Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał zuku02
Miniaturka MTV
Podstawieni kibice wszystkich krajów na mundialu w Katarze
Rząd Kataru postanowił zadbać o odpowiednią atmosferę na organizowanych w tym kraju Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. W tym celu wynajął sztuczne tłumy ludzi, którzy udają kibiców poszczególnych reprezentacji biorących udział w turnieju, a nawet tych, które na mundial nie awansowały.
okejki 83 · komentarze 79 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
„Niewygodne” pytania na konferencji dot. Odry
Czysty kabaret. Minister środowiska Anna Moskwa i minister infrastuktury Piotr Adamczyk zwołują konferencję prasową, dziennikarz pyta, kiedy rozpoczęto działania. Odpowiedź: „Wtedy”. - Czyli kiedy? - Wtedy, kiedy podjęły działania instytucje. - Ale którego dnia? - W dniu, w którym zostały podjęte działania. itd.
okejki 483 · komentarze 141 · 5 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Satysfakcjonujące maszyny i pomysłowe narzędzia
Ludzie wiedzą, jak sobie ułatwiać życie. W tym filmie zobaczycie lifehacki na wyższym poziomie i innowacyjne maszyny, które „robią robotę”. Nie wspominając o niesamowitych narzędziach i pomysłowych wynalazkach, które robią rzeczy tak atrakcyjne wizualnie, że może to wprawić w trans.
okejki 355 · komentarze 45 · 6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Trochę farta podczas Rajdu Świdnickiego 2022
Marcin Słobodzian i Michał Poradzisz mieli groźnie wyglądający wypadek podczas 50. Rajdu Świdnickiego KRAUSE. Na szczęście załoga w Hyundaiu i20 wyszła cało z tej sytuacji! ---------- Facebook: http://bit.ly/2G296H6 Instagram: http://bit.ly/2FuKtFn Twitter: http://bit.ly/2G3oQJQ Strona: http://bit.ly/2G1Koqf Grupa: https://www.facebook.com/groups/rallypl.team/ Zapraszamy(…)
9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Igrzyska świnek morskich
Kawie domowe wyszły na dwór, żeby wziąć udział w wymagającym wyścigu z przeszkodami.
okejki 108 · komentarze 32 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
OSTATNI WIKING | 1 odcinek
Następne odcinki w kolejne środy i soboty o godz. 18:00! OSTATNI WIKING to serial satyryczny i poniekąd prequel "Twojej starej. Baśni". Historia zaczynająca się 14 kwietnia 966 r. w dniu, kiedy Mieszko I ma przyjąć chrzest z rąk Ottona. Jednocześnie na Mazurach, w grodzie mazurskich Wikingów Angerbørg (dzisiejsze Węgorzewo), w drewnianej osadzie żyją rdzenni mazurscy Wikingowie(…)
okejki 3 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Loża VIP na Mapei Stadium
Takie atrakcje tylko na stadionie Sassuolo we włoskiej Serie A
3 lata temu
Miniaturka MTV
Ładna pani ma niezłego cela
W okienko nie weszło, ale gol zdobyty, mimo powalającej interwencji bramkarza.
okejki 338 · komentarze 28 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
"Uwaga!" na tropie youtubowych śmieszków
Natknąłem się na to przy śniadaniu i nie wierzyłem jaką bekę kręcą sobie z tego 'dziennikarza' dzieciaki :D Ciekawy jestem waszej opinii na temat tej młodzieżowej twórczości. Przyznam, że kilkukrotnie śmiechłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
okejki 9 · 3 lata temu