Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał wps
Miniaturka MTV
"Ja ci pokażę", czyli Warszafka Po Stolicy #54
Stłuczki, wymuszenia, agresja na warszawskich ulicach, to nie wszystko. W nowej kompilacji zobaczysz także szeryfa na Wisłostradzie, kilka sytuacji na przejściu dla pieszych oraz pojawi się ninja z warszawskiej Pragi.
okejki 19 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
BMW zobowiązuje, czyli Warszafka Po Stolicy #53
W tej kompilacji zobaczycie poślizg BMW na zakręcie, jazdę na czołówkę, wymuszenia, psa wybiegającego wprost pod samochód oraz piątkę z ziomkami.
okejki 89 · komentarze 61 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Brak wyobraźni, czyli Warszafka Po Stolicy #52
Kompilacja Warszafka Po Stolicy #52, to stłuczki, wymuszenia, brak wyobraźni ze strony kierowców jak i pieszych. Wszystko to dzieje się na ulicach Warszawy.
okejki 23 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Policja na zakręcie, czyliWarszafka Po Stolicy #51
W kompilacji Warszafka Po Stolicy #51 zobaczysz kolizje drogowe, wymuszenia, pieszych biegających po ulicy. W jednej z sytuacji policja daje doskonały przykład, jak prawidłowo się skręca. W filmie znajduje się też sympatyczna Pani, która poucza kierowce, jak powinien parkować.
okejki 27 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
W Warszawie po staremu, czyli Warszafka Po Stolicy #50
Jubileuszowy odcinek Warszafki Po Stolicy, a w nim stłuczki, wymuszenia, cwaniactwo, pyskówki oraz wisienka na torcie w postaci pana z BMW. To trzeba zobaczyć.
okejki 11 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Zero wyobraźni, czyli Warszafka Po Stolicy #49
Tradycyjnie: stłuczki, wymuszenia, zajeżdżanie... Zobaczycie również konkretny dzwon na al. Armii Krajowej, oraz szybkiego Billa na al. Stanów Zjednoczonych... a wszystko to wydarzyło się w Warszawie!
okejki 14 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Kolizja z uciekinierem, czyli kompilacja Warszafka Po Stolicy
W tej kompilacji m.in. kupowóz postanawia zmienić trasę, złotóweczka na ścieżce rowerowej. Zobaczycie również kolizje (w jednej sytuacji nawet jest uciekinier), wymuszenia, przejazd na głębokim pomarańczowym świetle i kilka innych sytuacji.
okejki 131 · komentarze 33 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Janusze kierownicy, czyli Warszafka Po Stolicy #48
Warszafka Po Stolicy #48, a w niej m.in. kupowóz postanawia zmienić trasę, złotóweczka na ścieżce rowerowej. Zobaczycie również kolizje (w jednej sytuacji nawet jest uciekinier), wymuszenia, przejazd na głębokim pomarańczowym świetle i kilka innych sytuacji.
4 lat temu
Miniaturka MTV
Mam BMW to pokażę ci, jak się jeździ, czyli Warszafka Po Stolicy #47
W kompilacji zobaczycie stłuczki, wymuszenia, jazdę po ścieżce rowerowej, zielone porsche, które chyba inspiruje się ostatnimi sytuacjami na Słowacji oraz Janusza, który próbuje dać nauczkę Grażynie za jazdę lewym pasem.
okejki 112 · komentarze 89 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
I kto tu jest panem? Czyli Warszafka Po Stolicy #45
W nowej kompilacji Warszafki Po Stolicy zaobserwujecie kilku cwaniaczków, parę wymuszeń, potłuką się niektóre samochody oraz dowiecie się, że życie pieszych na przejściu nie jest wcale takie lekkie.
okejki 21 · 4 lat temu