Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał avallash
Miniaturka MTV
Wywiad z Maïwenn, aktorką która zagrała Divę w "Piąteym elemencie"
Wywiad z którego można się dowiedzieć (prawie) kto miał pierwotnie zagrać tą rolę, w jaki sposób do niej trafiła. W drugiej części nagranie całego występu.
okejki 7 · rok temu
Miniaturka MTV
Tadeusz Pudełko - Wiedźmin || G.F. Darwin
Dawno, dawno temu, kiedy prawie nikt na świecie jeszcze nie słyszał "Toss a coin to your witcher", powstała taka seria, która zapowiadała inną serię. Tadeusz Pudełko jako pierwszy polski filmowy wiedźmin był twarzą kampanii promującej netflixowego Wiedźmina. Zrobił to w wielkim stylu, to znaczy w swoim stylu.
okejki 169 · komentarze 25 · rok temu
Miniaturka MTV
Fenomenalna gra komputerowa - odkrycie roku
Symulator średniowiecza, lat 50-tych i przyszłości.
okejki 118 · komentarze 36 · rok temu
Miniaturka MTV
Tak wygląda praca nad projektem programistycznym
Smutna rzeczywistość, pokazująca dlaczego "fajny pomysł" potrafi skończyć się niskiej jakości produktem.
okejki 380 · komentarze 24 · rok temu
Miniaturka MTV
RAT KRU feat. Mery Spolsky - Grzyby
"Grzyby" to najnowszy singiel od duetu RAT KRU, który zapowiada drugi album zespołu pt. "Winogrady". Do utworu powstał vhs-owy teledysk, opowiadający historię pewnej biesiady... Gośninnie w piosence i wideoklipie wystepuje Mery Spolsky.
okejki 5 · rok temu
Miniaturka MTV
Lekarz tłumaczy chyba najsłynniejszą kontuzję UFC - złamanie nogi Andersona Silvy
Chyba każdy kto siedzi sporty walki widział ta kontuzję. Lekarz tłumaczy co i dlaczego się wydarzyło podczas tego nieudanego kopnięcia.
okejki 2 · rok temu
Miniaturka MTV
Śmiertelność z powodu energii atomowej, odnawialnych źródeł energii i spalania paliw kopalnych
Kanał kurzgesagt podsumowuje śmiertelność spowodowaną różnymi sposobami pozyskiwania energii. średniozaawansowany angielski lub umiejętność włączenia napisów na yt wymagana.
okejki 2 · rok temu
Miniaturka MTV
Dylemat dawania napiwków
Prosty i przyjemny sposób na wyrażenie zadowolenia z wyśmienitej obsługi w sklepie komputerowym. Podstawowy angielski albo umiejętność włączenia automatycznego tłumaczenia wymagane.
okejki 5 · rok temu
Miniaturka MTV
Jak w (prawie) domowym zaciszu zrobić uranowe szkło
Chemik pokazuje jak z dostępnych w wolnym handlu odczynników i za pomocą dostępnych urządzeń zrobić uranowe, fluorescencyjne szkoło. "OSTRZEŻENIE: Praca z uranem i materiałami radioaktywnymi jest niebezpieczna, a ten film służy wyłącznie do celów rozrywkowych / edukacyjnych. Nie próbuj powtarzać tego, co widzisz. Ponadto, po zakończeniu projektu, odpady należy odpowiednio utyl(…)
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
Kocimiętka - droga do zapomnienia
Kocimiętka - narkotyk niszczący społeczności kotów. Obejrzyj ten film i sprawdź, czy kot w Twojej okolicy potrzebuje pomocy. CATNIP: EGRESS TO OBLIVION?: Debuting at the 2013 Sundance Film Festival and available only on YouTube Catnip is all the rage with today's modern feline, but do we really understand it? This film frankly discusses the facts about this controversial subs(…)
okejki 1 · rok temu