Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał satan_clause
Miniaturka MTV
Dee Gees - You Should Be Dancing
Kiedy myślisz, że Dave Grohl i jego Foo Fighters nie są już w stanie niczym Cię zaskoczyć... Świetny cover Bee Geesów i to nie koniec, za chwilę wyjdzie cała płyta ;)
okejki 3 · rok temu
Miniaturka MTV
Spięty - Trybuna Małpoludu
Nowy utwór Spiętego - wokalisty Lao Che, z płyty "Black Mental".
rok temu
Miniaturka MTV
Andrzej Sikorowski - Czyjaś Ty?
Wspaniały utwór Andrzeja Sikorowskiego podsumowujący obecny stan polskiego patriotyzmu. Na drugiej gitarze gra Jacek Królik. Nagrano w Klubie pod Jaszczurami w styczniu 2020 r.
okejki 4 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Para nr 2 - Na rybach
Ewa Błachnio (dawniej Kabaret Limo) i Łukasz Kaczmarczyk (Kabaret Młodych Panów) w roli małżeństwa na rybach - czyli jak to widzi facet, a jak kobieta...
okejki 3 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Świński atak na znaną modelkę
Znana wenezuelska modelka Michelle Lewin podczas kręcenia sesji na plaży została zaatakowana przez dzikie świnie i chwali się tym w sieci. Na ciele modelki zostały ślady, jednak żadna świnia nie ucierpiała...
okejki 247 · komentarze 82 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Kiedy napadania na sklepy uczyłeś się z filmów o Jasiu Fasoli
"Nie chcę bagatelizować powagi czynu jakim jest napad z bronią w ręku, ale ten facet zdecydowanie zasługuje, by umieścić go w światowym rankingu najgłupszych kryminalistów" - powiedział w mediach właściciel sklepu.
okejki 358 · komentarze 49 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Pijany idiota na wybiegu dla niedźwiedzi
Nagranie sprzed kilku dni z ogrodu zoologicznego w Warszawie. Pijany mężczyzna wszedł na wybieg dla niedźwiedzi. Na szczęście niedźwiedź chyba wyczuł łajno zamiast mózgu i uznał, że to jedzenie może mu zaszkodzić. Idiotę wyciągnięto i odwieziono do izby wytrzeźwień.
okejki 187 · komentarze 52 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Marta Barczok - Twoje zdrowie (Official Video)
Marta Barczok jest znana internautom (chyba zwłaszcza męskiej części), jako "miss Euro 2016". Jej debiutancki utwór "Twoje zdrowie” został przygotowany z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które odbędą się w Rosji. Siostry Godlewskie z pewności mogą czuć się zagrożone...
okejki 3 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Zderzenia magnetyków w zwolnionym tempie
Zderzenia magnetyków, czyli materiałów ulegających wpływowi zewnętrznego pola magnetycznego, dają często niesamowite efekty. Przykładowo zderzenie kulek z magnesem przypomina kostium Ironmana, który "oplata się" wokół ciała Tony'ego Starka. Zobaczcie sami!
okejki 174 · komentarze 18 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Reinkarnacja Houdini'ego
Sprytny szczeniak ucieka z klatki :)
okejki 1 · 5 lat temu