Szukaj Pokaż menu

4chan w natarciu: Forever alone flashmob

90 344  
971   50  
Kilka dni temu miał miejsce bardzo udany flashmob, który przygotowali Anonimowie z 4chana. Efekt zaskoczył samych organizatorów...

Też dałeś się nabrać na bajkowy ślub?

109 640  
877   36  
Cóż to była za impreza! William, książę angielski i Kate, zwykła dziewczyna z plebsu (no prawie) wzięli wspaniały ślub oglądany przez miliardy osób na całym świecie! W dodatku spójrz na te zdjęcia - Disney, niczym nasz jasnowidz Jackowski, kilkadziesiąt lat temu przewidział jak będą ubrani, niesamowite! Tylko, że...

ICBO CCCLVI - trybisz jak diesel na mrozie

29 351  
73   2  
Kliknij i  zobacz więcej!Dziś o raju dla facetów, rzucaniu butelką, zboczeńcu na olsztyńskiej starówce i Tysonie. Zapraszam do lektury.

Na Tytanie znaleziono etan.

- Całe morza etanolu! C2H5OH - panowie, raj! Eden! Już wiemy, gdzie po śmierci będzie niebo dla mężczyzn!

- Ale tylko dla ruskich.

- Etanu, czytaj dokładnie, C2H6 a nie C2H5OH. BTW. W temperaturach tam panujących etanol, nawet w 100% czysty miałbyś w postaci sopla.

- A doczytałeś "i pokrewne im związki"? Nie napisali wprost, bo już by były zapisy na wycieczki.

- Zimna wódka, dobra wódka!

- Czyli gotowe drinki z lodem? Wspaniale!

- A piwa tam przypadkiem ni ma?

- Jeszcze jest tyle księżyców do zbadania... Więc całkiem możliwe, że i takie z piwem się znajdzie he he. Brakuje na tym Tytanie jedynie jakiejś zagrychy.

- Lodzik z etanolu. Double raj.

- Oceany etanolu, ale za to ani kropli wody. Raj jednodniowy.

- Najważniejsze - nie dopuścić do kaca!

- Po śmierci i dostaniu się do raju jako wolny duch, czyli tzw. spirytus, wody nie będziesz potrzebował do istnienia, za to etanolu jak najbardziej.

- SpirytUSA tylko brakowało!

- Niby czemu jednodniowy? Same kliny.

- A co na kaca?

- Ni ma kaca, jak kobita dobrze wymaca!

- Kolejny idiotyczny komentarz. Czy wy ludzie umiecie czytać, czy chemii w szkole nie mieliście? Etan to nie etanol. A informacja nie jest ani sensacyjna, ani nowa.

- A czy WY nie rozumiecie, że MY marzymy o raju utraconym?!

- W innym artykule pisze, że wodę znaleźli na Marsie, więc panowie z kacem biedy nie będzie.

- Wizja raju polactwa - zapić się w trupa aby zapomnieć jakim się jest nieudacznikiem.

- Albo żeby tacy jak ty wydawali się fajniejsi.

* * * * * * *

- A gdyby w tym tłumie przechadzała się jego Matka to też rzuciłby butelką? I niech nie mówi, że jego Matka nie chodzi na koncerty!

- Mało kto w starszym wieku chodzi na koncerty rockowe, prędzej do opery a nie na rock, a może jego matka chodzi na JUDAS PRIEST? - Sebastian.

- Sebastian, nie jesteś trendy.

- Sprawdzić, czy nie ksiądz.

- A kto powiedział, że jestem trendy, jestem zwykłym jak na razie bezrobotnym, dla którego muzyka to całe życie nie tylko LP, słucham więcej kapel, których możecie nie znać! - Sebastian.

- Sebastian, ty dalej nie rozumiesz.

- Czego nie rozumiem, wytłumaczcie mi to, słucham!

- Jem przecież!

- Ja w twoim wieku nie jadłam.

- To akurat niemożliwe, bo matka siedziała z tyłu.

- Matka siedzi z tyłu! - tak powiedział.

- Jakiś lepszy cwaniak - matkę po szosie wozi, staruszkę, żeby nas tylko wrobić!

- Ja wam chłopaki wszystko wyśpiewam.

- Sebastian, ty misiu mój.

- Niestety najbliższa przechadzająca się Matka była dostępna na koncercie we Wrocławiu.

- Matkę mógł pozdrowić machając z tarasu!

- Wszystkie Sebastiany to fajne chłopaki.

- Sebastianku. To był cytat z bardzo kultowego filmu. Nie wiem jednak, czy ci go polecić, bo myślę, że młodsze pokolenie, do którego jak widać należysz, może nie załapać tych wszystkich metafor i drwin z "władzy" w ogólnym tego słowa znaczeniu. Ale co ja ci będę pinkolił. Spróbuj sam chłopie, może akurat chwyci. Po prostu wypożycz wszystko Barei. Na pewno oglądałeś Alternatywy 4, ale jeśli nie to wypożycz wszystkie odcinki, a zanim to zrobisz weź filmy "Miś", "Brunet wieczorową porą", "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?", "Poszukiwany, poszukiwana" i to na start wystarczy.

- Ale o czym ty teraz mówisz, przecież ja nic nie pisałem parę godzin, mieliście spokój ode mnie, więc o co wam chodzi! - Sebastian.

- Sebastian, trybisz jak diesel na mrozie.

* * * * * * *

- Jaki skarb znajdą nasi potomkowie za 2000 lat?

- Antenę z rozgłośni z Torunia.

- 60-metrowy pomnik Lecha Kaczyńskiego z czystego złota.

- Piłkę z Euro 2012.

- Silnik od zastawy.

* * * * * * *

Uwaga! Zboczeniec na olsztyńskiej starówce!
W piątek wieczorem nasza internautka zauważyła mężczyznę, który onanizował się w przejściu pod wysoką bramą.
Autor: Z. W.
"Wczoraj około 22, z koleżanką czekałam na taksówkę pod wysoką bramą. Zauważyłyśmy, że mężczyzna w średnim wieku (około 40.) stał w przejściu i się onanizował. Gdy zobaczył, że go zauważyłyśmy, nie przejął się tym. Po jakimś czasie poszedł w stronę jednego z klubów. Zaczęłam go gonić, ale straciłam go z oczu. Możliwe, że wsiadł do samochodu" - napisała do nas Internautka.

- Żenujące, za co ty pieniążki bierzesz? Komentarze wystarczą określając poziom yntelygencyjy z trackiej jak i samego szefa wydania www GO.!


- To był Grzesiek Czykwin. Wiem co mówię, bo z nim pracuję i on ciągle dotyka swojego krocza. Mruczy przy tym tak jakoś nieprzyjemnie i stęka. Brr.!

- Co jest? Gdzie jest równouprawnienie i tolerancja dla ruchających inaczej? Cholerne baby wszystko wypatrzą i pogruszyć swobodnie nie dadzą!

- A po co go goniła? Chciała mu pomóc?!

- To znaczy że on walił konia, tak? Szkoda że ta baba się nie waliła!

- Ciekawe, co by zrobiła, gdyby udało się go dogonić... W razie czego nie byłoby nawet wiadomo, że sama go chciała złapać. Niektórzy sami proszą się o kłopoty!

- Całe szczęście, że to nie Pinokio, bo sam i wysoką bramę by spalił ha ha ha!

- Ku...wa co za czasy, BABA sama z siebie goni FACETA, który sobie kulturalnie marszczy freda. Nic nie rozumiem... Zawsze było odwrotnie. A zawsze myślałem, że najfajniej jest GONIĆ króliczka... A teraz on sam goni nas. Upadek!

- Co za czasy, zwalić sobie pod bramą już nie wolno. Goniła go, ale uciekł. Wbiegł pewnie do impula i wtopił się w tłum na parkiecie, po czym poszedł spokojnie do dyskotekowej łazienki żeby dokończyć co zaczął!

- Jaki ciemnogród! Człowiek nie może już spokojnie poonanizować się w bramie, bo zaraz puści się za nim jakaś napalona baba i jeszcze opiszą to w gazecie. Precz z mentalnością kato-pisowską. Niech żyje Ruch Prącia Palikota!

- Jakaś zboczona ta internautka! Goniła chłopa, bo pewnie chciała go zgwałcić. On się masturbował, nie jest to zboczeniem, a ona widocznie zboczona i chciała zgwałcić. Kochana internautko, za późno! On już był po!

- Ale po co go zaczęła gonić? Chciała mu obciągnąć czy jak?!

- Ja ostatnio wracając spotkałam go na Kortowie. Szedł za mną i się onanizował, byłam z koleżanką, nie wydawał się groźny, ale trzeba coś z tym zrobić. Bo może następnym razem komuś krzywda się stanie!

- Goniła go bo to była na pewno praktykująca katoliczka i chciała za wszelką cenę zapobiec marnowaniu nasienia, nadstawiając mu swego dawno nie ruszanego narządu buhahahahaha!

- I tak pomału, krok po kroczku, nakręca się psychozę strachu w Olsztynie!

- Już widzę jak jakaś tam internautka postanowiła uganiać się za jakimś tam kolesiem, który postanowił upuścić ciśnienie. Nie wspomnę już o tym, że o tej godzinie na podwórzu jest ciemno i zimno. Pytanie do internautki. Powiedz no proszę nam ciekawskim czytelnikom. Jak podjęłaś gonitwę za tym kolesiem, to co krzyczałaś? "ZBOCZENIEC!!!" czy też "BIERZ MNIE!!! MAM NA CIEBIE OCHOTĘ!!!" Pytanie czego ten zboczeniec się przestraszył. Czego lub też kogo? POZDRAWIAMY ODWAŻNĄ INTERNAUTKĘ!

- I tak to proszę szanownych pań skutkują wasze bóle głowy, miesiączki, niedyspozycja, itd... Stąd męska odpowiedź: "Najlepsza baba, to własna graba"!

- W piątki w nocy Stare Miasto to jedna wielka melina pijaków, zboczków i narkomanów. Monitoring i policja to "olewają" jakby byli sami zainteresowani i brali działkę!

- Tak podglądać bezczelnie jak facet niemca w hełm wali? I jeszcze ganiać go po mieście? To jest skandal, co z tą młodzieżą się wyrabia!

- Ciekawe po co go goniła, jak już było po wszystkim?

* * * * * * *

- Jestem taksówkarzem, chcę dać wam pod rozwagę pewną historię z mojego życia zawodowego. Było to w Gdańsku, dwa - trzy lata temu. Pasażerem mojej taksówki był Donald T., rachunek za przewóz wynosił 27,50. Donald T. dał mi 30 pln, wydałem mu 2,30, a on woła, że należy mu się jeszcze 50 groszy. Musiałem mu dać, bo wiadomo co by się stało. Ale czy miał rację?

- Jestem kolejarzem i kiedyś w moim przedziale jechał Jarosław Kaczyński. Kiedy poprosiłem o konieczną dopłatę Jarosław wyciągnął mały pistolecik i rzucił agresywnie kotem w moim kierunku.

- Przed wojna kolejarze to była elita. Po wojnie powstało przysłowie ojciec porządny, matka porządna, a syn kolejarz.

- Powaliłeś mnie tą historią! Może napiszesz o tym książkę?

- Zapomniałeś dodać, że te 30 zł było w jednym banknocie.

- To by znaczyło, że jest bardzo oszczędny i gospodarny! Bardzo pozytywna cecha! A ty jesteś nieuczciwy, nieładnie.

- Weź ty i nadmuchaj ustami wszystkie cztery koła w tej twojej taksówce to się zmęczysz i nie będziesz pisał głupot.

- Powinieneś zażądać zwrotu 30 groszy! Bo cena wynosiła 27,50 zł a Ty dostałeś 30,00 minus 2,30 i minus 0,50 (razem minus 2,80) czyli w rezultacie dostałeś tylko 27,20 zł.

* * * * * * *

Tomasz Babiloński: rozmowy z Tysonem są zaawansowane

- Koleś jest gwałcicielem i napie*dalał kobiety, a wy go za legendę macie... Wstyd!


- Widocznie kobiety te słabo przepracowały okres przygotowawczy do walki, więc same sobie są winne!

Podesłali: el_idiot, janis666 @, twmichal @, hansabier, banix, sensey999

Chcesz współtworzyć ICBO i Kącik kibica? Znalazłeś/znalazłaś ciekawą dyskusję - prześlij ją do mnie klikając w ten odnośnik. W tytule wpisz ICBO lub ICBO/Sport w przypadku kącika kibica. Znaczek @ występuje przy nickach niezarejestrowanych fanów Joe Monstera!

 
73
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Też dałeś się nabrać na bajkowy ślub?
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu ​Największe obciachy – Kiedyś znana jako „najbrzydsza panna młoda świata”. Tak wygląda teraz po niesamowitej metamorfozie
Przejdź do artykułu Jak skomplikować komuś życie nie wychodząc z pokoju
Przejdź do artykułu Nietypowy list do Straży Miejskiej
Przejdź do artykułu ICBO CCCLV - Głównie z powodu niskiej niedostępności
Przejdź do artykułu "Chcę mieć dziecko" - taką wiadomość wysłały swoim chłopakom. Oto ich reakcje...
Przejdź do artykułu ICBO CCCLIV - Nikolas został zdradzony o świcie
Przejdź do artykułu MŻJDD - "Wóda, laski, lasery, wszyscy moi znajomi, no i..."
Przejdź do artykułu Dlaczego rząd USA nie pokaże zdjęć bin Ladena?
Przejdź do artykułu ICBO CCCLIII - pieluchy tetrowe są zdrowsze i tańsze

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą