Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał wps
Miniaturka MTV
Bo po co jest czerwone światło?
Http://www.WarszafkaPoStolicy.pl Polub nas na facebooku ► https://www.facebook.com/WarszafkaPoStolicyPL PRZEŚLIJ NAM SWÓJ FILM ► warszafkapostolicy@gmail.com LUB piracipostolicy@gmail.com SUBSKRYBUJ ► http://goo.gl/XrMCwB Warszafka Po Stolicy - odcinek 27. to kompilacja różnych zachowań kierowców na ulicach Warszawy. Nie ma takiego miasta Warszafka. Na miasto Warszawa, (…)
okejki 3 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Warszafka Po Stolicy #25 - tak się jeździ po Warszawie
Http://www.WarszafkaPoStolicy.pl Polub nas na facebooku ► https://www.facebook.com/WarszafkaPoStolicyPL PRZEŚLIJ NAM SWÓJ FILM ► warszafkapostolicy@gmail.com LUB piracipostolicy@gmail.com SUBSKRYBUJ ► http://goo.gl/XrMCwB Warszafka Po Stolicy - odcinek 25. to kompilacja różnych zachowań kierowców na ulicach Warszawy. Nie ma takiego miasta Warszafka. Na miasto Warszawa, (…)
okejki 5 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Tak się jeździ po Warszawie #24
Http://www.WarszafkaPoStolicy.pl Polub nas na facebooku ► https://www.facebook.com/WarszafkaPoS... PRZEŚLIJ NAM SWÓJ FILM ► warszafkapostolicy@gmail.com LUB piracipostolicy@gmail.com SUBSKRYBUJ ► http://goo.gl/XrMCwB Warszafka Po Stolicy - odcinek 24. to kompilacja różnych zachowań kierowców na ulicach Warszawy. Nie ma takiego miasta Warszafka. Na miasto Warszawa, mówim(…)
okejki 8 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
kompilacja z warszawskich ulic
Nie ma takiego miasta Warszafka. Na miasto Warszawa mówi się Warszawa. Czytaj maszą nazwę ze zrozumieniem. Http://www.WarszafkaPoStolicy.pl Polub nas na facebooku ► https://www.facebook.com/WarszafkaPoS... PRZEŚLIJ NAM SWÓJ FILM ► warszafkapostolicy@gmail.com LUB piracipostolicy@gmail.com SUBSKRYBUJ ► http://goo.gl/XrMCwB Warszafka Po Stolicy - odcinek 23. to kompilacja ró(…)
okejki 7 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Tak się jeździ po Warszawie
Patrząc na zachowania kierowców na ulicach Warszawy, chyba najwyższy czas kupić sobie czołg.
okejki 133 · komentarze 64 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Piraci Po Stolicy #20
Http://www.WarszafkaPoStolicy.pl Polub nas na facebooku ► https://www.facebook.com/PiraciPoStolicy PRZEŚLIJ NAM SWÓJ FILM ► piracipostolicy@gmail.com lub warszafkapostolicy@gmail.com SUBSKRYBUJ ► http://goo.gl/XrMCwB Piraci Po Stolicy - odcinek 20. to kompilacja różnych zachowań kierowców na ulicach Warszawy. Nasze filmy nie są tworzone po to, by urazić kogokolwiek. Chce(…)
okejki 10 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Warszafka Po Stolicy #19
Warszafka Po Stolicy - odcinek 19. to kompilacja zachowań kierowców na ulicach Warszawy. http://www.WarszafkaPoStolicy.pl Polub nas na facebooku ► https://www.facebook.com/WarszafkaPoStolicyPL PRZEŚLIJ NAM SWÓJ FILM ► http://bit.ly/29igld3 SUBSKRYBUJ ► http://goo.gl/XrMCwB Nasze filmy nie są tworzone po to, by urazić kogokolwiek. Chcemy jedynie pokazać poszczególne zachowani(…)
okejki 8 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Warszafka Po Stolicy #18
Warszafka Po Stolicy - odcinek 18. to kompilacja rónych zachowań kierowców na ulicach Warszawy. www.WarszafkaPoStolicy.pl Polub nas na facebooku ► https://www.facebook.com/WarszafkaPoStolicyPL PRZEŚLIJ NAM SWÓJ FILM ► http://bit.ly/29igld3 SUBSKRYBUJ ► http://goo.gl/XrMCwB Nasze filmy nie są tworzone po to, by urazić kogokolwiek. Chcemy jedynie pokazać poszczególne zachowani(…)
okejki 2 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Warszafka Po Stolicy #16
Kolejna dawka piratów drogowych ze stolicy
okejki 1 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Warszafka Po Stolicy - The best of 2016
Warszafka Po Stolicy - The best of 2016, jak sama nazwa mówi, to naszym zdaniem "najlepsze" sytuacje jakie udało nam się zarejestrować na ulicach Warszawy w 2016 roku. Film został zrobiony ku przestrodze. www.WarszafkaPoStolicy.pl Polub nas na facebooku ► https://www.facebook.com/WarszafkaPoStolicyPL PRZEŚLIJ NAM SWÓJ FILM ► http://bit.ly/29igld3 SUBSKRYBUJ ► http://goo.gl/XrM(…)
okejki 1 · 5 lat temu