Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
JA TEGO NIE OGARNIAM!
Klub otwarty
by burgund


Założony: 2010-11-06 21:05:16
Ostatnia aktywność: 2022-06-25 16:33:35
Postów na forum: 30
104 członków
Oglądany: 6692x

Beyoncé i terminator - o co kaman?

burgund
burgund - Superbojownik | GG: 9600427 · przed dinozaurami
Jest sobie teledysk do piosenki Single Ladies.
Mniejsza o to czy się komuś utwór podoba bądź nie, ale nie ogarniam jednej rzeczy.
Mianowicie, o co chodzi z tą jej ręką terminatora?
Po co ona ją tam ma? Przecież w teledysku tylko tańczą sobie 3 kobiety i nic więcej.

Ktoś mi to wyjaśni po co ta ręka tam jest, jaki ma cel? Bo nie ogarniam.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
margot - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Pozwoliłam sobie dołączyć, żeby spróbować odpowiedzieć na wasze pytania

Wydaje mi się, że ma to bezpośredni związek z tekstem piosenki. Beyonce śpiewa, że "if you liked, you should've put a ring on it" (jeżeli ci było ze mną dobrze, to trzeba było mnie zapierścionkować), a więc ona zakłada rękawicę na lewą rękę, żeby facetowi łatwiej było zrozumieć aluzję, że ta prawa jest dziwnie naga bez jakiegoś klejnotu. W razie gdyby drań jednak pierścionka nie kupił, to zawsze może oberwać lewym sierpowym z takiej rękawicy Beyonce to w końcu gwiazda, businesswoman i w ogóle praktyczna kobita.
burgund
burgund - Superbojownik | GG: 9600427 · przed dinozaurami
Dzięki! Twoja teoria ma sens
Już to ogarniam
sunnivva
sunnivva - Pokapoka · przed dinozaurami
:burgund, to ja jeszcze tylko dopiszę, ze to nie są trzy panie, tylko dwie panie i pan ;)
burgund
burgund - Superbojownik | GG: 9600427 · przed dinozaurami


sunnivva
sunnivva - Pokapoka · przed dinozaurami
Yup, pan jest choreografem Beyonce. Strzelaj teraz, który to
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
margot - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Ta czarna (w sensie b. afroamerykanska) pani to chyba on. Wystarczy spojrzec na te uda.
BTW, wlasnie mi sie rzucilo w oczy, ze ona pokazuje na reke "terminatorowa" kiedy spiewa o tym pierscionku, myslalam, ze to sie na prawej nosi
acepiorundece
łał

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.