Pasta nosi nazwę Twin Lotus Original Herbal i w swym składzie zawiera różne zioła oraz lotos. Wygląda jednak zgoła nieapetycznie i nie każdy zaryzykowałby mycie zębów tą pastą. Wyprodukowana w Tajlandii.

Wyobraź sobie, że nasza Ziemia jest wielkim balonem, a wielkość państw zależna jest od różnych zagadnień. Taką ciekawą formę statystyki zaproponował Worldmapper. Zobaczmy, co z tego wyszło.

#1. Ceny mieszkań (2002)

Niezwykły zlotowy mecz

87 416
263   22
Data warta zapamiętania. 17 lipca 2010, godzina 17:30, Toruń. Czemu to tak ważne? Bo tego dnia odbył się niezwykły mecz.

Oto drużyny:

Klikaj by sobie pooglądać

Cóż takiego niezwykłego w owym meczu było?
Czy to, że drużyny miały po pięciu zawodników? - Nie!
Czy to, że mecz się odbył na totalnie krzywym boisku? - Nie!
Czy to, że bramki to były paliki wbite w ziemię? - Nie!
Czy to, że graliśmy piłką Hello Kitty? - Nie!
Było w nim coś dziwniejszego. Otóż to był chyba pierwszy mecz w Polsce, w którym zawodnicy grali mając...
...lornetki przed oczami. Ot takie utrudnienie. Jak było? Było wyśmienicie! Zachęcamy do takich rozgrywek! Poniżej filmowa relacja z przebiegu widowiska.

Pierwsza połowa - oswajanie się z nową sytuacją (i zasłanianie kamerzyście wszystkiego)

Druga połowa - sporo walki, kamerzysta przegonił zasłaniaczy, choć byli nadal aktywni . Na koniec meczu odbył się lincz sędziego.

Ponieważ mecz nie wyłonił zwycięzcy odbyły się rzuty karne! To było także super.

Na pewno spotkamy się za rok i na pewno także taki mecz rozegramy. Wtedy będziemy mądrzejsi o doświadczenia tegoroczne. Inaczej będziemy filmować i uszczelnimy lornetki tak, że nie będzie ich trzeba trzymać. No i by zawodnicy nie odchylali ich podczas akcji! Jeżeli masz pomysł na to, jak zamocować lornetki - podeślij maila do redakcji z opisem jak to najlepiej zrobić.