Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Mio
Miniaturka MTV
Policja i skrzyżowanie dróg równorzędnych
Osiedlowa uliczka i skrzyżowanie równorzędne. Policjanci byli wręcz zaskoczeni tym faktem. Gdy jeden z policjantów kazał przejechać dalej, w tym czasie poszedł spojrzeć na znak widoczny wcześniej na jedni. Na uwagę zasługuje jednak fakt przeprosin od kierowcy radiowozu (niesłyszalne na nagraniu).
okejki 122 · komentarze 75 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Dwóch rosjan ginie skacząc z mostu
Przyczyną śmierci był najprawdopodobniej szok termiczny.
okejki 1 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Jednoręki ban... policjant łapie bandytę
Policjant podwieziony przez przejeżdżający samochód w trakcie pieszego pościgu. Wydarzyło się gdzieś w Północnym Teksasie.
okejki 173 · komentarze 29 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Co się dzieje po spuszczeniu wody w toalecie na statku wycieczkowym?
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co dzieje się po spłukaniu toalety na statku wycieczkowym? Czy odpady trafiają prosto do morza? W tym filmie przyjrzymy się, jak te ogromne statki mogą każdego dnia radzić sobie z tysiącami ton ścieków.
okejki 10 · komentarze 4 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Makłowicz pokazuje jak (nie) pływa się pontonem
Pan Robert to jest gość! Nawet z wypadku na pontonie potrafi wyjść z twarzą i godnością!
okejki 252 · komentarze 29 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Jak największy na świecie statek wycieczkowy przygotowuje 30 000 posiłków dziennie?
Każdego tygodnia Royal Caribbean dysponuje budżetem na zakupy w wysokości 1 miliona dolarów, aby nakarmić głodnych pasażerów na pokładzie Symfonii Mórz. Aby przygotować każdą przekąskę, posiłek i deser, zespół kulinarny pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w kompaktowych kuchniach na poruszającym się statku.
okejki 11 · komentarze 13 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
How 800 Million Pounds of Himalayan Salt Are Mined Each Year | Big Business
Himalayan salt doesn't come from the Himalayas. It's mined deep inside the mountains of Pakistan at the Khewra Salt Mine. The pink rocks are turned into table salt, lamps, and statues, sold at a premium in Western countries. But despite pink salt's growing popularity abroad, Pakistan, historically, has seen little of the profits. MORE BIG BUSINESS VIDEOS: How 715,000 Pounds Of(…)
3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Weteran II wojny światowej ponownie w samolocie
W wieku 96 lat Bob Brocklehurst potrzebuje nieco więcej pomocy przy wsiadaniu do samolotu niż kiedyś. Ale po chwili czuje się jak w domu. Z uśmiechem i uniesionym kciukiem weteran II wojny światowej wystartował z Tampy w samolocie P-51 Mustang, podobnym do tych, którymi latał w czasie wojny.
okejki 16 · komentarze 3 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
9 Bizarre Food Items That Disappeared From The McDonald’s Menu
McDonald's has experimented with many different menu items over the years. McPizza?! Yeah, McPizza. Here we rounded up 9 of the most bizarre food items that disappeared from the McDonald’s menu. MORE FAST FOOD CONTENT: Sneaky Ways Fast Food Restaurants Get You To Spend Money https://www.youtube.com/watch?v=VooHiweb1sw The Rise And Fall Of Subway https://www.youtube.com/watch(…)
3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Czołówka na obwodnicy Wojnicza
"Kierowca z transita został zakleszczony w pojeździe, ale czuł się dobrze (nie wymagał hospitalizacji, na tamten moment), natomiast 22-letni kierowca Hondy z obrażeniami został zabrany do szpitala. Po odzyskaniu przytomności niewiele kontaktował, więc o ile sobie nie przypomniał, to przyczyna wypadku pozostanie nieznana."
okejki 16 · komentarze 11 · 3 miesiące temu