Szukaj Pokaż menu

Gify straszniejsze niż najgorszy horror

77 394  
134   35  
Piszczałaś na Pile? Zmoczyłeś się na Lśnieniu? Krzyczeliście na Egzorcyście? To było nic. Nie poznaliście prawdziwego strachu, który dopada was gdy spada transfer i powstają błędy na łączach, które powodują, że niewinne filmy stają się najmroczniejszym koszmarem.

#1.

Zwiedzaj świat nie ruszając się sprzed komputera

53 326  
256   13  
Kiedy przeglądanie JoeMonstera i pisanie komentarzy zajmuje ci cały wolny czas trudno podróżować po świecie, ale na szczęście nie jest to konieczne. Kilka widoków z odległych krajów (i stanów USA) pozwoli ci poznać je bez ruszania się z domu.

#1. Szkocja

Technologia przyszłości, którą dysponujemy już dziś

121 009  
706   32  
Oglądamy filmy SF i zastanawiamy się, kiedy takie wspaniałe wynalazki trafią pod strzechy. Okazuje się, że wiele z futurystycznych technologii funkcjonuje już dzisiaj.

#1. Raytheon XOS 2 - prototypowy egzoszkielet testowany przez US Army

#2. Koreański sklep, w którym zamiast półek są ekrany LCD. Kupujący klika w towary, które chce kupić, a przy kasie czekają już gotowe zakupy#3. Elastyczny wyświetlacz#4. Protetyczne oko służące jako kamera#5. Stół dostosowujący się do śledzonego kształtu#6. Precyzyjna proteza dłoni#7. Wyświetlacz samochodowy z kierunkowym ekranem#8. Grill, który z ciepła produkuje elektryczność zasilającą urządzenia USB#9. Google Fiber - domowe połączenie światłowodowe zapewniające symetryczny transfer 1Gb/s#10. Deska rozdzielcza samochodu Tesla S#11. Śmietnik łapiący śmieci#12. Żelowa lodówka#13. Protezy nóg odwzorowujące pracę stóp#14. Autonomiczne samochody#15. Smartwatch#16. Drukowanie 3D z metalu#17. Zbudowany z Lego robot układający kostkę Rubika#18. Smartfon - all-in-one#19. Samoobsługowe stanowisko w restauracji, na którym można złożyć zamówienie, pograć oczekując na odbiór, zapłacić kartą i otrzymać paragon#20. Elastyczny wyświetlacz z elektronicznym tuszem#21. "Gips" z wydruku 3D#22. Holograficzny znak#23. Pamiątki z muzeum drukowane na bieżąco w 3D#24. Tłumacz optyczny#25. Cyfrowa biblioteka w metrze w Bukareszcie - aby przeczytać książkę wystarczy zeskanować kod QR(podobna biblioteka funkcjonuje w komunikacji miejskiej w Gdańsku)
706
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Zwiedzaj świat nie ruszając się sprzed komputera
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Ojcowie z luźnym podejściem do życia
Przejdź do artykułu Potężne wieże chłodnicze - jak wyglądają w środku
Przejdź do artykułu Jak Sony strzeliło sobie w stopę
Przejdź do artykułu Kawałek żelastwa znaleziony na plaży okazał się prawdziwym skarbem!
Przejdź do artykułu Faktopedia – Czego zabrania Keanu Reeves w swoich kontraktach
Przejdź do artykułu Oto co Rosjanie wysyłali w kosmos, zanim dogonili ich Amerykanie
Przejdź do artykułu Do dziś nie wiemy, co tak naprawdę wydarzyło się 9 października 1962 roku
Przejdź do artykułu Superbohaterowie nie są tak idealni, jak by się wydawało
Przejdź do artykułu Futurystyczny pociąg magnetyczny skonstruowany w ZSRR

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą