Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Inteligentna jazda > spójrzmy na świat z dystansu czyli ENDGAME
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
kaffee71 - Superbojownik · przed dinozaurami
Witam,

Być może na pierwszy rzut oka, szczególnie w porównaniu z innymi postami na tym forum jest to post mało inteligentny, ale nie przekreślajcie go z powodu mojego braku górnolotnego słownictwa, lepiej będzie gdy najpierw spełnicie moją prośbę.

Więc piszę, aby was zachęcić do oglądnięcia filmu EndGame (https://skocz.pl/otworzoczy ), który ukazuje historię rządów i świata ostatnich dwóch wieków jakiej nie znacie, bo nie mówią o niej w telewizji ani w książkach. Dokładnie chodzi o obraz elity rządzącą światem i jej zamiary wobec ludzkości (w przybliżeniu "Rok 1984" i "Nowy, Wspaniały Świat") i jakimi podstępnymi sposobami je realizują.
Moim zdaniem przedstawione są niezbite dowody, co czyni film bardzo przekonującym, a mi osobiście ciarki po plecach przechodziły podczas oglądania.

Piszę do Was, ponieważ mam nadzieję, że jako ludzie o otwartych umysłach odbierzecie ten film co najmniej tak samo jak ja i uzyskacie nowe spojrzenie na CAŁY ŚWIAT!

A do dyskusji podaję takie tematy związane z filmem:
- czy jest on waszym zdaniem dobry, prawdziwy, czy kolejną wyssaną z palca teorią?
- jeśli uważacie go tak jak ja za odkrywający prawdę o o obliczu świata, czy nasuwają się Wam jakieś pomysły aby przeciwdziałać takiemu scenariuszowi? (pytanie może banalne, ale ja jestem zbyt przytłoczony, aby coś wymyślić) Niekoniecznie chodzi mi o rewolucje, ale raczej o te drobne sprawy, które złożą się na całość remedium - czyli jak sprawić, aby innym otworzyć oczy i zachęcić ich do przeciwdziałania nieokiełznanej żądzy władzy elit?

Wydaje mi się, że temat wzbije się na wyżyny gdy obejrzycie film i poczujecie ten przekaz.
Pozdrawiam i jeszcze raz zachęcam,
Mateusz

--
Chcę być taki jak JOE :P

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Powiem szczerze-nie dotrzymałem do końca filmu

Po pierwsze-jest totalnie nieobiektywny

Po drugie-zawiera nieprawdziwe informacje historyczne. No bo jak tu mówić, że nie było powodu do I wojny światowej. Rothschildowie (po polsku to chyba Rotszyld?) rządzili Anglią? To jak mogli doprowadzić do wprowadzenia niekorzystnych dla siebie podatków? Dlaczego, skoro byli tacy potężni, przegapili możliwości rozwoju jakie dawała Ameryka. Poza tym-z USA, Kanady i Meksyku ma powstać jedno państwo. Dlatego USA buduje mur na granicy?

Po trzecie-dlaczego jak spotyka się 120 "najważniejszych" osób na świecie to protestuje grupka zapatrzonych w siebie maniaków? Jak spotykają się przywódcy państw G8 (naprawdę ludzie, którzy mają wpływ na świat) to liczba protestujących idzie w setki tysięcy. Chyba grupa B. jednak nie ma zbyt dużych możliwości.
Dlaczego nazwałem protestujących "zapatrzonymi w siebie maniakami"?Wystarczy popatrzeć na ich zachowanie: "nie będę twoim niewolnikiem"-to jest zachowanie nielicujące się z ich "misją". A tekst, że jakiegoś gościa śledziło (bodajże, nie pamiętam) 6 pokojów służb specjalnych to już kpina totalna. Facet ma zerowe możliwości, a udaje mesjasza.

Po czwarte-gdybym miał możliwości takie, jakie podobno ma grupa B., to bym już dawno usunął wszystkich ludzi mi przeszkadzających. A nie, że facet od 30 lat ich śledzi i odkrywa ich "tajemnice". To albo to nie są tajemnice, albo to są g.... warte tajemnice, albo gościu jest niezrównoważony

Reasumując-film jest koleją teorią spiskową, niczym niepopartą. Tak mi się wydaje-to jest dobry interes zrobić taki film. Potem go ludzie oglądają i kupują książki, gazety autorstwa tych samych ludzi. Biznes się kręci.

brak avatara
Hmmmmmmmmm, film jest troszkę przydługi, nie wnosi czegoś nowatorskiego dla osoby choćby tylko z lekka zainteresowanej tematem i jak napisał :LordKaftan - jest Bardzo subiektywny oraz nie jest poparty zbyt wieloma faktami historycznymi.
Przykro mi, ale też nie wytrzymałem do końca (za pierwszym podejściem).

Ale sam temat jest bardzo ciekawy, poza grupą B istnieje sporo stowarzyszeń i bractw istniejących od wieków które podejrzewa sie o próby kontroli rządów na świecie.
Najprostszymi przykładem mogą być Loże Masońskie lub zakon Joannitów aktualnie nazywany zakonem Maltańskim (jedyny posiadający własne terytorium posiadające status eksterytorialności oraz uznawany przez szereg państw za podmiot prawa międzynarodowego).
Forum > Inteligentna jazda > spójrzmy na świat z dystansu czyli ENDGAME
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj