Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał wps
Miniaturka MTV
oni znaleźli prawko w cipsach, czyli Warszafka Po Stolicy #42
No to mamy już kolejną część kompilacji prosto z warszawskich ulic, a w niej m.in.: stłuczki, wymuszenia, kilku cwaniaków-czereśniaków. Jest też Czesław, który jedzie Grochowską pod prąd, oraz Grażyna i Halina, co pokazują swojego skilla podczas cofania samochodem.
okejki 22 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Co tu się wyprawia, to głowa mała! - Warszafka Po Stolicy #41
Kolejna część kompilacji z sytuacjami z warszawskich ulic. W tym odcinku między innymi sygnalizacja to tylko sugestia, rozpychający się tir, jazda pod prąd oraz Karyna strofuje dzieci.
okejki 119 · komentarze 86 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
i jak tu się nie wq....
Kompilacja z warszawskich ulic
okejki 5 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Jazda bez trzymanki
Polub nas na facebooku ► https://www.facebook.com/WarszafkaPoStolicyPL PRZEŚLIJ NAM SWÓJ FILM ► warszafkapostolicy@gmail.com SUBSKRYBUJ ► http://goo.gl/XrMCwB Warszafka Po Stolicy - odcinek 39. to kompilacja różnych zachowań kierowców na ulicach Warszawy. Nie ma takiego miasta Warszafka. Na miasto Warszawa, mówimy Warszawa. Warszafka w naszej nazwie określa kierowce poru(…)
okejki 11 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
wiosenne przebudzenie warszawskich kierowców
To już #38 przejażdżka po Warszawie. W tej kompilacji zobaczycie m.in. stłuczki, wymuszenia, przejazd na czerwonym świetle i wiele innych sytuacji, dzięki którym mamy nadzieję, że my wszyscy wyciągniemy z tego jakiś wniosek.
okejki 24 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
konkretny raport z warszawskich ulic
Kolejna kompilacja z warszawskich ulic, a w niej m.in. poślizg, wymuszenie, stłuczka, bezmyślność pieszych. Polub nas na facebooku ► https://www.facebook.com/WarszafkaPoStolicyPL PRZEŚLIJ NAM SWÓJ FILM ► warszafkapostolicy@gmail.com LUB piracipostolicy@gmail.com SUBSKRYBUJ ► http://goo.gl/XrMCwB Warszafka Po Stolicy - odcinek 37. to kompilacja różnych zachowań kierowców(…)
okejki 5 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
To co dzieje się na warszawskich ulicach to masakra!
#36 kompilacja Warszafka Po Stolicy to niebezpieczne i chamskie zachowania kierowców na ulicach #Warszawa. W tym odcinku zobaczycie m.in. #stłuczka, #wymuszenie, przejazd na czerwonym świetle, czy obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Zachęcamy do polubienia i udostępnienia filmu. Szerokiej drogi! :)
okejki 20 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
kolejna dawka chamskich i niebezpiecznych sytuacji
Warszafka Po Stolicy
okejki 2 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Warszafka Po Stolicy #34
Kolejna porcja chamstwa z warszawskich ulic
okejki 3 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Warszafka Po Stolicy #32
Http://www.WarszafkaPoStolicy.pl Polub nas na facebooku ► /redirect?redir_token=ohTdZFe3AAcakMNmK5gTz3nxcsh8MTUwNjQzNTc2MUAxNTA2MzQ5MzYx&q=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FWarszafkaPoStolicyPL&event=video_description PRZEŚLIJ NAM SWÓJ FILM ► warszafkapostolicy@gmail.com LUB piracipostolicy@gmail.com SUBSKRYBUJ ► http://goo.gl/XrMCwB Warszafka Po Stolicy - odcinek 32. to kom(…)
okejki 6 · 5 lat temu