Szukaj Pokaż menu

Nocne mroczne zdjęcia zamglonego Opola

28 231  
241   41  
Fotograf Paweł Uchorczak z niecierpliwością wyczekuje na takie okazje - mroźna noc, mgła, pustki na ulicach. W takich warunkach można bez przeszkód fotografować Opole.

#1.

10 zapierających dech w piersiach cudów natury

359 299  
2621   64  
Czy byłoby dużą przesadą nazwanie Matki Natury najwybitniejszym artystą wszech czasów? Patrząc na poniższe jej dzieła, nie mamy wątpliwości, że nie. Przed Wami niezwykła próbka jej możliwości.

#1. Pamukkale (Turcja)

7 bardzo złych nauczycielek

530 417  
1974   206  
Przyznaj się, kiedy mając naście lat słyszałeś o tym, że nauczycielka uwiodła jakiegoś ucznia, żałowałeś, że ciebie to szczęście ominęło i myślałeś "co za farciarze". Oto kilka takich "niegrzecznych" nauczycielek, o których mogłeś marzyć, a które zostały ze swoje czyny niestety skazane.

#1. Debra Beasley Lafave

Kliknij i zobacz więcej!
W gimnazjum na Florydzie nauczycielka Debra Beasley Lafave, została oskarżona o wielokrotne uprawianie seksu z 14-letnim uczniem, w tym raz w samochodzie, który prowadził jego 15-letni kuzyn. Młoda, błyskotliwa i piękna - wielu zostało zbitych z tropu, nawet 23-letni świeżo upieczony małżonek.

#2. Pamela Rogers

W lipcu 2006 r. Pamela Rogers została skazana przez sędziego w stanie Tennessee na 7 lat za złamanie warunku wyroku w zawieszeniu za seks z 13-latkiem. Na rozprawie powiedziała "Jestem gotowa zrobić wszystko, aby się uleczyć". Jednak w 2007 roku dostała kolejne dwa lata za wysyłanie nagich zdjęć do chłopca.

Kliknij i zobacz więcej!

#3. Amber Jennings

Amber Jennings, z Sturbridge, Massachusetts, została oskarżona w sierpniu 2004 w Dudley, Massachusetts. 30-letnia nauczycielka w szkole średniej została oskarżona o stosunki seksualne z 16-letnim uczniem. Został postawiony jej zarzut o nakłonienie nieletniego poniżej 18. roku życia do stosunków seksualnych i wysyłania do niego swoich nagich zdjęć.

Kliknij i zobacz więcej!

We wrześniu 2005 roku, Amber Jennings przyznała się do "rozpowszechniania materiałów szkodliwych dla małoletnich" za ugodą z prokuraturą. Według dokumentów sądowych przyznała się, że wysyłała 16-letniemu uczniowi swoje nagie zdjęcia podpisując się pseudonimem "Redsox6606whore".

Kliknij i zobacz więcej!

#4. Carrie McCandless

To zdjęcie przedstawia Carrie McCandless podczas przesłuchania w czerwcu 2007 r., gdzie została uznana za winną posiadania niewłaściwych stosunków seksualnych z uczniem szkoły średniej. 29-latka została skazana na 45 dni więzienia, pięć lat w zawieszeniu.

Kliknij i zobacz więcej!

Carrie McCandless, była nauczycielka w szkole średniej i żona dyrektora szkoły, została oskarżona o kontakty seksualne z 17-letnim uczniem podczas szkolnej wycieczki.

Kliknij i zobacz więcej!

#5. Tericka Dye

Tericka Dye zrezygnowała z pracy jako nauczycielka fizyki w szkole, gdy uczniowie dowiedzieli się, że kiedyś była gwiazdą porno i pojawiła się w filmie "Tight **"

Kliknij i zobacz więcej!

#6. Stacy Schuler

33-letnia nauczycielka wychowania fizycznego, Stacy Schuler z Ohio, została oskarżona o uprawianie seksu z pięcioma studentami. Niektórzy z nich byli piłkarzami. Według gazety Dziennik Middletown, były piłkarz ze szkoły zeznał, że on i jego przyjaciele mieli stosunki seksualne z Schuler w jej domu w sumie siedem razy w ciągu pięciu wizyt.

Kliknij i zobacz więcej!

#7. Mary Kay Letourneau

Mary Kay Letourneau zaszła w ciążę z Vili Fualaau, kiedy miał on 14 lat. Letourneau przyznała się do winy, czyli do zgwałcenia Fualaau w sierpniu 1997 roku i dostała wyrok 7 i 1/2 roku więzienia.

Kliknij i zobacz więcej!

Po odsiadce Mary Kay poślubiła swoją ofiarę/kochanka, Vili Fualaau, wychowała z nim dwójkę dzieci. Letourneau, teraz 47 lat, i Fualaau zorganizowali pokaz swojej historii w klubie nocnym.

Kliknij i zobacz więcej!
1974
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 10 zapierających dech w piersiach cudów natury
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Pracownicy numerów alarmowych dzielą się najgłupszymi rozmowami z osobami, które do nich dzwoniły
Przejdź do artykułu Poranek kobiety i mężczyzny
Przejdź do artykułu Sprawdź wzrok i znajdź dziecko
Przejdź do artykułu Pozycje dziecka w łóżku rodziców
Przejdź do artykułu Filmowe wpadki, które były tak dobre, że zdecydowano się je pozostawić
Przejdź do artykułu 3-letnie frytki z McDonalda vs 3-letnie frytki z KFC
Przejdź do artykułu Ojciec zrobił dzieciom ich własny domek. Dał radę?
Przejdź do artykułu Dziewczyny, które wzięły się za siebie
Przejdź do artykułu Jak skutecznie zapraszać na firmową imprezę świąteczną?

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą