Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Bojownicy którym Buka zniszczyła dzieciństwo
Klub otwarty
by Stinky_raptor


Założony: 2009-02-08 16:02:13
Ostatnia aktywność: 2023-05-24 05:55:47
Postów na forum: 50
367 członków
Oglądany: 16769x

Obcy

Fiol78
Fiol78 - Cesarz Narzekalni · przed dinozaurami
Gdy miałem 10 lat i byłem na koloniach, nasze przemądre i wrażliwe wychowawczynie zaprowadziły nas do kina. Na "Obcy-decydujące starcie", tj II część. W nocy cała kolonia była spietrana, połowa cierpiała na silne bólebrzucha, dodatkowo po ośrodku wczasowym szwendał sie pijaczek i dobijał do domków.
Z traumy wyleczyły mnie dopiero gry komputerowe i rozwalenie w nich kilkuset obcych...
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Stinky_raptor - Superbojownik · przed dinozaurami
Łech, wszyscy kosmici wywoływali u mnie paniczny strach. Obojętnie czy to pasożyt Alien, czy szaraczek zza okienka
cah
cah - Bojownik | GG: @^%!&( · przed dinozaurami
My na zielonej szkole jako szkraby oglądaliśmy "To" na podstawie Kinga. O klaunie, który grasuje w kanalizacji i zjada dzieci. Przez dwa dni cały obóz śmierdział, bo wszyscy bali sie iść pod prysznic.
mumin3k
mumin3k - Superbojownik · przed dinozaurami
Pamiętajcie, nie otwierajcie drzwi obcym.
WykrzyknikSyberyjski
WykrzyknikSyberyjski - bojownik | GG: 8975823 · przed dinozaurami
Ja tam na koloni ogłądałem bodajże Świt czy tam Zmierzch Żywych Trupów. No, w każdym bądź razie było "Ple, ple, ple, Żywych Trupów". Wszyscy mieli łby w gaciach ze strachu, a ja się najpierw zatrułem popcornem, a potem zasnąłem. W nocy zaś, gdy zatrucie popcornem dawało się we znaki, niefortunnie oparłem się o zlew który runął z całym impetem na ziemie. Ale miałem frajde, słysząc krzyki i odgłos panicznej ucieczki na korytarzu...

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.