Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał wps
Miniaturka MTV
Potworny dzwon
"Ostatnia sytuacja, to klasyka w tym miejscu. Żeby legalnie pojechać trzeba przejechać przez skrzyżowanie ze światłami... ale kto by tam na to tracił czas, jak można przez martwe pole i linie ciągłą przejechać :/" ...a efektem tego jest zarejestrowany dzwon.
okejki 24 · rok temu
Miniaturka MTV
Chwila nieuwagi i byłaby tragedia
Codziennie poruszając się ulicami Warszawy zauważyć można agresję drogową. Czy można coś z tym zrobić? Jeśli po obejrzeniu chociaż Ty wyciągniesz z tego wnioski, to jest to sukces. Szanujmy się i dbajmy o bezpieczeństwo jeżdżąc ulicami Warszawy. W kompilacji mogą wystąpić sytuacje z okolic Warszawy.
okejki 28 · rok temu
Miniaturka MTV
bliskie spotkanie z motocyklistą
Codziennie poruszając się ulicami Warszawy zauważyć można agresję drogową. Czy można coś z tym zrobić? Jeśli po obejrzeniu chociaż Ty wyciągniesz z tego wnioski, to jest to sukces. Szanujmy się i dbajmy o bezpieczeństwo jeżdżąc ulicami Warszawy.
okejki 28 · rok temu
Miniaturka MTV
Śliska nawierzchnia i rozpędzone auto, co może pójść nie tak?
Codziennie poruszając się ulicami Warszawy, zauważyć można agresję drogową i bardzo (nie)ciekawe manewry kierowców. Oto kolejna kompilacja z serii "Warszafka Po Stolicy".
okejki 111 · komentarze 44 · rok temu
Miniaturka MTV
Kierowca przejeżdża po nodze przechodnia
Kto codziennie jeździ po mieście, ten się w cyrku nie śmieje.
okejki 101 · komentarze 83 · rok temu
Miniaturka MTV
O włos od tragedii
Dziadek szybko musiał uciekać z przejścia, bo kierowcy jakby na niego polowali.
okejki 122 · komentarze 61 · rok temu
Miniaturka MTV
Dziadziuś wali po samochodzie
Codziennie poruszając się ulicami Warszawy zauważyć można agresję drogową. Czy można coś z tym zrobić? Jeśli po obejrzeniu chociażby Ty wyciągniesz z tego wnioski, to jest to sukces. Szanujmy się i dbajmy o bezpieczeństwo jeżdżąc ulicami Warszawy.
okejki 18 · rok temu
Miniaturka MTV
Policjant wyjaśnił kierowcę?
Jak jeżdżą kierowcy ulicami Warszawy?? Zobaczysz to w moich kompilacjach. "Akcja Edukacja", to nowa seria filmów mająca na celu omówienie niektórych sytuacji drogowych, aby móc poruszać się bezpieczniej ulicami Warszawy. Ekspertem w odcinku jest sierż. szt. Mariusz Kurczyk z Komendy Głównej Policji.
okejki 12 · rok temu
Miniaturka MTV
Czy w taki sposób policja powinna zatrzymywać kierowców?
W nowej kompilacji niezmiennie chamstwo i januszowanie na ulicach Warszawy, ale jedna z sytuacji zasługuje na większe przemyślenie... jak w temacie: czy w taki sposób policja powinna zatrzymywać kierowców? Czy sami nie popełnili kilku wykroczeń?
okejki 79 · komentarze 84 · rok temu
Miniaturka MTV
Śmigus-dyngus po warszawsku
Szanujmy się i dbajmy o bezpieczeństwo, jeżdżąc ulicami Warszawy.
okejki 89 · komentarze 59 · rok temu