Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Miłośnicy piercingu
Klub otwarty
by hudziel


Założony: 2010-07-19 22:23:40
Ostatnia aktywność: 2023-01-29 08:20:16
Postów na forum: 65
88 członków
Oglądany: 11024x

Rodzinny

hudziel
hudziel - Superbojownik | GG: 9900435 · przed dinozaurami
Pierwsze słowa, które rodzice powiedzieli jak zobaczyli kolczyk.
U mnie to było : jesteś pojebany.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Habita_tecum - Superbojowniczka · przed dinozaurami
"nie bolało???"
___green
___green - Superbojownik | GG: Allin · przed dinozaurami
Pierwszy kolczyk moja mama mi robiła
Tata mi pozazdrościł, ale wcześniej musiał się "znieczulić". Po skończonej robocie, tata stwierdził, że kolczyk jest krzywo wbity. Moja mama uznała, że "to Twoja wina, krzywo siedziałeś"
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Habita_tecum - Superbojowniczka · przed dinozaurami
moja matka ma w pępku, ale ja myśle,że to wina hormonów i matce się wydaje, że ma 30 lat a to klimaks
tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
pierwszych słów nie pamiętam, ale pamiętam, jak pewnego pięknego dnia moja sis przyjechała do domu z drugim tatuażem, a ja z niedawno zrobionym tragusem i daithem, co moja mama skwitowała, załamawszy ręce, słowami "Boże, czemu ja nie mogę mieć normalnych dzieci??"
Elmus
Elmus - Superbojowniczka | GG: 5242364 · przed dinozaurami
eh u mnie na większość nawet nie zareagowali. jakoś tak w sumie dopiero jak już stwierdziłam, że więcej mi nie trzeba to tata zapytał się mnie "po co Ci to?"

jedyna reakcja była na kolczyk w języku. mama spojrzała z przerażeniem i najpierw zapytała czy bolało a później czy nie przeszkadza w jedzeniu. spodziewałam się większych zabaw
anet
anet - Superbojowniczka · przed dinozaurami
"Po co się tak szpecisz?" - moja matka, eh u mnie Rodzinka nie przepada za takimi ozdobami, dlatego teraz stawiam ich przed faktem dokonanym i informuję o nowej ozdóbce tak z miesiąc przed "odwiedzinami", aby mieli czas się przygotować psychicznie ;)
Phatoome
Phatoome - bojownik · przed dinozaurami
Ja też taki chcę!
Phatoome
Phatoome - bojownik · przed dinozaurami
Ja też taki chcę!
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Miałem jakieś14lat. Gdy oświadczyłem że będę sobie robić kolczyki tata powiedział "na dupie sobie zrób albo na cykusiu" . Mama ogólnie nic nie mówiła, nawet z nią poszedłem do kosmetyczki. Ostatnio jak zrobiłem sobie kolejne 3 to mama do mnie "gdzie robiłeś i kiedy?". Tata jeszcze nie wie bo się z nim nie widziałem ale nic nie będzie mówić no bo co ma do gadania
prochmurka
prochmurka - bojownik · 8 lat temu
reakcja babci mojej "zrób sobie lepiej tatuaż niż się kolczykami szpecić"

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.