Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał bajobongohey
Miniaturka MTV
Takich rzemieślników już nie ma
Józef Knapik prowadzi w Krakowie pracownię usług kaletniczych. Jego zakład mieści się na al. Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 53.
okejki 212 · komentarze 42 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Mistrz w rzeźbieniu figur szachowych
Łukasz Wiciarz z Krakowa 15 lat temu zrezygnował z pracy za biurkiem aby zostać rzemieślnikiem i rzeźbić figurki szachowe. Ten ginący zawód wykonuje zaledwie kilka osób w Polsce. Łukasza pracownia - http://mojeszachy.pl (487x oglądano na YT)
okejki 6 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Bracia od mokrej roboty
Dwaj bracia z Niepołomic swoją sympatie do mycia samochodów zamienili w biznes. Ich myjnia samochodowa słynie z dobrych usług i .. poczucia humoru. https://facebook.com/Car-Zone-Center-Auto-Detailing-Niepołomice-Myjnia-Ręczna-102586135260899/ (2 855x oglądano na YT)
9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Statki pana Mariana z Lublina
Pan Marian Szewczyk z Lublina na emeryturze postanowił wrócić do młodzieńczych pasji. W swojej piwnicy buduje modele okrętów.
okejki 40 · komentarze 11 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Fajne dziewczyny leczą psy
Kamila Zajdel i Natalia van Vlerken - zoofizjoterapeutki z Krakowa - założyły ośrodek fizjoterapii dla psów. W ich gabinecie rehabilitacja jest profesjonalna, oparta na najbardziej aktualnej wiedzy medycznej i pasji.
okejki 253 · komentarze 40 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Wojtek składa modele maszyn rolniczych z PRL-u
Wojtek Kulpa z Tryńczy na Podkarpaciu składa modele maszyn rolniczych z okresu PRL. Do swoich prac wykorzystuje także śmieci.
okejki 145 · komentarze 29 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Schorowany 72-latek wymienia wycieraczki
Pan Andrzej z Krakowa pomimo swojej choroby, gdy tylko pozwala na to pogoda, bierze swój wózek i przychodzi na parking pod supermarketem, by tam oferować ludziom swoją usługę, jaką jest wymiana wycieraczek.
okejki 144 · komentarze 37 · 11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Piwnicę zamieniła w pracownię ikon
Anna Gełdon pierwszą ikonę namalowała, mając zaledwie 12 lat. Dziś w jednej z Krakowskich kamienic prowadzi także warsztaty ikonografii.
okejki 1 · 11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
W garażu w Ostrowcu powstają niesamowite rowery
Sebastian Majewski buduje rowery od podstaw
okejki 3 · rok temu
Miniaturka MTV
Kolekcjonerka tanich win z PRL-u
Beata Naumowicz ze Szklarskiej Poręby prowadzi jedyne w Polsce Muzeum Tanich Win. Jak sama przyznaje, tanie wino to także część naszej historii.
okejki 2 · rok temu