Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Anonimowi Alkoholycy...
Klub otwarty
by suChY021


Założony: 2008-04-11 17:52:00
Ostatnia aktywność: 2022-05-27 18:27:41
Postów na forum: 153
160 członków
Oglądany: 14901x

mieszanie alko

swd56
swd56 - Superbojownik · przed dinozaurami
z innymi procentami,jak się u was kończy macie jakieś ciekawe efekty uboczne
u siebie nie stwierdzam
wiśniówką pod piwko
artaniel
artaniel - Bojownik | GG: 1cdbd0 · przed dinozaurami
Noo, ja mieszałem Bolsa i Tatrę z herbatą soloną zamiast cukrowanej, efekt zwrotny... znaczy zawrotny
Wino domowej roboty zmieszane z Sophią, Dębowym, Żubrówką, sokiem jabłkowym i weselną wódką dało najgorszy możliwy efekt - spanie o północy
Lech zmieszany z Tyskim, Absolwent z wodą mineralną Tesco Value i kebab zmieszany z ostrym sosem zaowocowały bardzo ciekawym koszmarem z różowymi pudelkami w roli głównej
Arbuz z wódką, domowym winem, Leszkami, rumem Rebellion i Colą zaowocowały nocnym spacerem, w trakcie którego przekonywałem wszystkich że kwiatki świecą w nocy...
Czeski Absynt z niczym nie mieszany sprawił, że rozmawiałem z sygnalizacją świetlną, a zmieszany z Fantą zainicjował ciekawą rozmowę ze strażą miejską ;D

A reszty nie pamiętam
herofan
herofan - ^^S^^u^^p^^e^^r^^b^^o^^j^^o^^w^^n^^i^^ · przed dinozaurami
finka czysta, finka czerwona, rum ze slowacji, rum rebelion, golden rum, tadek zaowocowaly lataniem w samych butach...
4 rodzaje likierow, golden rum, finka, sliwowica zaowocowaly odbijaniem sie sliwkami na nastepny dizen ^^
equlibrium
equlibrium - Superbojownik · przed dinozaurami
a ja raczej nie mam problemów przy mieszankach, bo co to za różnica wypić litr wódki lub polówkę wódeczki jakieś winko i ze trzy browary alkoholu tyle samo a za to więcej samków
Rohnar
Rohnar - Superbojownik | GG: 5898022 · przed dinozaurami
jak na razie tylko ze 2 razy nie mieszałem rożnych typów alko, u mnie najciekawszy rezultat dala mieszanka jasia wędrowniczka, ze 3 rodzaje wódek i tyskiego, efekt zadziwiający, niejeden malarz by się nie powstydził, przepiękny kolaż na połowie ściany
amonwar
amonwar - Superbojownik | GG: 775876100 · przed dinozaurami
ja mogę pić wszystko ( czystym spirytem też nie gardzę ) byle by sie wina musującego nie tykać. Jedyny efekt uboczny to ranna ciężka głowa,
wódka zapijana browarem - nic specjalnego a rzekłbym ze to norma
wino, piwo, żołądkowa - pamięciobrak ale cały i zdrowy w wyrze
innych mieszanek ja nie próbował ... jak narazie...
aha... tak pamiętam... ale nie opowiem bo i tak nikt nie uwierzy
zaganiacz
zaganiacz - Superbojownik | GG: 6580678 · przed dinozaurami
kiedy już decyduję się na ekstremalne mixy, to na drugi dzień już nie potrafię ich odtworzyć. pomroczność jakaś po prostu;)ale obywa się bez perturbacji większych...no, może tylko ten łeb bolący...
herofan
herofan - ^^S^^u^^p^^e^^r^^b^^o^^j^^o^^w^^n^^i^^ · przed dinozaurami
Byle by nie mieszac alkoholi wysokoprocentowych z szampanem... Wtedy faktycznie... szybka pomrocznosc
Qbengrimm
Qbengrimm - Bojownik | GG: 3098016 · przed dinozaurami
a ja o tym, ze nie powinno sie mieszac alko dowiedzialem sie dopiero na studiach takto w mojej malej miescince nikt nie patrzal na to co i ile pije oraz z czym miesza... byle sie uwalic i ogolnie to czesciej wraz z kumplami zygamy posamej wodzie, niz po mixach
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
BadMotherFucker - Superbojownik · przed dinozaurami
Finlandia malynowa + bols + koniak znaleziony w piwnicy + troche bimbru wzmacnianego spirytusem noo było fajnie zygać się da nawet jak się nic nie jadło wiecie
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
jaszczurek - Bojownik | GG: mam · przed dinozaurami
Ja jak juz mieszam to na dobre mi to nie wychodzi. Ostatnio tyskie + sobieski + jakis szampan (z tych co z przodu etykiety po rusku pisze a z tylu "polskie wino musujace polslodkie" ) i na drugi dzien dziura w pamieci polaczona z kacem-gigantem
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
poodly - bojownik · przed dinozaurami
Mnie się zawsze urywa film po trunkach domowej roboty, których skład zawiera trefny spirol z akademików typu np Royal albo taki w butelce od oleju. Bywa też lany z węża z mety, ale to już mi przeszło za studenckich czasów jak się koledze ściemniło na juwenaliach. Poza tym tak po 5 browarach leję co 15-20 min.

Kiedyś też z kolega znaleźliśmy w łóżku półroczną colę (z Biedronki - po etykiecie poznaliśmy) z bimbrem, nie było ciekawie, dziura w zasadzie po kilku łykach. Suszara rano niemiłosierna, zresztą jak zwykle po wzmacniaczu (coli).

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.