Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Gracze Unplugged
Klub otwarty
by ranisz82


Założony: 2008-09-01 13:03:29
Ostatnia aktywność: 2016-07-20 10:20:48
Postów na forum: 89
67 członków
Oglądany: 5418x

Jungle Speed znów do kupienia w Polsce!

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Niekumaty - Superbojownik | GG: 2587984 · przed dinozaurami
Zdecydowałem się postawić topic o tej grze, bo to chyba jedna z najfajniejszych gier "imprezowych" jakie znam . Do tej pory w Polsce można było kupić jej dość kiepski odpowiednik - "Prawo Dżungli". Wierzcie mi lub nie, "prawie" robiło w tym momencie wielką różnicę.

Jungle Speed jest tak doskonała, że ja i sporo znanych mi osób rozważało ściągnięcie jej zza granicy. Taka zabawa wymagałaby jednak wyłożenia coś koło stu złociszy.

Tymczasem producenci gry wznowili jej wydanie w niezmienionej formie. Gra została opatrzona etykietą "wydanie europejskie" i jest do kupienia już w Polsce. Za 59zł. Polecam!

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Niekumaty - Superbojownik | GG: 2587984 · przed dinozaurami
rebel.pl lub allegro.pl
A ja dziś zamierzam się przejść po Poznaniu (wariant ootymistyczny to "Bard" i "Wilczek", wariant realistyczny to sam "Wilczek") i się zorientować czy mają już na stanie. Jeśli nie, to zapewne mogą sprowadzić bez dodatkowych kosztów.

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.