Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Redakcja > Otwarta petycja do redakcji serwisu Joe Monster.org w sprawie komentarzy
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
zauważyłem (oczami), że tłumnie w ostatnich miesiącach dołączająca rzesza (głównie młodych) bojowników (a jak wiemy z wypowiedzi pewnego profesora - masa ciągnie w dół) wpisuje komentarze w ilościach dużych. przeważnie robią to nie dlatego, że mają coś do powiedzenia, lub też coś na filmie zauważyli, ale (o zgrozo!) po to by zgromadzić przy swoim zdjęciu dużo "okejek" (a może to się później wymienia na bony do peweksu, tylko ja jeszcze nie wiem - no bo po co innego się tak o to starać?).
myślę, że już najwyższy czas wprowadzić negatywne oceny do komentarzy (takie jutubowe). uważam, że powstrzyma to sporą część komentujących przed zaśmiecaniem serwisu.
petycję niniejszą motywuję potrzebą przebywania w środowisku możliwie wolnym od zanieczyszczeń, bo jestem już stary i zdrowie nie to co kiedyś, a lubię czytać komentarze, które często są trafne, cięte i oryginalne, tylko tracą na wartości i poczytności leżąc na jednej półce z nawozem. z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej skromnej prośby.
z wyrazami szacunku,
siorzewski.

lukashero
ja nalerze do tych mlodyh bojownikow i lubie jak dostaje okejki.czuje sie przez to dowartosciowany i lepiej spie.ja mialbym prosbe do redakcji aby takih starych piernikow jak siorzewski usówac (pewnie juz ze 30 lat ma).szkoda ze nie ma funkcji dodawania okejki do komentaży na forach bo na pewno zebrałbym ich sporo i staży bojownicy zazdrosciliby mi.dzienkuje za uwage.


--
Lepiej spróbowac, niz nie spróbowac i żałować.

piotrusss
Podpisuje się pod apelem wszystkimi użytecznymi kończynami. Bardzo dawno temu humor poprawiały mi same komentarze pod filmem/grafiką/itp. Teraz zalew "daj kamienia", "wombatów" i innych kretynizmów (nie wspominając o spamie) doprowadza mnie do szału. Rozumiem, że jest przycisk "zgłoś". Czasem z tej funkcji korzystam, ale bezsensowny, nic nie wnoszący komentarz nie zawsze łamie regulamin. Wydaje mi się, że po użyciu przycisku "zgłoś" potrzebna jest interwencja redakcji, a tak wszystko by się regulowało samo.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
komentarze typu "daj kamienia", "jestem hardcorem" lub cos o wombacie dostaja czesto duzo okejek, wiec znaczy ze bojownikom sie to podoba. Jesli uwazasz, ze komentarz jest bezsensowny lub nie pasuje do tresci artykolu to go zglos. Mi jak cos sie nie podoba to zglaszam, a nie narzekam na forach i oczekuje szybkiej reakcji ze strony redakcji. Pozdrawiam

tytezterefere
:Unknowed nie podoba mi się Twój komentarz, co nie ma w nim polskich literkuf i zrobiłeś aż jeden błond ortograficzny, więc Cię zgłaszam - liczę na szybką reakcję ze strony redakcji.
wyczułeś ironię?
:siorzewski w regulaminie jest punkt dotyczący takich samych komentarzy w wielu miejscach - to też można zgłaszać ;) jak ktoś pisze pod każdym zdjęciem "daj kamienia!" czy coś w ten deseń, to łamie to regulamin i masz prawo to zgłosić

--
Veni, Vidi, Vilson. Uprzejmie informuję, że odpowiedzialność ponosić mogę jedynie za to, co sama napisałam. Nie za czyjeś domysły, dopowiedzenia, nadinterpretacje, halucynacje, takie sytuacje.

Dziecko_Niespodzianka
Na JewTubie to działa, więc

--
"Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil" - yeah, because I'm the wickedest sonofabitch you're gonna find down here.
Uważam se DGC: DMkmsuoceEsHbNN8LUCWM1KN9TYwvCJfYC

lujeran
lujeran - exSuperbojownik · przed dinozaurami
Daj kamienia.

--
Podpisz=pomóż! https://ratujmyhematologie.pl/
Forum > Redakcja > Otwarta petycja do redakcji serwisu Joe Monster.org w sprawie komentarzy
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj