1. Forum "Głupie Pytania" służy do zadawania głupich pytań i ich pochodnych.

2. Głupie Pytanie może być nonsensowne, przewrotne, zwariowane, pseudomatematycznoabsurdalne, dziwne, polityczne lub zupełnie normalne - najważniejsze jednak by było wyjątkowe i odpowiedź na nie mogła się przydać w rozwoju ludzkości lub próżności wyżej wymienionej. Popisz się swoją chorą (czy też wybujałą - jak wolisz) wyobraźnią i nie pokazuj, że nie radzisz sobie z najprostszymi czynnościami życiowymi jakimi jest np. dobór firanek.

3. Pochodną Głupiego Pytania może być na przykład stwierdzenie, które nurtuje Bojownika, a o którego zasadność chce zapytać innych Bojowników.

4. Pytania typu: "Co dzisiaj jadłem?","Co mam na sobie teraz?", "Jaki kolor kiecki dziś dobrać?" czy "O czym by sobie pogadać" nie są Głupimi Pytaniami. Fakt, że są istotnie głupie, nie kwalifikuje ich do zaistnienia na forum GP. Pytania takie będą natychmiast usuwane, natomiast autorzy będą upominani zgodnie z obowiązującym ogólnym regulaminem JM. (patrz regulamin JM)

5. Jeśli koniecznie chcesz zadać Głupie Pytanie ale nie masz na nie pomysłu - pomyśl, a dopiero potem pytaj. Nie wrzucaj na siłę byle czego, bo akurat jest zastój na forum. Liczy się jakość a nie ilość.

6. Przy odpowiadaniu także można wykazać się inwencją twórczą - "tak", "nie", "LCCC" czy "bo tak" są już oklepane jak zadek ładnej dziewczyny w spartańskiej szkole, nie trzeba zwiększać ich liczby w przyrodzie.

7. Jeśli dojdzie do sytuacji, że poprawnie zadane pytanie będzie tylko przykrywką dla kolejnej dyskusji o "dupie Maryni", wątek zostanie wycięty.

8. Nagminne łamanie zasad regulaminu doprowadzi do poważnej rozmowy z Pablo. Nie będzie to jednak rozmowa o "dupie Maryni" ani też o żadnej innej dupie.

9. Regulamin obowiązuje wszystkich użytkowników GP. Zasady ogólne nie ujęte w niniejszym dekalogu zawarte są w regulaminie JM.


I pamiętaj:

10. Prawdziwe Głupie Pytanie nie ma na celu dowiedzenia się czegoś, lecz wprowadzenie fermentu w dotychczasowych systemach myślenia.

--

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem