Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Mio
Miniaturka MTV
Czy umiesz rozwiązać zagadkę Einsteina?
Psycholog Max Wertheimer przyjaźnił się z Albertem Einsteinem. W 1934 roku napisał list do Einsteina, który zawierał prostą łamigłówkę. Czy potrafisz ją rozgryźć?
okejki 8 · komentarze 22 · 12 dni temu
Miniaturka MTV
Jazda na suwak po polsku i szeryf w ciężarówce
Suwak w polskim wydaniu i szeryf spychający z pasa. Ciekawostka. Znak B-25 (zakaz wyprzedzania) zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych NIE MOŻE być zamieszczany na takich jezdniach. „Znaku tego nie stosuje się na jezdniach, na których istnieją co najmniej dwa pasy ruchu dla jednego kierunku, (…)
okejki 83 · komentarze 67 · 16 dni temu
Miniaturka MTV
Ile wynosi zaznaczone pole?
Zagadka matematyczna, której nie dasz rady rozwiązać.
okejki 15 · komentarze 13 · 19 dni temu
Miniaturka MTV
Jak rozwiązać zagadkę „wspólnej pracy”?
„Aby wykonać zadanie, Alice i Bob potrzebują 2 godziny, Alice i Charlie 3 godziny, a Bob i Charlie 4 godziny. Ile czasu zajmie praca, jeśli wszystkie 3 osoby będą pracować razem?” Wielu studentów amerykańskich uczelni źle układa równania i otrzymuje błędną odpowiedź. Czy potrafisz je rozwiązać? Obejrzyj film, aby zrozumieć poprawną metodę.
okejki 108 · komentarze 60 · 26 dni temu
Miniaturka MTV
Pat na zwężeniu i interwencja policji w cywilu
Zwężenie na jezdni i taksówkarz, który najwyraźniej uważa, że to on ma pierwszeństwo. Autor nagrania w międzyczasie zadzwonił na policję... Całe zamieszanie trwa tylko 5 minut i to dzięki temu, że na miejscu przypadkiem pojawili się policjanci w cywilu.
okejki 14 · komentarze 30 · 26 dni temu
Miniaturka MTV
Szalony frejm w snookerze
Pojedynek pomiędzy Lu Ningiem a Chenem Zifanem zakończył się w ten przedziwny sposób...
okejki 15 · komentarze 2 · 26 dni temu
Miniaturka MTV
Trzech na jednego
APEL DO PANA W SZARYM - złóż zeznania, gość dostanie zarzuty z kodeksu karnego i już mu do śmiechu nie będzie. Wersja HD o niskim bitrate, nagranie 4k z widocznymi twarzami zostawiam policji. A komentarz do gościa w zielonej bluzie prosty - synku, masz max 20 lat. Samochód nie twój. Pewnie taty. Będzie klaps po dupie! ;)
okejki 21 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Kiedy szeryf zadziera z kierowcą tira
Nie zadzieraj z kierowcami ciężarówek. 8 lipca 2022, autostrada A2, okolice Rzepina. Wyprzedzające się ciężarówki i kierowca peugeota, który postanowił ukarać kierowcę tira za długie wyprzedzanie. Nie spodziewał się jednak takiego obrotu sprawy. Szkoda, że nie można usłyszeć rozmowy tirowców przez CB i zobaczyć miny kierowcy peugeota.
okejki 140 · komentarze 144 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Dlaczego wyniki matur w Polsce są takie słabe?
Matura w obecnej formule to fikcja. I co gorsza, wydaje się, że ta fikcja wszystkim odpowiada. Tylko maturzystów szkoda. I masy pieniędzy na utrzymanie systemu, który jest niewydolny.
okejki 191 · komentarze 55 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Policja i skrzyżowanie dróg równorzędnych
Osiedlowa uliczka i skrzyżowanie równorzędne. Policjanci byli wręcz zaskoczeni tym faktem. Gdy jeden z policjantów kazał przejechać dalej, w tym czasie poszedł spojrzeć na znak widoczny wcześniej na jedni. Na uwagę zasługuje jednak fakt przeprosin od kierowcy radiowozu (niesłyszalne na nagraniu).
okejki 122 · komentarze 75 · 1 miesiąc temu