Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Redakcja > +18 na stałe w nowych obrazkach w szaffie
C47
C47 - Superbojownik · 2 lata temu
Że tak się ładnie spytam: To chyba nie jest normalne, że cokolwiek wrzucę do szaffy oznaczane jest jako +18 mimo braku zaznaczenia tej opcji?
Edycja opisów nic w tej kwestii nie zmienia (nazwę itp. mogę edytować), tak samo po wyczyszczeniu cookies i korzystaniu z różnych przeglądarek.

Pisałem już pod 'Pomoc', ale mimo dwukrotnego przejścia testu Captcha i dwóch prób nie wyświetliło żadnej informacji o wysłaniu (ani nawet nie wyczyściło strony), więc pewnie nic nie otrzymaliście.

Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
C47

--
guerra, guerra nunca cambia

joemonster
joemonster - Master of Habaneros · 2 lata temu
Ponieważ nigdy nie oznaczałeś swoich plików jako +18, a była ich znakomita większość, to system automatycznie oznacza wszystkie twoje pliki na jako +18 a ty możesz po fakcie zdjąć te oznaczenie, jak niejedna modelka zdejmuje ubranie przed wskoczeniem na twoje zdjęcie.

--
Aero

C47
C47 - Superbojownik · 2 lata temu
Oznaczałem je prawie zawsze (tylko nie licząc zdjęć, gdzie ewentualnie coś prześwitywało lub była nagość np. z pośladkiem i uznałem, że nie widać zbyt dużo, a później jakiś moderator to jednak zmieniał - sam więc zacząłem oznaczać coraz więcej zdjęć).

Czasem przy wrzucaniu pakietów zdjęć nie oznaczałem pakietu, tylko pojedyncze po 1-3min, w czasie edycji opisów - to fakt. Chociaż ostatnimi czasy starałem się najpierw wrzucać +18 (najczęściej jak były przynajmniej dwie z golizną w pakiecie) i później zdejmować tam, gdzie nie było to potrzebne.

I właśnie automatyczne oznaczanie jako +18 tragiczne nie jest, dodaje mi to tylko trochę roboty (zdecydowana większość zdjęć nie jest z nagością), ale drugi problem to brak możliwości zdjęcia tego z obrazków - wbrew temu co napisałeś

Dzięki za odpowiedź, czekam jeszcze na rozwiązanie tego problemu ze zdejmowaniem +18
Pozdrawiam

--
guerra, guerra nunca cambia

joemonster
joemonster - Master of Habaneros · 2 lata temu
>brak możliwości zdjęcia tego z obrazków

Faktycznie, dodałem do listy rzeczy do poprawienia

--
Aero

bozal
bozal - Superbojownik · 2 lata temu
Czy moglibyście wreszcie przestać bawić się szaffą? Właśnie zauważyłem, że na "nagość", chyba losowo, pozmieniało mi pliki sprzed dziesięciu lat, na których nawet nie było kobiet!

C47
C47 - Superbojownik · rok temu
Jako że już trochę czasu minęło to spytam się czy nadal w planach jest naprawienie szaffy.

Zaznaczę, że nie mogę zmienić oznaczenia zdjęcia po jego wrzuceniu. Obojętnie czy chcę dodać +18 czy je usunąć (inne opcje jak zmiana na prywatne czy włączenie/wył komentarzy działa).
Domyślam się, że problem leży w tym wrzuceniu mojego konta do grupy 'specjalnej' (które jest mocno dyskusyjne, ale mniejsza o to), a nie w opcjach szaffy.

--
guerra, guerra nunca cambia

joemonster
joemonster - Master of Habaneros · rok temu
Tak, grupa specjalna istnieje ;-)

Możesz ręcznie odznaczyć sobie ustawienie +18, jeśli obrazek nie przedstawia cycków, albo szeroko pojętej erotyki.

--
Aero
Forum > Redakcja > +18 na stałe w nowych obrazkach w szaffie
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj