Szukaj Pokaż menu

Nie ma to jak ruchome obrazki z fajnymi dziewczynami X

90 054  
316   26  
Chyba każdy potwierdzi, że takie wydanie babeczek jest super!

"Zmielony" pierścionek wydawał się nie do odratowania, dopóki nie trafił w jego ręce

230 626  
988   63  
Użytkownik Reddita o nicku "jmman", który na co dzień zajmuje się szeroko pojętym jubilerstwem, postanowił pochwalić się wyjątkowo beznadziejnym przypadkiem, na jaki natrafił podczas swojej pracy. Pierścionek, który dla właściciela miał niezwykle sentymentalne znaczenie, wpadł do kuchennego rozdrabniacza odpadków - na szczęście trafił w odpowiednie ręce. Cały proces renowacji został pieczołowicie sfotografowany.

Poświęcił 5 lat życia na stworzenie modelu kartonowego Boeinga 777. Efekt powala

416 338  
1323   170  
Wszystko zaczęło się od zajęć ZPT w szkole średniej, gdzie zadaniem uczniów było sklejenie kartonowego modelu. Luce Iaconi-Stewartowi tak to się spodobało, że postanowił zbudować dokładny model samolotu pasażerskiego Boeing 777 w skali 1:60. To było w 2008 roku, kiedy Luca zaczynał uczęszczać do szkoły, dziś projekt trwa i powoli zbliża się do końca. To co powstało bez wątpienia powoduje opad szczeny!Luca przy konstrukcji modelu oparł się na znalezionych w sieci szczegółowych planach samolotu indyjskich linii lotniczych - Air India 777-300ER. Na ich podstawie modelarz tworzy rysunki w Adobe Ilustratorze i drukuje je bezpośrednio na kartonie.

Luca chce, żeby jego model był naprawdę idealny, doprowadziło to do tego, że jak sam twierdzi, zbudował nie jeden, a co najmniej dwa modele - jeden, który oglądamy, a do tego wiele wydruków próbnych i podejść do tworzenia elementu samolotu, w tym trzy ogony, dwie pary skrzydeł i niezliczoną ilość "dodatkowych" elementów wyposażenia wnętrza.

Plany ambitnego modelarza przewidują zakończenie prac latem 2014. Jeszcze nie wie, co będzie robił później, ale napomknął coś o zbudowaniu kolejnego modelu samolotu, tym razem 6-metrowego.


1323
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu "Zmielony" pierścionek wydawał się nie do odratowania, dopóki nie trafił w jego ręce
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Szalone "madki" z internetu atakują!
Przejdź do artykułu 10 największych ludzi świata
Przejdź do artykułu Osiem najlepiej strzeżonych sekretów handlowych
Przejdź do artykułu 9 osób, którym zaszkodziło zbyt długie przebywanie na Facebooku
Przejdź do artykułu Impreza seksualna zorganizowana przez księży z Dąbrowy Górniczej wymknęła się spod kontroli – Newsy z fikołkiem
Przejdź do artykułu 10 najdziwniejszych japońskich potraw
Przejdź do artykułu Obieżyświatka dzieli się oszustwami, na które najczęściej próbuje się nabrać turystów w różnych miejscach na świecie
Przejdź do artykułu Basen dla synka
Przejdź do artykułu Zwyczaje bożonarodzeniowe, o których nie miałeś pojęcia

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą