Szukaj Pokaż menu

Gdzie jest Waldo?

89 441  
576   17  
Klikając w obrazek otrzymasz, drogi bojowniku, możliwość obejrzenia wspaniałej panoramy Dubaju. Ale nie za darmo - mamy dla Ciebie zadanko:

Kliknij i zobacz więcej!

Udało się? Nie rezygnuj tak szybko...
Nie ma go? Ależ oczywiście, że jest:

Romantyczna panda barowa - internetowy mem

85 889  
454   16  
Jest taki pubowy człek – siedzi gdzieś w okolicach baru, zawsze jest obrzydliwie pijany i desperacko pożądający bliskości kobiecego ciała. Aby nakłonić samicę do nieskrępowanej kopulacji wystarczy tylko jakieś dobre hasełko, tekścik, który swą błyskotliwością sprawi, że niewieścia bielizna sama się ściągnie. Efekt jest najczęściej żenujący.

2,1 miliona kropek

123 862  
1392   29  
W 2004 roku na tyłach restauracji w Richmond Hill w stanie Georgia, USA, znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Nie miał przy sobie żadnej rzeczy, za to nosił liczne ślady oparzeń słonecznych i był prawie ślepy z powodu katarakty. Mężczyzna nie wiedział kim jest ani jak się tam znalazł...

Kliknij i zobacz więcej!
Po miesiącach ewaluacji przez licznych lekarzy i psychologów stwierdzono u niego amnezję dysocjacyjną. Mężczyzna przyjął pseudonim Benjaman Kyle, a jego tożsamość próbowano ustalić poprzez nagłośnienie historii Benjamana w mediach. Powstał nawet o nim krótki film pt. "Finding Benjaman" w reżyserii Johna Wilkstroma.

Kliknij i zobacz więcej!


Kliknij i zobacz więcej!

Mężczyzna jest jedynym mieszkańcem Stanów Zjednoczonych, który widnieje na oficjalnej liście ludzi zaginionych, mimo iż znane jest miejsce jego pobytu.
Egzystencja Kyle'a jest teraz w permanentnym zawieszeniu. Od ośmiu lat rząd USA odmawia nadania mu nowej tożsamości i numeru ubezpieczenia socjalnego, co uniemożliwia nawet otworzenie konta w banku czy też posiadanie karty kredytowej. Rząd argumentuje to tym, że Benjaman Kyle ma już jedną tożsamość, ale pomimo wielu prób m.in. identyfikacji daktyloskopijnej, testów DNA, publikacji jego wizerunku w telewizji publicznej, nie udało się ustalić, kim jest ten człowiek.

Kliknij i zobacz więcej!


Kliknij i zobacz więcej!

Historią Benjamana zainteresował się artysta Miguel Endara, który postanowił stworzyć inny portret mężczyzny, by zwrócić uwagę ludzi na jego dramat.
Endara użył techniki nakrapiania i przy użyciu jedynie pióra, dużej dawki cierpliwości i mnóstwa, mnóstwa kropek stworzył portret.

Kliknij i zobacz więcej!

"Malowanie" obrazu trwało przeszło 138 godzin, co dało średnią 4,25 kropki na sekundę. Miguel Endara postanowił dodatkowo nagłośnić historię Benjamana oraz zebrać pieniądze dzięki sprzedaży odbitek swojego dzieła. Ze zgromadzonych środków chce finansować kampanię na rzecz nadania nowej tożsamości mężczyźnie, by znów mógł w pełni cieszyć się życiem.

Kliknij i zobacz więcej!


Kliknij i zobacz więcej!


Kliknij i zobacz więcej!

 
Kliknij i zobacz więcej!
1392
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Romantyczna panda barowa - internetowy mem
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 20 krajów, do których najlepiej się przenieść, jeśli masz dość i nie odpowiadają ci Bieszczady
Przejdź do artykułu Koronkowa robota
Przejdź do artykułu Poradzisz sobie z testem trzech kamieni?
Przejdź do artykułu Najlepszy tata na świecie
Przejdź do artykułu Sytuacja, która przytrafiła się Tysonowi na stacji benzynowej przywraca wiarę w ludzkość
Przejdź do artykułu Niepokojące rysunki dzieci
Przejdź do artykułu Komiksy z zaskakującym zakończeniem od Toon Hole
Przejdź do artykułu Jak naprawić zepsuty tatuaż?
Przejdź do artykułu Noel Cruz i jego lalki

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą