przycisnęły, że musiał sprzedać firmę... Przez kilka ostatnich miesięcy nie płacił swoim pracownikom i był im winien sporo pieniędzy, więc zamiast czekać na zaległe pieniądze ze sprzedaży firmy siostra z mężem zabrali formy i otworzyli własny biznes dildosów. Uniknęli błędów poprzednika. Zaczęli w małym garażu, nie mając prawie niczego, ale po rozkręceniu firmy byli w stanie nieźle z tego żyć.

Dumny producent

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.
640
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Mistrzowie internetu CXIX - Co zawierają dzisiejsze szczepionki?
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Dziwne i czasem chore rzeczy wypowiedziane przez dzieci
Przejdź do artykułu 7 przykładów poświęcenia się w imię nauki
Przejdź do artykułu Twoja własna limitowana szklanka do piwa
Przejdź do artykułu Oto efekt uzależnienia od modyfikacji ciała. Kiedyś była całkiem ładna
Przejdź do artykułu Faktopedia CMXCVI - Ile biznesów zamknięto w Polsce w pierwszej połowie tego roku
Przejdź do artykułu Uważaj komu dajesz klucze do mieszkania!
Przejdź do artykułu Jak to jest zostać postrzelonym? 7 ciekawostek po złej stronie naboju
Przejdź do artykułu Banalne jest życie gwiazdek porno - zdradza Miley White
Przejdź do artykułu Kto wywołał mrożące spojrzenie Scarlett Johansson?

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą