Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Rebound
Miniaturka MTV
Wyspy Normandzkie - raj (nie tylko) podatkowy
Słyszeliście o Wyspach Normandzkich? Ten niewielki archipelag położony tuż u wybrzeży Francji cieszy się statusem dependencji Korony Brytyjskiej
7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
To nieszczęsne Nadniestrze - co to właściwie jest?
Nadniestrze - nieślubne dziecko Związku Radzieckiego i Mołdawii - do dziś straszy u granicy najbiedniejszego kraju Europy. Czy to jest właściwie kraj? I o co chodzi z tą wszędobylską gwiazdą szeryfa? -- Koniecznie odwiedź mojego bloga: http://JedzBawSie.pl (50x oglądano na YT)
5 lat temu
Miniaturka MTV
Spektakularna NORWEGIA (nie tylko) z drona
Filmowy dowód na to, że Norwegia NAPRAWDĘ robi wrażenie. W filmie znajdą coś dla siebie wielbiciele gór, jezior, bezludnych wysp i wiatru we włosach na pełnej ku.... ;).
okejki 1 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Piramida, czyli "arktyczny Czarnobyl"
Piramida to post-sowiecka miejscowość w sercu Arktyki, nazywana czasem "arktycznym Czarnobylem". Zobacz, dlaczego tak jest nawet pomimo braku reaktora atomowego ;).
okejki 1 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Barentsburg - rosyjskie miasto w Arktyce
Zobacz jak mieszkają rosyjscy obywatele Barentsburga - post-sowieckiej miejscowości położonej "rzut beretem" od bieguna północnego. Dowiedz się jakie piwo piją i dlaczego sprowadzili na miejsce świnie.
okejki 2 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Broń palna dla WSZYSTKICH! (na Svalbardzie)
Svalbard to miejsce, gdzie KAŻDY może położyć ręce na własnym egzemplarzu broni palnej. Zobacz, dlaczego tak jest i jak załatwić sobie własny egzemplarz.
6 lat temu
Miniaturka MTV
Svalbard - Przelot, psi zaprzęg i kabanosy z renifera
Zobacz przelot na Svalbard, przejazd psim zaprzęgiem, sesję testową kabanosów z RENIFERA oraz to, jak świetnie rozkłada się namiot po pijaku i na dzikim wietrze!
6 lat temu
Miniaturka MTV
5 ciekawostek z Dubaju (JeBS!+)
Dubaj to dziwne miasto - w tym odcinku JeBS+ opowiadam m.in. o złotych bankomatach, wielkich budynkach i co najmniej dziwnych zakazach, ale dostaje się też laskom z Chabarowska. -- Koniecznie odwiedź mojego bloga: http://JedzBawSie.pl (498x oglądano na YT)
okejki 1 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Noisy-le-Grand, czyli Igrzyska Śmie(r)ci na żywo!
Noisy-le-Grand to podparyskie miasto znane z "występu" w ostatnich Igrzyskach Śmierci. Dowiedzcie się, co takiego producenci w nim widzieli, a także dlaczego w tytule jest nawias.
6 lat temu
Miniaturka MTV
Alkohol, papierosy i narkotyki w Korei Północnej
Co można "walnąć" sobie w Korei Północnej, żeby porządnie się sponiewierać? Jaki alkohol piją Koreańczycy z KRLD i jak to jest z... prostytucją? Odpowiedzi na filmie.
okejki 146 · komentarze 15 · 6 lat temu