Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Mio
Miniaturka MTV
1980s Mercedes Benz Dealer Salesman Training VHS
Presentation shown to new Mercedes salsman in the late 80s and early 90s. Covers lots of sales tips and techniques to help put the customer in the driver's seat of a new Mercedes. 00:00 Opening, every model of Mercedes for 1986 00:37 Sales Techniques Introduction 02:13 Sales are a classic negotiation 03:06 The classic automobile sales negotiation 03:35 Meet and Greet 07:37 (…)
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
The Business of Ski Resorts
Jak działają resorty narciarskie.
2 lata temu
Miniaturka MTV
Najlepszy wyścig dekady F1
Najlepszym wyścigiem F1 dekady, w głosowaniu fanów zostało tegoroczne Grand Prix Niemiec. Nie obyło się bez emocji, tym bardziej, że w tym wyścigu jedyny punkt zdobył Robert Kubica. Przed nami rozszerzony, 20 minutowy skrót tego wyścigu.
2 lata temu
Miniaturka MTV
"Negocjowaliśmy z trzema teamami". Daniel Obajtek o umowie Roberta Kubicy z Alfą Romeo
Robert Kubica od przyszłego sezonu będzie kierowcą rozwojowym zespołu Alfa Romeo Racing Orlen. Polski koncern został sponsorem tytularnym szwajcarskiej ekipy. Prezes Orlenu, Daniel Obajtek, opowiedział w rozmowie z Janem Piaseckim o zapisach umowy, planach współpracy z teamem oraz o... własnym zespole w Formule 1. – Poprzez akademię Alfy będą szkoleni nasi sportowcy, byśmy mogli ki(…)
okejki 4 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Jak powstaje Prince Polo? - Fabryki w Polsce
Prince Polo to wafelek, na którym wychowały się pokolenia Polaków. Niezmienną popularnością od lat 50-tych cieszy się także na Islandii, gdzie początkowo był wysyłany w ramach wymiany handlowej za islandzkie śledzie. Żeby zobaczyć jak jest produkowany wafel Prince Polo udaliśmy się do Cieszyna. To tutaj w zakładzie Olza, obecnie należącym do Mondelez International, powstała jego(…)
okejki 6 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
TWA Hotel at JFK - world's Coolest and Funkiest airport hotel!
Co robisz ze starym budynkiem lotniska, który jest po prostu zbyt seksowny, aby go zburzyć? Zmieniasz go w najfajniejszy i najśmieszniejszy hotel w okolicy! Zbudowane w 1962 r. Centrum Lotów TWA było używane jako terminal lotniska do 2001 r. ... w 2019 r. Zostało ponownie otwarte jako TWA Hotel JFK i jest bez wątpienia najfajniejszym hotelem, w jakim się zatrzymałem. Tak, są bar(…)
okejki 2 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Historia polskich sponsorów w Formule 1!
Od baneru wódki w Monako, po wielki koncern naftowy na bolidach jednego z zespołów. Przyglądamy się wszystkim (o których wiemy) polskim markom (oraz jednej związanej z Polską), które przez lata sponsorowały zespoły, kierowców, wyścigi czy po prostu reklamowały się w ich trakcie.
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Jak działa laser Kimla? - Fabryki w Polsce
Światłowodowe wycinarki laserowe typu fiber stały się w ostatnich latach motorem napędowym światowej produkcji elementów z blach. Współczesne wycinarki laserowe pozwalają na uzyskiwanie bardzo dużych wydajności cięcia przy zachowaniu możliwości wycinania pojedynczych detali oraz małych i dużych serii bez konieczności inwestowania w drogie oprzyrządowanie.
okejki 222 · komentarze 34 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Funniest/Longest questions EVER in Formula 1?
Don't forget to hit that like button, and please subscribe if you didn't already do so! Also hit the notification bell to never mis a new video from me! Thanks for watching! I see you in the next video! Byebye! (188 856x oglądano na YT)
2 lata temu
Miniaturka MTV
Przygotowanie największego wyścigowego przedstawienia na świecie - DHL i F1
As the curtain closes on the 2019 season, take a peek at the ingenuity and precision that has been required to move Formula 1 around the world with DHL. For more F1® videos, visit http://www.Formula1.com Like F1® on Facebook: https://www.facebook.com/Formula1/ Follow F1® on Twitter: http://www.twitter.com/F1 Follow F1® on Instagram: http://www.instagram.com/F1 #F1 (3(…)
2 lata temu