Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał MayaCona
Miniaturka MTV
NAJBRZYDSZE MIEJSCA WARSZAWY
Piękno i brzydota powinny być subiektywne, ale czy na pewno?
okejki 12 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Koniec współpracy. Rosja odcięta od polskich danych - BS3S
Rosja potrzebuje danych laserowych do dokładniejszego pozycjonowania swoich satelitów systemu GLONASS. Do czego potrzebne są aż tak dokładne pomiary?
okejki 10 · rok temu
Miniaturka MTV
Przyczyny wybuchu I wojny światowej
O przyczynach wybuchu I WŚ. Warto pamiętać, żeby takie historie się nie powtarzały... 1. Kolonie w XIX i XX wieku 2. Wojna japońsko-rosyjska 3. Powstanie trójprzymierza 4. Powstanie trójporozumienia 5. Wyścig zbrojeń 6. Dwie wojny bałkańskie (2 729x oglądano na YT)
okejki 4 · rok temu
Miniaturka MTV
Co gdyby uderzyć w Słońce planetą?
Co by się stało, gdybyśmy uderzyli w Słońce planetą karłowatą, albo planetą? Czy doszłoby do wielkiego wybuchu? Jak wpłynęłoby to na nas tu na Ziemi? I czy w ogóle by wpłynęło? Odpowiedź na to i inne pytania w dzisiejszym AstroFonie! (80 904x oglądano na YT)
rok temu
Miniaturka MTV
Nowe kłopoty Stacji Kosmicznej
Międzynarodowa stacja kosmiczna jest w coraz gorszym stanie. W skrócie mówiąc sypie się. A tymczasem… administracja NASA przedłużyła czas jej działania do 2030 roku. W tym video opowiem co tam się dzieje. (210 826x oglądano na YT)
okejki 12 · rok temu
Miniaturka MTV
Łydka Grubasa – 30 milionów Ekspertów (Oficjalny teledysk) (2021)
Sokrates powiedział kiedyś „Wiem, że nic nie wiem”. A my mu powiemy - „Wiem, że spadaj na szczaw! Baranie...” Nie w tym kraju, cwaniaczku. Tu byle sprzątaczka wie wszystko na temat światowego handlu ropą, niemowlę ma w małym paluszku tajniki działań Mossadu a Pani z Żabki z krzesełka za ladą roztrzaskuje sprawę małej Madzi szybciej od Sherlocka. Utwór powstał ku chwale codzienny(…)
okejki 24 · rok temu
Miniaturka MTV
Dlaczego prąd drożeje?
Prąd nigdy nie drożał tak szybko jak teraz. Dlaczego tak się dzieje? Co wpływa na ten wzrost cen? Czy w najbliższej przyszłości ceny prądu się ustabilizują? Na te i jeszcze kilka innych pytań odpowiedzi znajdziecie w tym filmie.
okejki 22 · komentarze 14 · rok temu
Miniaturka MTV
Dlaczego zrobienie szczepionki na malarię trwało długo (a na COVID krótko)?
Malaria rocznie zabija około miliona osób. Na rynek właśnie weszła pierwsza szczepionka przeciwko zarodźcowi. Grę i książkę można kupić tutaj: sklep.naukatolubie.pl Jeśli podobają Ci się moje filmy zasubskrybuj mój kanał! http://youtube.com/naukatolubie?sub_confirmation=1 (22 973x oglądano na YT)
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
IgNoble - najdziwniejsze badania 2021
Tegoroczne IgNoble zostały przyznane m.in za prace na temat transportu nosorożców, komunikacji kotów, karaluchów na okrętach podwodnych i zapachów w kinie.
okejki 78 · komentarze 15 · rok temu
Miniaturka MTV
Jak groźny jest wariant delta koronawirusa?
Co wiemy o wariancie delta? Co wiemy o skuteczności szczepionek na ten wariant koronawirusa? Czy będzie i jaka będzie w PL kolejna fala zachorowań na SARS-CoV-2.
okejki 165 · komentarze 188 · rok temu