Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał argo_nawija
Miniaturka MTV
GRY NA KAŻDĄ KIESZEŃ: HAU, DĄB, RUM, GRA ¦ Szczegółowe zasady gry [2022]
Każda gra z serii mieści się w niewielkim pudełeczku, zawiera 30 specjalnych kart i instrukcję z zasadami, które można poznać w kilka minut! Dajcie znać w komentarzu, która z tych gier najbardziej przypadła wam do gustu :) Miłej nauki zasad!
6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
TABANNUSI: BUDOWNICZOWIE UR ¦ gra planszowa ¦ UNBOXING [2022]
Witajcie w wielkim mieście UR, nabrzeżnej kolebce cywilizacji! Kolejna strategiczna gra euro z tych na literę "T". Tym razem mamy do czynienia z ciężkim tytułem, nie tylko ze względu na ciężkie pudło ;-) ale i mnogość decyzji. Mamy tutaj połączone mechaniki z Teotihuacan oraz Tekhenu, a także wprowadza mechanikę kolejkowania akcji. W tym filmie dowiesz się na czym polega ten tytuł,(…)
6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
PLANSZÓWKOWE NEWSY#45 (BATMAN: WSZYSCY KŁAMIĄ, WOLFENSTEIN, GOLEM, ANKH, ALONE, THE THING)
W 45 odcinku Planszówkowych Newsów dowiecie się między innymi o: Przedsprzedaży Ankh: Bogowie Egiptu od Portal Games, przedsprzedaży Alone od Galakty, dodruki Sushi! go Party od Rebel oraz można wygrać zestaw gier od wydawnictwa Muduko/ W całym odcinku omawiam 4 premiery, 11 przedsprzedaży oraz informuję o 6 dodrukach. Miłego oglądania!
6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
DIUNA IMPERIUM: POTĘGA IX ¦ świetny dodatek do świetnej gry! ¦ UNBOXING [2021]
Dodatek do gry Diuna Imperium: Potęga IX od wydawnictwa Luckyduckgames! W tym filmie zobaczycie co ten dodatek wprowadza do rozgrywki to tego hitu z 2021 roku. Przejrzę dokładnie całą zawartość pudła, poznacie umiejętności liderów, jak działa tryb epicki czy też zobaczycie każdą ilustrację na kartach. Zapraszam!
okejki 1 · 6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
CUBITOS gra planszowa ¦ Wyścig, Szczęście, Dużo Kości! ¦ UNBOXING [2022]
"Cubitos: Ryzykowny Wyścig" od wydawnictwa Dice & Bones! Kampania wspieraczkowa na wspieram.to nadal trwa, więc macie jeszcze szansę dołączyć i zaopatrzyć się w swój rozbudowany egzemplarz. Wyścig, Push your Luck, od groma kości oraz olbrzymia regrywalność - tak można podsumować ten tytuł. Zapraszam na materiał!
7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
PLANSZÓWKOWE NEWSY#44 (PARKI, MACHINA ARKANA, AUZTRALIA DODATKI, BOONLAKE, NEOPOLIS, TABANNUSI)
W 44 odcinku Planszówkowych Newsów dowiecie się między innymi o: Premierze gry Parki wraz z dodatkiem od wygradnictwa Albi, Premierze dodatków do gry Auztralia - TaZmania oraz Zemsta Przedwiecznych od wydawnictwa Phalanx, przedsprzedaży gry Śledźtwa: Clair Harper na tropie od wydawnictwa Hobbity oraz można wygrać grę Padniemic: Gorąca Strefa- Europa od wydawnictwa Rebel W całym o(…)
okejki 1 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
EKSPLODUJĄCE MINIONKI ¦ Kotki czy Minionki? Co lepsze? ¦ PRZEGLĄD KART[2022]
Co Eksplodujące Minionki od wydawnictwa Rebel wnoszą nowego do rozgrywki? Wybrać tę edycję czy klasyczne Eksplodujące Kotki? Zapraszam na przegląd kart pełnych ilustracji ze świata tych śmiesznych, żółtych stworków!
7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
PLANSZÓWKOWE NEWSY#43 (TABANNUSI, HANSA TEUTONICA, JETLAG, NOWA GWINEA, PARK SAWANNA, SKYTOPIA)
W 43 odcinku Planszówkowych Newsów dowiecie się między innymi o: Przedsprzedaży gry Tabannusi: Budowniczowie Ur od Portal Games , premierze "Czworo przeciw Ciemności" od FoxGames, dodruku Star Wars: Zewnętrzne Rubieże od Rebel, czy jak wygrać grę Tawantinsuyu od Portal Games W całym odcinku omawiam 2 premiery, 9 przedsprzedaży oraz informuję o 5 dodrukach. Miłego oglądania!
7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
BÓR gra planszowa ¦ UNBOXING [2021]
Gra planszowa Bór od Portal Games. która miała swoją premierę na Portalconie, jest po prostu wszędzie! Nie mogło jej również zabraknąć u mnie ;-) Proste zasady, szybka rozgrywka i przepiękne ilustracje rodem z japońskiej animacji! Zobaczcie o czym jest ta gra, czym zachwyca wnętrze tego pudła, jakie umiejętności mają Zaklinacze czy też co prezentują karty, zapraszam!
7 miesięcy temu