Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał bober88
Miniaturka MTV
Muzyczny geniusz!
"Will you move your clothes" says Margot "Yeah I will" replies Andy "Then we can have some soup" says Margot "I need to do something though" says Andy "What?" queries Margot (4 761x oglądano na YT)
okejki 9 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Prowadziłem po alkoholu
Liczba kierowców-zabójców, którzy mają niski poziom alkoholu w wydychanym powietrzu (od 0,05 do 0,15 promila) to aż 37% procent ogółu. Ta reklama społeczna z Australii sarkastycznie odnosi się do kierowców, którzy twierdzą, że mało wypili i przecież mogą jeszcze jechać.
okejki 436 · komentarze 73 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Wiewiórka kradnie orzeszki
Ile orzeszków zmieści się do wiewiórki? Jeden, dwa, a może trzy? Zobacz sam, jak zwabiona wiewiórka zachowuje się, gdy ma za dużo orzeszków do przeniesienia.
okejki 171 · komentarze 36 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Aische - seksowna recytatorka poezji
Do niemieckiego "Mam Talent" zgłosiła się kobieta, która recytuje poezję Goethego. Fascynujące? Tak też pomyślała rozbawiona publiczność, ale z każdą minutą występu robiło się ciekawiej.
okejki 1359 · komentarze 306 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Młody hokeista znokautowany
Młody hokeista znokautowany
okejki 10 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Leśny perkusista
The very creative instrument appears was made by jonas himself.for info:contact ramel camates @ timba, malitbog so leyte. phil.09308888903 (7 986x oglądano na YT)
okejki 12 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Psi rekord Guinnesa
Uchida Geinousha's 'Super Wan Wan Circus' based in Tsukuba City, Ibaraki Prefecture, Japan, offers a unique act for its audience; the incredible sight of 13 dogs skipping on a rope. (40 547x oglądano na YT)
okejki 4 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Na budowie w Rosji
To byłby zwyczajny filmik z budowy, gdyby akcja nie odbywała się w Rosji. Napięcie rośnie z sekundy na sekundę i wiadomo, że w końcu coś się wydarzy.
okejki 572 · komentarze 115 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Orbitalna wycieczka dookoła Ziemi - time-lapse
Genialny time-lapse ze zdjęć zarejestrowanych przez Międzynarodową Stację Kosmiczną w nocy. Filmik zaczyna się na Pacifikiem i dalej leci przez Północną i Południową Amerykę i przed wschodem słońca dociera do Antarktydy. Widoczne miasta, państwa i regiony to między innymi (w kolejności): Vancouver Island, Victoria, Vancouver, Seattle, Portland, San Fransisco, Los Angeles. Phoeni(…)
okejki 621 · komentarze 54 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Rodzinna reakcja na walkę bokserską
Don't judge them. They had all of Junior's paycheck riding on Mayweather. If you saw the fight, what did you think of the ending? Comment below. An Italian Family Reacts To Mayweather Vs Ortiz An Italian Family Reacts To Mayweather Vs Ortiz An Italian Family Reacts To Mayweather Vs Ortiz An Italian Family Reacts To Mayweather Vs Ortiz An Italian Family Reacts To Mayweather (…)
przed dinozaurami