Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał argo_nawija
Miniaturka MTV
DARK SOULS: GRA KARCIANA ¦ PRZEGLĄD KART [2022]
Dark Souls: gra karciana od Portal Games! jest oparta na kultowej grze wideo! Poruszamy się po planszy eksploracji, walczymy z bossami o różnej sile i umiejętnościach - a wszystko to bazuje na mechanice budowania talii. Przyjrzę się dokładnie każdej karcie, a tych jest całkiem sporo!
7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
PLANSZÓWKOWE NEWSY#42 (DIUNA IMPERIUM: POTĘGA IX, MACHINA ARCANA, ROZBRYKANE JEDNOROŻCE,...
W 42 odcinku Planszówkowych Newsów dowiecie się między innymi o: Premierze gry Summoner Wars: druga edycja master set od Factory of Ideas: Przedsprzedaży Machina Arcana wraz z dodatkami od Galakta, przedsprzedaży dodatku do gry Diuna Imperium: Potęga IX, czy jak wygrać grę Zamki Toskani wydawnictwa Rebel. W całym odcinku omawiam 4 premiery, 12 przedsprzedaży oraz informuję o 3 d(…)
7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
STWORY Z OBORY + dodatek WIELKIE NORDOBICIE ¦ PRZEGLĄD KART [2022]
Wiedźmin w krzywym zwierciadle! O czym jest gra Stwory z Obory od wydawnictwa Muduko? Co wnosi dodatek Wielkie Nordobicie, który będzie miał premierę 14 lutego? Zobaczcie jakich bohaterów mamy do wyboru, z jakimi potworami przyjdzie nam się zmierzyć oraz co możemy zrobić, aby zdobyć sławę i miedziaki!
okejki 1 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
PLANSZÓWKOWE NEWSY#41 (BÓR, BOONLAKE,WOJNA NEMO, UNLOCK, GREAT WESTERN TRAIL2, AZUL: OGRÓD...
W 41 odcinku Planszówkowych Newsów dowiecie się między innymi o: Premierze gry Przygody Robin Hooda od Galakty, Przedsprzedaży 2 edycji gry Great Western Trailer od wydawnictwa Lacerta, przedsprzedaży gry Bór od Portal Games, czy jak wygrać nowość od wydawnictwa Muduko - Planszówkowi Kurierzy ( R.Knizia) W całym odcinku omawiam 5 premier, 13 przedsprzedaży oraz informuję o 3 dodr(…)
8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Omówienie 20 gier zapowiedzianych na Portalconie 2022(Bór, Golem, Oath, Ark Nova, Messina1347...)
W sobotę 22 stycznia odbył się Portalcon, gdzie między innymi Ignacy Trzewiczek ogłosił plany wydawnicze Portal Games na rok 2022. Muszę przyznać, że jest kilka perełek, które zasilą moją kolekcję w tym roku, a na tym filmie przybliżę wam każdy z 20 tytułów: Bór, Golem, Arkana Magii, Park Savanna, Batman Everybody Lies, Messina 1347, Weather Machine, Zapomniane morza, Oath: Kroniki(…)
okejki 1 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Terraformacja Marsa: Ekspedycja Ares | Przegląd Kart+Karty Promo[2022]
Ekspedycja Ares to dynamiczna, zupełnie niezależna gra w znanym uniwersum Terraformacji Marsa. W trakcie rozgrywki kierujemy korporacjami, które chcą zmienić Marsa w dochodową i nadającą się do życia planetę. Na filmie zobaczysz całą zawartość pudła (która jakością wykonania bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła) wraz z przebitkami oraz wszystkie karty wraz z kartami z promo packa (p(…)
8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
PLANSZÓWKOWE NEWSY#40 (WYSPA KOTÓW, GWIEZDNY MUNCHKIN, PARKI, WYSPA DINOZAURÓW, SW:PAŁAC JABBY)
W 40 odcinku Planszówkowych Newsów dowiecie się między innymi o: Przedsprzedaży gry Latające Burrito: Ekstremalna edycja podwórkowa, przedsprzedaży Nieustraszeni: Afryka Północna od Ogry Games czy premierzy Wyspy Kotów od Lucky Duck Games W całym odcinku omawiam 6 premier, 9 przedsprzedaży oraz informuję o 3 dodrukach.
8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Lords of Hellas: Dark Ages ¦ sklepowa edycja stretch goali z kampanii ¦ UNBOXING [2021]
Zbiór stretch goali z kampanii do Lords of Hellas w wersji sklepowej od Awaken Realms. Mamy tutaj nowych bohaterów, potwory, monumenty zasady oraz alternatywne tryby gry, a wszystko w polskiej wersji językowej, którą możecie zakupić bezpośrednio ze sklepu wydawcy. Przyjrzę się dokładnie każdej figurce, wszystkim kartom, z których uwagę przykuła mi ta o nazwie "Argo" ;) Dzięki zawar(…)
8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Terraformacja Marsa: Ekspedycja Ares, Wojna Nemo, Logiquest: Zmiana Toru, Tęczowe Historie [PN#39]
W 39 odcinku Planszówkowych Newsów dowiecie się między innymi o: Premierze gry Terraformacja Marsa: Ekspedycja Ares od wydawnictwa Rebel, premierze gry Tęczowe Historie od G3, Przedsprzedaży "Wojna Nemo" od Galakty oraz jak wygrać grę karcianą "Dark Souls" ufundowaną przez wydawnictwo Portal! W całym odcinku omawiam 9 premier, 3 przedsprzedaże oraz informuję o 4 dodrukach. Miłeg(…)
8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Etherfields, Kaskadia, Canvas, Stroganov, Diuna: Zdrada, Star Scrappers: Orbital [PN#38]
Cześć! W 38 odcinku Planszówkowych Newsów dowiecie się między innymi o: Premierze gry Kaskadia od Lucky Duck Games, premierze gry Canvas wraz z dodatkiem Lustrzane Odbicia od Awaken Realms, Przedsprzedaży gry Diuna: Zdrada od wydawnictwa Rebel. W całym odcinku Omawiam 7 premier, 4 przedsprzedaży oraz informuję o 6 przedsprzedażach dodruków. Zapraszam na pierwszy odcinek w 2022 rok(…)
8 miesięcy temu