Szukaj Pokaż menu

Ciekawa korespondencja SMS-owa zakochanych

348 262  
2401   63  
Historyjka jakich wiele: pan nabroił, pani się gniewa. Napisana nie trzynastozgłoskowcem, a zwykłymi SMS-ami. Coś w tym jest? Sami oceńcie:

Kliknij i zobacz więcej!

Moje Życie Jest Do Dupy... Seks, bąki, uzależnienia i żenada, czyli jak zwykle!

132 169  
301   33  
Co odwalił nasz bohater w szpitalu po narkozie? Sprawdźmy...

#1. Ważne, że skutecznie!

Zapachy, które lubimy najbardziej

241 769  
2250   257  
Ludzie są różni i każdemu odpowiada coś innego. Wśród zapachów da się jednak wyróżnić te, które większość z nas wprawia w błogi nastrój. Oto najlepsze z nich.

#1. Świeżo skoszona trawa

Jeśli oczywiście ktoś nie jest alergikiem, zapach świeżo skoszonej trawy działa nad wyraz orzeźwiająco, przypominając młodzieńcze czasy. A jeszcze jak się tę trawę skosiło samemu, aromat nabiera wręcz transcendentalnego znaczenia...

#2. Świeże, jeszcze ciepłe pieczywo


Aromat świeżego chleba albo bułeczki, jeszcze ciepłej, po zawitaniu do kuchni wczesnym rankiem. Zapach najpyszniejszy, któremu przeważnie towarzyszy najstraszliwszy dźwięk świata - burczenie w brzuchu.

#3. Benzyna


Jeden z najdroższych zapachów, nie tylko (w większości) męskim nosom, ale też portfelom. Trzeba przyznać, że w zapachu na stacji benzynowej jest coś takiego, przy czym największemu mięczakowi twardnieją... muskuły.

#4. Kwiaty


Zmieniamy szybciutko pierwiastek męski na żeński, gdyż na tej liście nie mogło zabraknąć oczywiście wszelkiego rodzaju pachnących kwiatów. Oczywiście panowie też je lubią, ale wiadomo, dla kogo stworzyła je Matka Natura w szczególności :)

#5. Deszcz


Krótko: chyba nie ma takiej osoby, która po zaczerpnięciu po deszczu świeżego powietrza pełną piersią powiedziałaby "fuj".

#6. Pranie


Kolejny zapach świeżości, choć sztuczny, to jakże przyjemny. Jego wartość doceniają najbardziej ci, którzy po ciężkim dniu, wykąpani, padają ze zmęczenia na świeżo przebraną pościel.


#7. Morze


Powiew morskiej bryzy nieodłącznie kojarzyć się może z czasem letniej zabawy. Faktem jest, że jeśli poczuje się go raz, zawsze będzie wiadomo, kiedy jest się nad morzem lub oceanem.


#8. Smażony boczek


Bardziej wyrazisty, niż wymienione wcześniej pieczywo, ale świetnie zaczyna się z nim dzień. Jesteśmy nawet pewni, że na samą myśl o nim niejednemu pociekła właśnie ślinka ;)

#9. Czekolada


Może służyć za pożywienie, nagrodę lub romantyczny prezent. Czekolada kusi swoim charakterystycznym zapachem i nie da się jej powiązać z jakimkolwiek negatywnym uczuciem.

#10. Udana impreza


Zapach udanej imprezy, a na zdjęciu glany? Każdy kto poznał zapach potu po wspólnym szalonym pogo wie, że nic tak mocno nie łączy ludzi. Jeśli dodać do tego aromat kultowego Komandosa lub innych średnio procentowych perfum, nawet Efekt Axe więdnie.


A jakie są wasze ulubione zapachy?
2250
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Moje Życie Jest Do Dupy... Seks, bąki, uzależnienia i żenada, czyli jak zwykle!
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu O przesądach słów kilka
Przejdź do artykułu 9 największych serc na świecie
Przejdź do artykułu Jak podziękować kelnerowi za złą obsługę
Przejdź do artykułu 15 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o biustach
Przejdź do artykułu Ojcowie z luźnym podejściem do życia
Przejdź do artykułu 14 przysmaków teściowej
Przejdź do artykułu 7 najgłupszych wpadek i błędnych decyzji w historii człowieka II
Przejdź do artykułu Co tak naprawdę robią kobiety, gdy „idą się odświeżyć”
Przejdź do artykułu Fakty na temat męskiego nasienia

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą