Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Kawały Mięsne > chrust
masakitt
masakitt - Superbojowniczka · 2 miesiące temu

policja aresztowała babcię handlującą chrustem bez znaków akcyzy, w podlaskim zlikwidowano nielegalną wytwórnie chrustu. a to wszystko w ciągu pierwszych trzydziestu dni odkąd chrust stał się legalnym biletem NBP. pamiętaj, wprowadzanie do obiegu chrustu niewiadomego pochodzenia jest karalne!!! marzec 2023 - kronika kryminalna.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
pietrzj - Superbojownik · 2 miesiące temu
@masakitt A ja uciąłem pół drzewa z grodu, i mam chrustu na 2 ogniska, pewnie nielegalne, bo chyba już w mieście nie wolno palić ognisk...

masakitt
masakitt - Superbojowniczka · 2 miesiące temu
@pietrzj kto bogatemu zabroni.

zmechu
zmechu - Superbojownik · 2 miesiące temu
Dzięki szeroko zakrojonej akcji tzw Trójek Policyjnych (przedstawiciel Policji, polityk PiS i ksiądz z ramienia Archidiecezji) wykryto nielegalną produkcję spirytusu, benzyny, chrustu i kartonu. Oskarżeni przyznali się podczas Spowiedzi Kościelno-Policyjnej do produkcji alkoholu z kartofli rosnących na państwowych gruntach będących własnością Obajtka i Morawieckiego, zamiennika benzyny z destylacji drewna a pozostałości z procesu obrabiali w prasie i wytwarzali karton - podwaliny naszego państwa oraz wyrób chrustoposobny. Ze względu na sprzedaż benzyny poniżej 17zł/litr interes kwitł w najlepsze, ale oczywiście brak podejrzanych na niedzielnych mszach od razu wzbudził podejrzenie władz. Podejrzanym grozi grzywna 130 miliardów złotych, przepadek mienia w wysokości 5 miliardów złotych (WV Polo rocznik '93) i roczny pobyt w Karnej Kompanii Ministrantów.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gutex1 - Superbojownik · 1 miesiąc temu
ej ale trójka chłopaków rozpaliła ognisko na łące by upiec rybki złowione przez siebie. Zostali schwytani i osądzeni. Prokurator Generalny dojechał ich z 3 paragrafów - za rabunkowe niszczenie zasobów energetycznych kraju, kłusownictwo i pogłębianie efektu cieplarnianego. Proces był transmitowany na żywo w tvp by wszyscy zobaczyli dlaczego brakuje opału dla emerytów.
Forum > Kawały Mięsne > chrust
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj