Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał iautomatyka
Miniaturka MTV
Automatyk (elektryk) wysokich napięć - parodia
Parodia videomema Cygana - elektryka wysokich napięć.
11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Disneyland Elektryka - Targi Energetab
Istnieje takie wydarzenie organizowane raz w roku, gdzie zjeżdżają się wszyscy z branży elektrycznej. Przez trzy dni do późnego południa za każdym razem, zachwycają się nowościami elektrycznymi, popijając szlachetne alkohole u wystawców. Moi drodzy, zapraszamy na film jakże to wygląda z bliska.
4 lat temu
Miniaturka MTV
Testy zabezpieczeń nadprądowych stosowanych w obwodach 24VDC
Film prezentujący działanie takich zabezpieczeń jak bezpiecznik topikowy szklany, wyłącznik nadprądowy oraz elektroniczne zabezpieczenie EPSITRON, o którym szczegółowo opowiadam w drugiej połowie filmu. Testy wykonywane są na urządzeniach o prądzie znamionowym 2A i różnych zasilaczach 24VDC. Dzięki temu filmowi można zorientować się jakie są różnice, wady i zalety poszczególnych(…)
okejki 6 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Okiem Automatyka #2 Disco sterowniki PLC
Automatyka okiem Automatyka. W naszym zawodzie najfajniejsze jest to, że każdego dnia może spotkać cię co innego. W filmie mała modernizacja istniejącego układu sterowania, który z resztą przeszedł niewiele wcześniej gruntowniejszą modernizację, ale o tym tutaj ►http://bit.ly/1XGWdG1 Fanpage Automatyków ►https://www.facebook.com/iautomatyka
okejki 9 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Okiem Automatyka #1 - Kocham to co robię!
Kamera, muzyka, AKCJA! Chwila z pracy automatyka zmontowana w 2:44. Uwaga! Muzyczka wciąga.
okejki 265 · komentarze 129 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
KURS AUTOMATYKI #3 Zasilanie i zabezpieczenie urządzeń
Kurs Automatyki od iAutomatyka jest w pełni darmowy i w większości w postaci VIDEO! Składa się on z cyklu lekcji podstaw automatyki, na podstawie zbudowanego stanowiska dydaktycznego. Podstawowe urządzenia automatyki, czytanie schematów elektrycznych, programowanie sterowników PLC, budowanie wizualizacji paneli operatorskich, środowisko CODESYS – to wszystko czym autor będzie próbo(…)
okejki 6 · 7 lat temu